قیمت پمپ آب استخر و جکوزی

( )

خرید پمپ های آب استخر، جکوزی یکی از اقدامات مهم و اولیه در زمان ساخت استخر است، در واقع این پمپ ها تاثیر زیادی بر روی کیفیت آب استخر دارند و همین امر سبب شده که انتخاب پمپ مناسب به منظور تصفیه آب به یکی از مهم ترین مسائل برای احداث استخر اتبدیل شود. برخی از افراد به اشتباه فکر می کنند استفاده از پمپ بزرگ مزایای بیشتری برای آنان دارد، اما در صورتی که فرد به بهترین مکان برای خرید این نوع تجهیزات مراجعه کند می فهمد که تفکر او کاملا اشتباه است.

انتخاب پمپ بزرگ تنها هزینه ها را بالا برده و می توان باعث آسیب دیدگی فیلتر استخر می شود؛ از همین رو می توان گفت انتخاب پمپ از اهمیت بسیاری برخوردار بوده و در صورت اشتباه نادرست آسیب های بسیاری به استخر وارد می شود.

این مسئله باعث شده ما در این مقاله تصمیم بگیریم در مورد انتخاب مناسب ترین پمپ برای جکوزی و استخر با شما صحبت کرده، و به شما بگوییم کدوم خوبه و بهترین نمایندگی فروش پمپ در ایران را به شما عزیزان معرفی کنیم؛ بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه همراه ما باشید!


پمپ‌های تصفیه استخر

آشنایی با پمپ های آب استخر و جکوزی

قبل از آنکه بگوییم کدوم خوبه و پاسخ سوال کدوم مدلی بخرم را بدهیم، بهتر است با این وسیله کمی آشنا شوید. همانطور که گفتیم یکی از مهم ترین تجهیزات برای تصفیه آب استخر پمپ است، نبود پمپ می تواند آسیب های بسیاری به استخر وارد کند. در صورتی که پمپ در استخر وجود نداشته باشد آب به فیلتر ها پمپاژ نشده و سیرکولاسیونی هم در این بین وجود ندارد؛ بنابراین آب تصفیه نمی شود.

تمام سیستم های سیرکولاسیون در استخرها باید دارای پمپ و فلیتر باشند، پمپ ها با کمک اسکیمرهای درون استخر یا سرریزهای آبی که دور استخر وجود دارد آب را به درون خود می کشد. پمپ ها وظیفه دارند که در طی زمان مشخصی همه آب درون استخر را عوض کرده و سپس آب را از فیلتر استخر عبور داده و بعد ازتصفیه آّب، مجددا آن را به استخر وارد کنند.

در واقع باید گفت هدف ما از انتخاب یک پمپ آن است که این وسیله بتواند در طی زمان های مشخص آب استخر را سیرکوله و سپس آن را از مدار تصفیه عبور داده و مجددا به استخر برگرداند. حال در ادامه علاوه بر اینکه نکات لازم برای خرید پمپ را به شما عزیزان ارائه می دهیم شما را با بهترین مکان برای خرید پمپ در ایران آشنا می سازیم.


قیمت بهترین مدل‌های پمپ تصفیه آب استخر ارزان

چرا باید از پمپ آب در استخر استفاده کنیم؟

اینکه شما تنها به پاسخ سوال چه مدلی بخرم برسید کافی نیست؛ چرا که شما باید با اهمیت استفاده از پمپ در استخر هم آشنا باشید تا بتوانید تصمیم بگیرید کدوم خوبه و به یک مرکز خرید برای تهیه این محصول مورد نظر مراجعه کنید.

در بالا هم به صورت کاملا واضحی گفتیم که پمپ از تجهیزات بسیار ضروری برای احداث استخر است، به عبارتی می توان ادعا کرد که عملکرد و طول عمر یک استخر با توجه به پمپ تضمین خواهد شد. حال می خواهیم با شرح گزینه های زیر بیان کنیم که دقیقا چرا باید پمپ خرید و کدوم خوبه!

اگر به بهترین نمایندگی فروش پمپ مراجعه کنید حتما به شما خواهند گفت که به گردش در آوردن آب در استخر چه میزان اهیمت دارد. برای آنکه آب به صورت راکت و ثابت در یک جا قرار نگیرد از پمپ استفاده می کنند، به طور کلی پمپ با گردش آب باعث گردش مواد  شیمایی درون آب می شود و پس از عبور آب از فیلترها آن را به درون استخر بر می گرداند.

در صورتی که به  یکی از بهترین مرکزهای فروش عرضه پمپ مانند واتر بازار مراجعه کنید، قادر به تهیه پمپی با کیفیت بالا و قابلیت های فلیتر آب از آلایندگی ها خواهید بود. پمپ های واتر بازار دارای یک سبد به نام استرینر در جلوی خود هستند که نظافت استخر را بسیار ساده می کنند.

در صورت عدم استفاده از پمپ ها در استخر، زباله ها در گوشه کناره های استخر جمع شده و آب به علت راکت ماندن کثیف می شود. اگر هر بار بخواهید با چنین شرایطی استخر را تمیز کرده یا آب آن را عوض کنید، مطمئنا زمان زیادی از دست خواهید داد. اما خوشبختانه با نصب یک پمپ در استخر از این مشکلات خلاص می شوید.


تجهیزات پمپ آب جکوزی و پارک های آبی و و مراکز آب درمانی

هنگام خرید پمپ باید به چه مسائلی توجه کرد؟

در بالا شما تا حدودی با پمپ آب استخر و جکوزی آشنا شدید، اما قبل از آنکه بگوییم کدوم خوبه و چه مدلی بخرم، باید بگوییم مرکز فروش واتر بازار بهترین مکان برای خرید پمپ آب استخر است. شما با مراجعه به این مرکز فروش به راحتی می توانید یک محصول مناسب با پایین ترین قیمت را خریداری کنید.

به هر حال هنگام مراجعه به نمایندگی فروش پمپ آب قبل از آنکه بپرسید قیمت چقدر است، باید در مورد آنکه کدام پمپ برای استخر شما مناسب تر است، سوال کنید. برخی از مراکز فروش عمده مانند واتر بازار شما را در این مورد راهنمایی می کنند، اما به طور کلی بهتر است شما در این زمینه اطلاعاتی داشته باشید؛ پس ما تصمیم گرفته ایم که مهم ترین نکاتی که باید قبل از خرید پمپ به آن توجه کنید را باز گو کنیم.

لازم به ذکر است اگر عمق در نقاط مختلف استخر با یک دیگر متفاوت باشد باید متوسط عمق را در نظر بگیرید. حجم استخر هم معمولا با توجه به گالن یا متر مکعب حساب می شود.

برای مثال استخرهای خانگی و عمومی باید هر شش ساعت یکبار آب آن ها عوض شده و استخرهای درمانی هر نیم ساعت یکبار. تعویض آب جکوزی هم هر 20 دقیقه یکبار باید انجام شود.

نرخ جریان را با واحد گالن بر دقیق GPM یا مترمکعب بر ساعت M3/Hr اندازه گیری می کنند. درواقع می توان گفت یک استخر با حجم 24 مترمکعب با 8 متر مکعب در ساعت برابر است.

به عبارتی باید گفت اتصالات، تجهیزات، زانویی ها و لوله هایی که در مسیر مدار قرار دارند همگی روی ایجاد مقاومت در مسیر آب تاثیر گذار بوده و تعیین کننده فشار دینامیکی هستند. افزایش میزان مقاومت و فشار دینامیکی در یک استخر باعث نیاز به پمپی با توان و قدرت بالاتر می شود. افزایش توان پمپ، افزایش سایز لوله ها را به همراه خواهد داشت؛ چرا که سایز دبی و هد پمپ به هم وابسته هستند و در صورت تغییر یکی از آن ها دیگری هم تغییر می کند. به منظور محاسبه فشار دینامکی برای آنکه به پاسخ سوال کدوم مدلی بخرم دست پیدا کنید چهار مرحله زیر سر راه شما قرار دارد:

  1. محاسبه اندازه تمامی لوله های قرار گرفته در مدار تصفیه آب
  2. محاسبه و بررسی فشار مکش استاتیک پمپ
  3. محاسبه افت فشار تمامی اتصالات موجود در سیستم لوله کشی
  4. محاسبه افت فشار نشات گرفته از تجهیزات موجود در سیستم تصفیه آب استخر

برای خرید بهترین مدل پمپ آب استخر و جکوزی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین پمپ آب استخر و جکوزی باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید پمپ آب استخر و جکوزی چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید پمپ آب استخر و جکوزی از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


خرید پمپ تصفیه آب استخر

با توجه به اینکه این مسائل کمی تخصصی است نمی توان تنها به اطلاعات این متن بسنده کرد؛ از همین رو اگر به مرکز خرید اینترنتی واتر بازار مراجعه کنید، مشاوران این مجموعه به خوبی شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.

به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که دبی فیلتر با توجه به اندازه پمپ انتخاب شده تا جریان آب از خروجی پمپ به درون فیلتر به راحتی انجام گیرد.

سه ویژگی مهم برای انتخاب پمپ

  1. اولین و مهم ترین ویژگی یک پمپ کم صدا بودن یا در واقع روان کار کردن آن است. به علاوه جنس بدنه پمپ هم باید در برابر عواملی مانند خوردگی در اثر استفاده از مواد شیمیایی درون استخر یا کلر مقاوم باشد.
  2. جنس پروانه درون پمپ هم اهمیت بسیاری دارد. تمام پمپ های موجود در واتر بازار دارای پرونه هایی از جنس استیل هستند، تا در مقابل کایتاسیون و خوردگی مقاوم باشند.
  3. انتخاب پمپ تصفیه تا حد زیادی به فاصله کاسه استخر تا موتور خانه وابسته است. چرا که در مسافت های مختلف افت فشار دینامیکی تفاوت دارد؛ از همین رو باید وجود تجهیزات مختلف مانند مبدل های حرارتی، موگیرها، صافی، افت فشار اتصالات، افت فشار فیلتر، حجم کاسه استخر و نوع کاربرد استخر را در نظر داشت.

نصب پمپ آب استخر و جکوزی

از کجا باید پمپ های آب استخر یا جکوزی خریداری کرد؟

واتر بازار یکی از معتبر ترین مراکز فروش عمده پمپ های آب استخر و جکوزی در ایران است. این مرکز خرید با ارائه انواع مختلف پمپ آب استخر و جکوزی توانسته محبوبیت بسیاری در میان مصرف کنندگان به دست‌آورد.

حال ممکن است این سوال برای شما پیش آید در واتر بازار قیمت چقدر است؟ ما هم در پاسخ باید بگوییم که قیمت پمپ های موجود  در واتر بازار تحت تاثیر عوامل بسیار زیادی چون مدل پمپ، اندازه و امکانات آن وابسته است.

در این مطلب سعی داشتیم شما را برای خرید پمپ های آب استخر و جکوزی راهنمایی کرده و بهترین مکان برای خرید این محصول را به شما عزیزان معرفی کنیم. امیدواریم که خواندن این مطالب دانش شما در این زمینه را افزایش داده و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافته باشید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید از دوستان ما در وب سایت واتر بازار کمک بگیرید. از همراهی شما صمیمانه سپاس گذاریم!


خرید تجهیزات پمپ های آب استخر، جکوزی واتربازار
🥇 کیفیت تجهیزات پمپ های آب استخر، جکوزی کیفیت تجهیزات پمپ های آب استخر، جکوزی با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت تجهیزات پمپ های آب استخر، جکوزی کمترین نرخ قیمت انواع تجهیزات پمپ های آب استخر، جکوزی
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری تجهیزات پمپ های آب استخر، جکوزی در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ