هیتر، سنگ هیتر، دستگاه بخارساز سونا

( )

خرید هیتر، سنگ هیتر، دستگاه بخارساز سونا از جمله تهجیزات بسیار کاربردی برای احداث یک سونا هستند که می توانند قابلیت های متنوعی را در اختیار شما قرار می دهند. امروز ما در این مطلب قصد داریم این تجهیزات را به شما عزیزان معرفی کرده و بهترین نمایندگی فروش آن ها در ایران را به شما معرفی کنیم؛ پس اگر می خواهید بدانید کدوم خوبه و اینکه مناسب ترین قیمت چقدر است در ادامه با ما همراه باشید!


هیتر المنت سونا

راهنمای خرید هیتر استخر

در حال حاضر رفتن به استخر و جکوزی جزو تفریحات محبوب اکثر مردم به حساب می آید. استفاده از استخر و جکوزی در بین سنین مختلف طرفدار داشته و در هر سنی تقاضایی خاص برای استفاده از این مکان ها وجود دارد. برای مثال معمولا افراد میان سال به منظور انجام آب درمانی به استخر یا جکوزی مراجعه می کنند؛ اما جوان ترها معمولا به عنوان ورزش یا تفریح به این مکان می روند.

با این وجود مهم ترین فاکتور و عامل استفاده از جکوزی و استخر دمای آب است. دمای آب درون استخر باید چیزی حدود 27 درجه سانتی گراد تا 29 درجه سانتی گراد و دمای جکوزی باید چیزی حدود 43 درجه سانتی گراد باشد. حال اگر می خواهید بدانید از کدام مرکز فروش دستگاهی برای تنظیم دما خریداری کنید یا اینکه بهترین مکان برای خرید این دستگاه کدام است و فایده استفاده از آن چیست؟ در ادامه همراه ما باشید!

آشنایی با المنت استخری یا هیتر استخری

در حال حاضر علم مهندسی پیشرفت های بسیاری داشته و روش های زیادی به منظور گرم کردن آب استخر ابداع شده است. المنت استخری یکی از روش های گرم کردن دمای استخر بوده و از متریال هایی چون کروم با روکش مس، شیشه، استیل یا آلومینیوم در ساخت آن استفاده می کنند. هیتر یا المنت استخر را می توان در محیط هایی با ابعاد و ظرفیت های مختلف به کار برد، در واقع تفاوتی ندارد حجم و ظرفیت استخر چقدر است، برای هر استخری با هر ظرفیتی هیتر و المنت مناسب وجود دارد.

به علاوه هیتر استخر معمولا از برق سه فاز استفاده می کند؛ اما برخی از هیترهای عرضه شده در مرکز فروش واتر بازار با برق سه فاز هم کار کرده و قادر به تبدیل انرژی برق به انرژی گرما هستند.

حجم استخر تاثیر زیادی روی ویژگی های یک هیتر استخری دارد؛ برای مثال اگر استخر هزار لیتر حجم داشته باشد باید از هیتری با توان مصرفی 2 هزار وات و ولتاژ 220 استفاده کرد. به منظور کنترل هیتر استخر معمولا تابلو فرمان را مورد استفاده قرار می دهند، به علاوه برای آنکه هیترها خطری برای استفاده کنندگان به وجود نیاورند آن ها را در عمق دو متری قرار می دهند.


قیمت سنگ هیتر، دستگاه بخارساز سونا

چرا باید دمای آب استخر و جکوزی کنترل شود؟

قبل از اینکه بگوییم از کدام مرکز خرید این دستگاه را خریداری کنید، یا کدوم خوبه بهتر است بگوییم اصلا لزوم استفاده از این دستگاه در استخر و جکوزی چیست؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که اگر دمای هوا در محیط های ورزشی بیش از حد استاندارد باشد، خون در بدن جریان بیشتری داشته و بدین ترتیب حجم خون درون عضلات لحظه به لحظه کمتر می شود. این مسئله مشکلاتی چون استفراغ، سنگین شدن بدن یا سرگیجه به همراه دارد. از طرف دیگر هم در صورت پایین بودن دمای محیط اختلالات عصبی بسیاری در بدن ورزشکار به وجود آمده و تاثیرات منفی به جای می گذارد.

برای مثال در صورتی که دمای محیط بیشتر از حد معمولا باشد، واکنش های شیمیایی در استخر رخ داده و حلالیت گازها هم افزایش می یابد. تمامی این مشکلات دست به دست هم می دهند تا حرکات ورزشی در استخر مشکلات تنفسی و قلبی برای ورزشکار و استفاده کنندگان از استخر به وجود بیاورند؛ بنابراین دمای محیط استخر باید در محدوده استاندارد قرار داشته باشد.

تنها به یاد داشته باشد که هنگام استفاده از المنت ها و هیترهای استخری هیچ فردی درون استخر نباشد؛ چرا که امکان به خطر افتادن جان او وجود خواهد داشت. لازم به ذکر است در صورت پوشاندن روی استخر می توانید از هدر رفتن گرما و انرژی جلوگیری کنید.

برای آنکه پاسخ سوال چه مدلی بخرم را دریافت کنید باید با انواع المنت استخری آشنا شوید؛ البته لازم به ذکر است تمامی انواع هیترها و المنت ها در نمایندگی فروش واتر باز با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد. پس اگر می پرسید قیمت چقدر است، جای هیچ نگرانی وجود ندارد.


خرید المنت برای انتقال حرارت در سونا

انواع مختلف المنت استخر

هیتر مخزنی برای گرم کردن مخزن هایی چون آب، روغن، نفت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد این نوع هیترها روی نحوه استفاده از آن ها تاثیر گذار است. برای مثال در برخی مواقع می توان به صورت مستقیم این هتیر را در مخزن به کار برد یا آنکه میله های گرم‌کننده را در مخزن قرار داد، به علاوه می توان میله های گرم‌کننده را هم در محفظه های جدا گانه به کار گرفت. این المنت استخری به هیج عنوان به محیط زیست آسیب نرسانده و این مسئله یکی از مهم ترین مزایای آن است.

متریال های به کار رفته در این المنت ها معمولا مس، آلومینیوم یا سیم های نیکول با روکش های استیل هستند. لازم به ذکر است که سیم پیچ ها و بدنه این هیتر به هیچ عنوان به هم اتصال اینترنتی ندارند. با توجه به کاربردهای مختلف این نوع هیترها می توان آن ها را در شکل های گوناگون و مختلفی به شکل خم شده با طول و زاویه های مختلفی از مرکز خرید واتر بازار با مناسب ترین قیمت خریداری کرد.

با توجه به این مسائل مطمئنا فهمیده اید که کدوم خوبه و مناسب ترین هیتر برای شما کدام است. در بالا به مرکز فروش واتر بازار اشاره کردیم، این مرکز بهترین مکان برای خرید هیتر برقی در ایران بوده و خدمات زیادی به مشتریان خود ارائه می کند.

استفاده از المنت استخری چه مزایایی دارد؟

حال که فهمیدید در میان المنت های استخری مختلف کدوم خوبه و بهترین مرکز فروش هیتر در ایران کدام است، بهتر است که با مزایای این تجهیزات آَشنا شوید.


دستگاه بخارساز سونا خشک

دستگاه بخار ساز سونا

مولد بخار یا بخارساز سونا یکی از تجهیزات اصلی سونا است که در واقعا گرم کردن آب و تبدیل آن به بخار دمای محیط را در شرایط مطلوبی قرار می دهد. بهتر است بدانید بخارساز سونا بخاری که از طریق گرم شدن آب به وجود می آید به کمک دستگاه فشاری که 10 سانتی‌متر برد داشته و از 1/2 اتمسفر برخودار است از طریق دریچه های موجود در سونا پخش می کند. این دستگاه توسط تولید کنندگان و تعداد زیادی مرکز فروش در ایران ارائه می شود، اما خب پیشنهاد می کنیم دستگاه بخارساز سونا را از واتر بازار تهیه کنید.

انواع مختلف بخارساز سونا

قبل از آنکه انواع بخارساز سونا را معرفی کنیم تا بدانید که کدوم خوبه و پاسخ سوال کدوم مدلی بخرم را به دست آورید، باید بدانید که در نمایندگی فروش واتر بازار بخارسازهایی با منابع انرژی مختلف مانند گاز و برق وجود دارند.

این نوع بخارسازها با استفاده از انرژی الکتریکی المنت های حرارتی را داغ کرده و با استفاده از تولید گرما آب موجود در سونا را به بخار تبدیل می کنند. با توجه به اینکه تمامی تجهیزات مربوط به بخار سازبرقی خارج از فضای سونا قرار می گیرد، آن ها را به خطوط برق و آب ورودی سونا متصل کرده و بخار حاصل را به کمک لوله های موجود در زیر سکوهای نشیمن به اتاق سونا منتقل می کنند.

بخارسازهای گازی از کوره و مشعل تشکیل شده و آب را به کمک سوخت های فسیلی مانند گازوئیل و گاز تبدیل به بخار می کند. تمامی تجهیزات این بخارساز مانند بخارساز برقی در فضای بیرون اتاق سونا قرار می گیرند. لازم به ذکر است که فاصله این بخارساز از موتور خانه بیشتر از بخارساز برقی است.

بخارسازهای با کیفیت چه ویژگی هایی دارند؟

مرکز خرید واتر بازار فروش عمده بخارساز سونا را با مناسب ترین قیمت ارائه داده و تمامی تجهیزات موجود در این مرکز فروش ویژگی های زیر را دارا هستند:

  1. به سادگی می توان انواع مدل های آن را نصب و راه‌اندازی نمود.
  2. عملکرد بی نظیر، طول عمر بالا و ماندگاری زیادی دارد
  3. مهجز به مخزن های آبی که از آلیاژ های ضد زنگ مانند استیل ساخته شده اند
  4. نیاز به تعمیر و نگهداری آن چنانی ندارند
  5. از شیر تخلیه دستی برخوردارند.

برای خرید بهترین مدل هیتر و دستگاه بخارساز سونا باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین هیتر و دستگاه بخارساز سونا باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید هیتر و دستگاه بخارساز سونا چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید هیتر و دستگاه بخارساز سونا از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


سفارش تجهیزات سونا

راهنمای خرید بخارساز سونا

در این قسمت قصد داریم مواردی را برای شما بازگو کنیم تا به خوبی دریابید که کدوم خوبه و به چه فاکتورهایی هنگام خرید باید توجه کرد.

مقایسه بخارسازهای گازی و برقی سونا

بخارسازهای برقی و گازی را می توان از جنبه های مختلفی با یک دیگر مقایسه کرد، ما در ادامه برخی از این جنبه ها را باز گو می کنیم.

بخارسازهای برقی فضای به نسبت بخارسازهای گاز سوز فضای کمتری را اشغال می کنند. همانطور که در بالا گفته بخارسازهای برقی به دودکش نیازی نداشته در مقابل برای استفاده از بخارسازهای گازی باید از دودکش استفاده کرد و بدیهی است که فضای بیشتری اشغال کنند.

بخارسازهای برقی نگهداری و تعمیر ساده تری داشته اما مشعل کوره به تعمیر و نگهداری بیشتری نیاز دارد. تنها باید توجه داشته باشید که هنگام استفاده از بخارسازهای برقی به هیچ عنوان روی آن آب نریزید.

سونای برقی نصب بسیار راحتی داشته و برای نصب آن ها تنها کابل کشی مورد نیاز است.

در این مطلب سعی داشتیم شما را برای خرید هیتر و دستگاه بخارساز سونا راهنمایی کرده و با بررسی ویژگی های انواع مختلفی از این تجهیزات بگوییم کدوم خوبه.

استخر و سونا جزو مهم ترین مکان های تفریحی و ورزشی محسوب شده و محبوبیت بسیار زیادی دارند. برای داشتن یک سونا و استخر خوب باید به تجهیزات آن توجه زیادی نشان دهید، همانطور که در بالا هم گفته شد هیترها و بخارسازها جزو مهم ترین تجهیزات سونا و استخر به شمار می روند؛ بنابراین برای استفاده از آن ها باید به بهترین مکان برای خرید مراجعه کنید.

با توجه به موارد فوق به جرئت می توان گفت مرکز فروش واتر بازار بهترین نمایندگی فروش تجهیزات استخری است، پیشنهاد می کنیم برای خرید تجهیزات مورد نیاز خود به منظور راه‌اندازی یک استخر خوب با این مرکز فروش تماس بگیرید.


خرید هیتر، سنگ هیتر، دستگاه بخارساز سونا واتربازار
🥇 کیفیت هیتر، سنگ هیتر، دستگاه بخارساز سونا کیفیت هیتر، سنگ هیتر، دستگاه بخارساز سونا با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت هیتر، سنگ هیتر، دستگاه بخارساز سونا کمترین نرخ قیمت انواع هیتر، سنگ هیتر، دستگاه بخارساز سونا
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری هیتر، سنگ هیتر، دستگاه بخارساز سونا در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ