خرید نردبان استخر

( )

خرید نردبان استخری یکی از اصلی ترین ملزومات در زمان طراحی و ساخت انواع استخر ها است، هیچ وسیله ای در طول تاریخ بی علت ساخته نشده، در واقع باید گفت که هر وسیله که بشر آن را اختراع کرده به منظور رفع نیازهای آن بوده است. پس پله استخری را هم نمی توان از این قاعده مستثنا دانست. حال ممکن است بپرسید خب پله استخری چیست و چه کاربردی دارد؟ یا اینکه بهترین مکان برای خرید پله استخری کجا است؟ پاسخ تمامی سوالات شما در ادامه این مطلب وجود دارد؛ بنابراین اگر می خواهید بدانید بهترین نمایندگی فروش پله استخری کدام است و از قیمت یا انواع پله استخری اطلاعاتی به دست آورید در ادامه همراه ما باشید!


پله استخر

نرده پله استخری چیست؟

قبل از آنکه به معرفی بهترین مرکز فروش پله استخری بپردازیم یا اینکه بگویم کدوم خوبه باید شما را با این وسیله آشنا سازیم.

اگر برای یکبار هم به استخر رفته باشید متوجه نرده هایی که در اطراف هر استخر وجود دارد شده اید. در تمامی استخرها، از استخرهای بزرگ المپیکی تا استخر های خانگی و درمانی به منظور خروج شناگر نرده ها یا پله هایی تعبیه شده است. به کمک این پله ها شناگر به راحتی می تواند خود را به کنار سکوها برساند.

در حال حاضر انواع مختلفی از پله های استخری توسط نمایندگی فروش این محصول با کیفیت ها و شکل های مختلفی در سراسر کشور به فروش می رسد؛ از همین رو سوالی که همواره با آن روبه رو می شویم این است که چه مدلی بخرم یا کدوم خوبه؟

بسیاری از افراد تنها نردبان های دوپله ای و هشت پله ای را می شناسند و در پاسخ به این سوال تنها به آن ها اشاره می کنند. این نردبان ها معمولا برای استخرهای کم عمق و پرعمق مناسب هستند و معمولا در استخرهای کوچک خانگی هم از آن ها استفاده می شود. اما اگر به سایت هایی مانند واتر بازار مراجعه کنید خواهید فهمید که انواع مختلفی از پله های استخری در دنیا به فروش می رسند. برای مثال پله های استخری مناسب برای کودکان، این نوع پله ها از سرخوردگی کودکان جلوگیری می کند و می توان در استخرهای کوچک آن را تعبیه کرد.

اما قبل از انکه بگوییم بهترین مکان برای خرید پله کجاست و پاسخ کدوم مدلی بخریم را به شما ارائه کنیم بهتر است در مورد جنس پله ها با یک دیگر به بحث و گفت و گو بپردازیم.


قیمت نردبان استخر استیل و پلاستیکی

نرده پله استخر از چه جنسی ساخته می شود؟

با توجه به اینکه پله ها همواره در معرض تماس با آب و رطوب هستند بسیاری از تولید کنندگان مانند واتر بازار در ساخت محصولات خود از استیل های ضد زنگ و مرغوبی چون استیل 316 یا استیل 304 استفاده می کنند.

این نمایندگی فروش پله در ایران از استیل های بسیار مقاومی برای ساخت پله های خود کمک می گیرد تا آن ها را نسبت به فرسایش و همچنین موادی شیمیایی مانند کلر، اسید و ازن مقاوم کند.

البته که همه پله ها از استیل خالص ساخته نمی شوند چرا که ممکن است فردی از نظر قیمت توانایی خرید آن را نداشته باشد؛ از همین رو معمولا در ساخت پله های استخر از پلاستیک و استیل به صورت ترکیبی هم استفاده می شود.

 واتر بازار برای ساخت پله های ترکیبی خود دستگیره ها را از استیل درجه یک و خود پله ها را از پلمیر ABC می سازد.ممکن است فکر کنید که کیفیت پله های ترکیبی نسبت به استیل پایین‌تر است؛ اما باید گفت پله های استیلی باعث سرخوردن شناگرد می شوند ولی پله های ترکیبی با افزایش اصطکاک از این امر جلوگیری می کنند. در مرکز فروش واتر بازار شما می توانید هر کدام از پله هایی که مد نظر دارید را با توجه به سلیقه خود و در نظر گرفتن قیمت آن ها خریداری کنید.


خرید بهترین نردبان استیل یا پله استخری

انواع نرده پله استخری با مشخصات فیزیکی مختلف

انواع مختلفی از پله های استخری امروزه در بازار موجود است، فروش عمده انواع مختلف پله های استخری برای جلب رضایت مصرف کنندگان توسط نمایندگی فروش واتر بازار به مصرف کنندگان عرضه می شود.

اما آیا می‌دانید که شما به عنوان خریدار و مصرف کننده کدام مدل را باید خریداری کنید؟ یا اینکه هنگام خرید باید به چه مواردی توجه کرد؟ اگر پاسخ شما به این سوالات یک نه قطعانه است پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

از مهم ترین عواملی که در تعیین مدل نردبان استخر یا پله استخر باید در نظر گرفت هم سطح بودن زمین با پله ها می باشد. به طور کلی چهار مدل زیر جزو محبوب ترین و کاربردی ترین نمونه های پله در بازار ایران هستند که در سایت واتر بازار نیز می توانید آن ها را مشاهده کنید.

این پله ها از جمله کاربردی ترین مدل های نردبان استخری هستند. این مدل از پله های استخری دارای یک شیب ملایم در قسمت بیرونی دستگیره می باشند و این امکان را برای شناگران فراهم می کنند که راحت تر و با فشار کمتری بتوانند از استخر خارج شوند. همچنین این مدل به گونه ای طراحی شده که از لبه های کناری فضای بیشتری اشغال می کند.

متداول ترین نوع نردبان استخری که در اکثر استخرها نیز تعبیه شده است مدل کلاب یا عصایی است. دستگیره این پله ها به صورت نیم دایره ای و عصا شکل بوده و طراحی آن به گونه ای است که فضای زیادی را از لبه های کناری نمی گیرد.

این مدل از اتصال چند پایه به هم تشکیل شده که از مزیت آن می توان به جابجایی ساده اشاره کرد.

این مدل در قسمت پله ها دارای شیب است به همین دلیل هم بالا رفتن از آن بسیار راحت می باشد.

شیوه نصب پله استخری

معمولا به صورت استاندارد فاصله بین دو نردبون استخر استیل چه در قسمت کم عمق و چه در قسمت عمیق باید تقریبا 5 تا 7 متر باشد. در بالا مدل های مختلف پله استخری را معرفی کردیم، بهتر است که بدانید تمامی این پله ها کاربرد خاص خود را داشته و امکان نصب آن ها در هر استخری وجود ندارد.

نصب انواع مختلف پله استخری تا حد زیادی به عمق، کاربرد استخر، فاصله لبه ها و ابعاد فضای لبه های استخر از سطح زمین وابسته است. برای مثال چگونگی نسب پله برای استخری که لبه های آن فاصله زیادی از سطح زمین دارند با استخری که هم سطح زمین می باشد، متفاوت است.

شاید از خود بپرسید دلیل این مسئله چیست؟ در پاسخ باید بگوییم امکان سرریز یا عدم امکان سر ریز در لبه های کناری استخر باعث این تفاوت است.

به علاوه باید گفت در انتخاب شکل پله استخر برای نصب باید به مقدار پهنای لبه سرریز نیز توجه کرد، معمولا در نمایندگی فروش واتر بازار مشتریان در این زمینه راهنمایی می شوند.

حال که این مطالب را بازگو کردیم باید بدانید که به منظور نصب پله یا نردبان استخر پوشش لبه استخر شما چیست؛ چرا که در ساخت لبه برخی از استخر ها از ورق ژئو ممبران استفاده شده است. به عبارتی باید گفت نصب پله های استخری با توجه به پوشش لبه های آن متفاوت است. اگر به بهترین مکان برای خرید پله استخری مراجعه کرده باشید کارشناسان و متخصصان آن ها در این زمینه شما را راهنمایی می کنند.

به طور کلی به منظور نصب پله در کنار استخر باید زیر سازی های مستحکمی انجام گیرد؛ چرا که برای نصب ایمن باید پایه های پله در لبه های استخر به صورت ثابت قرار گرفته و محکم شود. علاوه بر آن نباید قسمت هایی از پله که در داخل کاسه آن قرار گرفته روی دیواره ها پیچ کرد؛ چرا که ممکن است نشتی رخ دهد. قسمت های پایینی تنها به کمک قالب بندی های خاص باید به دیواره استخر تکیه داده شوند. اگر به مرکز خرید اینترنتی واتر بازار برای خرید پله استخر مراجعه کنید کارشناسان و مختصصان این جموعه شما را راهنمایی خواهند کرد.


پرفروش ترین نردبون استخر

قیمت نرده پله استخر به چه عواملی وابسته است؟

عوامل بسیاری در فروش عمده و قیمت پله استخر توسط نمایندگی فروش آن تاثیر گذار است. معمولا قیمت پله استخر به عواملی مانند نوع پله، تعداد پله ها، جنس و متریالی که در ساخت آن به کار رفته وابسته میباشد. اگر شما به بهترین مکان برای خرید پله استخر مراجعه کرده باشید علاوه بر اینکه به شما گفته می شود کدوم خوبه از نظر قیمت هم شما را راهنمایی خواهند کرد.

مزایا و معایب انواع پله های استخری

به طور کلی همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم پله های استخری از نظر جنس به سه دسته پلیمری، استیل و ترکیبی دسته بندی می شوند. هر کدام از این پله ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد.

 1. جذب حرارت کم
 2. ساخت در دو نوع شیب دار و عمودی
 3. سایز بندی های مختلف
 4. عدم زنگ زدگی یا خوردگی به علت تماس با رطوبت
 5. مقاومت و عمر طولانی
 6. استفاده از مواد قابل بازیافت در ساخت آن
 7. جلوگیری از سر بردن شناگر
 1. دوام کمتر نسبت به پله های استیل
 2. امکان شکنندگی
 3. امکان تغییر رنگ
 1. ظاهر بسیار زیبا
 2. کیفیت قابل قبول
 3. مقاومت نسبی در برابر زنگ زدگی
 4. تنوع بالا
 5. ساخت در دو نوع شیب دار و عمودی
 1. جذب حرارت بسیار زیاد
 2. قیمت بالا
 3. امکان خوردگی یا زنگ زدگی در صورت داشتن ناخالصی
 1. قیمت مناسب
 2. ظاهر زیبا به علت داشتن دسته های استیل
 3. عدم امکان سرخوردگی شنا گر بر روی آن به علت استفاده از پلیمر در ساخته پله ها
 4. تنوع زیاد
 5. وزن سبک
 6. جابه جایی راحت
 7. مقاومت بسیار زیاد در برابر خوردگی
 8. مقاومت در برابر زنگ زدگی
 1. جذب گرما و نور خورشید به علت داشتن دسته های استیل
 2. امکان شکستگی به علت داشتن پله های پلیمری

برای خرید بهترین مدل نردبان استخر باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین نردبان استخر باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید نردبان استخر چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید نردبان استخر از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


سفارش نردبان استخری طرح کلاب از استیل و پلاستیک

از کدام مرکز فروش نرده استیل پله استخری خرید کنیم؟

با توجه به اینکه در بالا به وفور به مرکز خرید اینترنتی واتر بازار اشاره کردیم مطمئنا تا کنون دریافته اید که برای خرید پله استخر به کدام نمایندگی فروش مراجعه کنید.

واتر بازار نمایندگی فروش تجهیزات سونا و جکوزی در ایران است، این نمانیدگی فروش محصولات مختلف و تمامی تجهیزات سونا و جکوزی را با قیمت مناسب به بازار عرضه می کند.

عرضه تجهیزات و لوازم بسیار پیشرفته توسط واتر بازار باعث شده روز به روز محبوبیت بیشتری در این زمینه به دست‌آورد.

بدون نگرانی بابت مسئله ای شما می توانید تجهیزات اصلی و تجهیزات جانبی استخر خود را از واتر بازار تهیه کنید. این نمایندگی فروش از سال 1385 فعالیت خود را در زمینه تهجیزات سنونا و جکوزی آغاز کرده است و تجربه فراوانی در این زمینه دارد.

در این مطلب سعی داشتیم اطلاعاتی کامل و جامع در مورد پله استخر در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همانطور که در بالا نیز گفتیم پله استخر یکی از تجهیزات کاربردی بسیار کاربردی است و از استخرهای بزرگ المپیکی گرفته تا استخرهای کوچک خانگی از انواع مختلف این محصول استفاده می کنند.


خرید نردبان استخری طرح کلاب از استیل و پلاستیک واتربازار
🥇 کیفیت نردبان استخری طرح کلاب از استیل و پلاستیک کیفیت نردبان استخری طرح کلاب از استیل و پلاستیک با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت نردبان استخری طرح کلاب از استیل و پلاستیک کمترین نرخ قیمت انواع نردبان استخری طرح کلاب از استیل و پلاستیک
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری نردبان استخری طرح کلاب از استیل و پلاستیک در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ