فیلتر، پمپ نازل استخر، اسکیمر، نازل کلرزن خطی

( )

خرید فیلتر، پمپ نازل استخر بی انتها،کنترل پنل پمپ،اسکیمر، لول رگولاتور، نازل کلرزن خطی از جمله تجهیزات مهم و کاربردی هستند و با توجه به محبوبیت استخر ها تعداد زیادی مرکز فروش در زمینه عرضه این تجهیزات فعالیت دارند. تجهیزات یک استخر نشان دهنده کیفیت استخر بوده که سبب افزایش میزان رضایت افراد می شود.

امروز در این مطلب ما قصد داریم تمام نکات مربوط به این تجهیزات را برای شما عزیزان با گو کنیم؛ بنابراین اگر در پی احداث یک استخر خوب هستید و نمی دانید تجهیزت خوب چه ویژگی هایی دارند یا بهترین مکان برای خرید این تجهیزات کجاست در ادامه همراه ما باشید!


فیلتر، پمپ نازل استخر، اسکیمر، نازل کلرزن خطی

آشنایی با فیلتر استخری

فیلتر استخر از مهم ترین بخش ها و تجهیزات یک سیستم استخر به شمار رفته و وظیفه آن از بین بردن باکتری ها و آلودگی های موجود در آب است. در صورت عدم استفاده از فیلتر در استخر آب آن کدر و کثیف شده و موجب بیمارهای عفونی و پوستی می شود.

به طور کلی فیلترها در سه نوع مختلف زیر توسط مرکز فروش واتر بازار به مصرف کنندگان عرضه می شوند:

  1. فیلتر کارتریجی استخر
  2. فیلتر دیاتومه
  3. فیلتر شنی

برای خرید بهترین مدل فیلتر، پمپ نازل استخر، اسکیمر، نازل کلرزن خطی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین فیلتر، پمپ نازل استخر، اسکیمر، نازل کلرزن خطی باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید فیلتر، پمپ نازل استخر، اسکیمر، نازل کلرزن خطی چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید فیلتر، پمپ نازل استخر، اسکیمر، نازل کلرزن خطی از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


لازم به ذکر است که با توجه به نوع فیلتر تعویض مدیا یا نرخ فیلتراسیون متفاوت بوده؛ بنابراین باید با توجه به بودجه و نیاز خود یکی را انتخاب و خریداری کنید. برای خرید فیلتر باید با صورت دقیق با مفهوم میکرون آشنا باشید، به عبارتی این مفهوم یکی از مهم ترین موارد برای انتخاب مناسب ترین فیلتر است. پس اگر می خواهید بدانید چه مدلی بخرم یا کدوم خوبه در ادامه با بررسی میکرون همراه ما باشید!

میکرومتر یا میکرون به معنای یک میلیونیم متر است. به منظور اندازه گیری میزان آلاینده ای که یک فیلتر می تواند از بین ببرد از واحد میکرون استفاده می کنند. بهتر است بدانید آلاینده های مختلف درون آب در صورتی به طور کامل از بین می روند که مدیا فیلتر یا در واقع ماده ای که وظیفه تصفیه آب را بر عهده داشته و درون مخزن فیلتر قرار گرفته، به اندازه کافی فشرده باشد. در غیر این صورت فیلتر قادر به جمع کردن ذرات ریز نیست و نمی توان گفت آن فیلتر خوب است. پس اگر می خواهید بدانید کدوم خوبه به این مسئله توجه بسیاری داشته باشید.

انواع مختلف فیلترهای استخری

برای آنکه بدانید هنگام مراجعه به یک مرکز فروش تجهیزات استخری چه مدلی را خریداری کنید، باید با انواع مختلف فیلترهای استخری آشنا شوید.

در میان انواع مختلف فیلترهای استخری که در نمایندگی فروش واتر بازار موجود اند فیلترهای شنی قیمت مناسب تری دارند. معمولا افرادی این نوع فیلترها را مورد استفاده قرار می دهند که میزان بودجه کمتری به خرید تجهیزات اختصاص داده اند. هزینه نگهداری و تعمیر فیلتر شنی پایین بوده و به همین دلیل هم آن را مقرون به صرفه ترین نوع فیلتر می‌دانند.

عملکرد فیلترهای شنی به این شکل است که آب داخل اسکیمرها را از طریق پمپ استخر به داخل کشیده و سپس آن را از طریق لوله هایی که به مخزن بزرگ پر از شن سیلیس منتهی می شوند، هدایت می کند. بدین ترتیب فیلترهای شنی می توانند آلایندگی هایی با اندازه 20 میکرون از بین ببرند.

این نوع فیلتر ها نسبت به فیلترهای شنی کمی گران‌تر بوده اما فروش عمده آن ها در مرکز فروش واتر بازار انجام می شود. فیلترهای کارتریجی هم نحوه نگهداری بسیار ساده ای داشته و شیوه کار آن ها به این صورت است که یک سیلندر رسانه داخل مخزن آن ها وجود دارد، و آّب را از طریق پلیسه ها بعد از وارد شدن به مخزن جریان پیدا می کند. با جریان یافتن آب در مخزن تمامی زباله تا ابعاد 10 میکرون جمع شده و آبی تمیز و روش از فیلتر خارج می شود.

فیلتر کارتریجی قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای داشته و آن دسته کسانی که می پرسند کدوم مدلی بخرم باید بدانند مصرف انرژی فیلتر کارتریجی بسیار پایین است؛ ولی هر چند مدت یکبار فیلتر باید کاملا تمیز شود.

اگر می پرسید قیمت چقدر است؟ باید در پاسخ بگوییم که فیلترهای دیاتومه قیمت بالایی داشته و هزینه نگهداری و تعمیر آن هم به نسبت زیاد است. اما برترین مزیت این فیلتر نسبت به دوتای قبلی آن است که حتی کوچکترین ذرات هم تا ابعاد 5 میکرون توسط فیلتر دیاتومه جمع‌آوری می شوند.

مخزن دیاموته به صورت شبکه ای طراحی شده و درون این شبکه ها را با فسیل به جای مانده از موجوداتی ریز به نام دیاموته پر کرده اند. با این وجود اگر قیمت برای شما اهمیت ندارد و تنها میزان پاکیزگی استخر برایتان مهم است، می توانید از نمایندگی فروش واتر بازار فیلترهای دیاتومه تهیه کنید.


تجهیزات فیلتر پمپ تصفیه استخر و جکوزی

آشنایی با پمپ نازل استخر بی انتها

با توجه به اینکه برخی از افراد دسترسی محدودی به استخرهای عمومی و بزرگ برای شنا یا آب درمانی دارند، می توانند سیستم هایی به نام نازل استخر بی انتها را در استخرهای خانگی مورد استفاده قرار دهند.

پمپ نازل استخر بی انتها از طراحی هوشمندی برخودار بوده و می توان آن را برای فضاهای محدود و راه‌اندازی یک استخر کوچک و کار آمد مورد استفاده قرار داد.

پمپ نازل استخر بی انتها وظیفه دارد جریان را مخالف آب استخر به حرکت در آورد. این پمپ می تواند شرایط را برای شنای بدون وقفه برای شناگر فراهم کند، به کمک پمپ های نازل بی انتها به راحتی می توان استخری با فضای بسیار کوچک در خیاط خلوت، روی پست بام، پارکینگ و حتی اتاق منزل به صورت کاملا کار آمدی درست کرد.

به طور کلی سیستم استخر بدون انتها دارای سیستم کنترلی، پمپ کنترل و لوله کشی است. به منظور تهیه تمامی این تجهیزات هم تنها کافی است به بهترین مکان برای خرید آن ها یعنی مرکز خرید واتر بازار مراجعه کنید.

شاید جالب باشید که بدانید سیستم استخر بدون انتها به کمک تولید موج مصنوعی و فشار در آب شرایطی را فراهم می کند تا فرد به صورت طبیعی در آب راه رفته و شنا کند، بدون آنکه واقعا مسافتی طی کرده باشد. به عبارتی شرایطی چون ورزش روی تردمیل را برای شناگر فراهم می کند.

استفاده از پمپ نازل استخر بی انتها چه مزایایی دارد؟

در نمایندگی فروش واتر بازار انواع مختلفی از پمپ نازل بی انتها به فروش می رسد، هر کدام از پمپ های موجود در این مرکز فروش مزایا و کاربردهای خاص خود را دارند که با توجه به نیاز خود می توانید یکی را به دلخواه انتخاب کنید. اما به طور کلی یک استخر بی انتها با تمام تجهیزات آن مانند پمپ نازل دارای کاربردهای زیر هستند:

آشنایی با کنترل پنل پمپ

این تابلو برق صنعتی جزو مهم ترین تجهیزات استخری است و استفاده از آن در همه استخرها واجب و ضروری است. کنترل پنل یا همان تابلو برق دارای امکانات فراوانی بوده و کیفیت استخر را بالا می برند.

معمولا تابلو برق هایی که در مرکز خرید واتر بازار عرضه می شوند دارای سه پمپ جکوزی، پمپ تصفیه آّب و پمپ تخلیه استخر هستند. کنترل پنل ها مهجز به کلیدهای محافظ جان، چراغ و ساعت بوده و در صورت هر گونه مشکل یا نشتی این تجهیزات شروع به آلارم دادن می کنند.

همچنین در نمایندگی فروش واتر بازار معمولا تابلوهای برقی به دو صورت ایستاده و دیواری موجود است. حال اگر می پرسید کدوم خوبه و چه مدلی بخرم باید به اطلاع شما برسانیم که این مسئله تا حد زیادی به  فضای موتورخانه استخر شما بستگی دارد.


قیمت پمپ نازل استخر اسکیمرضدعفونی کلرزن خطی

آشنایی با اسکیمر

اسکیمر هم جزو تجهیزات بسیار کاربردی در استخر است، این دستگاه به منظور جمع‌آوری اجسام کوچک، چربی های موجود روی آب مانند کرم های ضد آفتاب و روغن، حشرات مرده و به طور کلی هر جسمی که روی آب قرار گرفته و به کف استخر نرسد توسط اسکیمر از آب استخر خارج می شود. اسکیمرها در انواع مختلفی وجود داشته و اگر می خواهید بپرسید کدوم خوبه و چه مدلی بخرم باید گفت که این مسئله به نیاز شما بر می گردد. اما به هر حال در مرکز فروش واتر بازار انواع مختلف اسکیمر استخر موجود بوده و شامل موارد زیر می شود:

  1. اسکیمرهای شناور

این نوع اسکیمرها به کمک بازوهایی از جنس پلاستیک در کنار استخر قرار گرفته و روی آب شناور هستند. معمولا این اسکیمرها برای استخرهایی که مکانی برای نصب اسکیمر وجود ندارد، مناسب اند.

  1. اسکیمرهای دیواری

برخلاف مدل قبلی این اسکیمرها به محلی مشخص برای نصب نیاز دارند، معمولا آن ها را در قسمت های دیواره استخر به نحوی که سطح آب تا نصفه آن را پوشانده باشد، نصب می کنند.

بهتر است که بدانید در حال حاضر اسکیمرها را به صورت یکپارچه و از جنس پلمیر مرغوب ساخته و وجود آن ها برای بهبود عملکرد فیلترهای موجود در استخر لازم و ضروری است.ست ؟

آشنایی با لوله رگولاتور

رگولاتور دستگاهی است که سطح آب استخر را تنظیم می کند و محفظه ای از جنس ABS دارد. در این محفظه، شناورهای یونولیتی قرار داده اند و معمولا آن ها را به موازات اسکیمرها و در لبه استخر قرار می دهند.

در صورت کم شدن آب استخر و پایین رفتن شناور شیری که داخل محفظه قرار گرفته باز می شود و سپس آب تازه و تمیز از طریق لوله های رگولاتور به استخر سرازیر می گردد. پس از آنکه آب استخر به حد نساب رسید و شناور در بالاترین سطح آب قرار گرفت شیر جریان ورودی آب بسته شده و جریان آب در لوله های رگولاتور قطع خواهد شد.

بدین ترتیب همواره سطح آب در وسط ورودی اسکیمر قرار گرفته و از وارد شدن هوا توسط مکش اسکیمر به فلیتر جلوگیری می شود. برای خرید یک رگولاتور خوب باید ویژگی های زیر را در نظر داشته باشید؛ البته در صورتی که به بهترین مکان برای خرید تجهیزات استخری مانند واتر بازار مراجعه کنید مشاوران فروش شما را به خوبی راهنمایی خواهند کرد. اما به هر حال ویژگی های یک رگولاتور خوب به شرح زیر است:


خرید فیلتر، پمپ نازل استخر بی انتها،کنترل پنل پمپ،اسکیمر، لول رگولاتور

نازل کلرزن خطی

به طور کلی دستگاه کلر زن به منظور اضافه کردن کلر به آب استخر یا جکوزی مورد استفاده قرار می گیرد و می توان آن را دستگاهی برای تصفیه و پاکسازی آب استخر به شمار آورد. در واقع به دلیل تماس مستقیم آب با صورت و دهان بهداشت آن از اهمیت زیادی برخوردار است پس استفاده از این دستگاه در استخر برای پاکسازی استخر بسیار ضروری می باشد و برای خرید انواع آن می توان  از طریق مرکز فروش اینترنتی واتر بازار اقدام کرد.

در این مطلب ما سعی داشتیم چندی از مهم ترین تجهیزات استخری را به شما عزیزان معرفی کرده و بگوییم برای خرید آن ها باید به چه عواملی توجه کنید. امیدواریم که خواندن این مطالب راهنمای خوبی برای خرید تجهیزات استخری شما باشد. در صورت هر گونه سوالی می توانید با مشاوران واتر بازار ارتباط برقرار کرده و راهنمایی های تخصصی تری دریافت کنید. از همراهی شما صمیمانه سپاسگزاریم!


خرید فیلتر، پمپ نازل استخر، اسکیمر، نازل کلرزن خطی واتربازار
🥇 کیفیت فیلتر، پمپ نازل استخر، اسکیمر، نازل کلرزن خطی کیفیت فیلتر، پمپ نازل استخر، اسکیمر، نازل کلرزن خطی با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت فیلتر، پمپ نازل استخر، اسکیمر، نازل کلرزن خطی کمترین نرخ قیمت انواع فیلتر، پمپ نازل استخر، اسکیمر، نازل کلرزن خطی
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری فیلتر، پمپ نازل استخر، اسکیمر، نازل کلرزن خطی در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ