فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر

( )

خرید فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر بر اساس معیار های خاصی امکان‌پذیر است و شما می توانید قابلیت های مدل های مختلف را بستگی نمایید. امروزه برای ساخت و طراحی  بسیاری از ابزار ها و تجهیزات و دستگاه هایی که مربوط به تصفیه آب می باشند از طبیعت الهام می گیرند. واتر بازار به عنوان بهترین مرکز فروش این تجهیزات در حال ارائه خدمت به مشتریان عزیز می باشد.

فیلتر شنی از جمله این تجهیزات است که عملکرد آن بر طبق رفتار طبیعت می باشد و با دانه های ریز شن و ماسه، ذرات معلق در آب جدا می شوند. نحوه کار دستگاه فیلتر شنی به این صورت است که آبی که ذرات معلق و گل و لای دارد را از روی شن و ماسه رد می کند، ذرات معلق در آب نمی توانند از بین دانه های شن و ماسه عبور کنند و در نهایت آب زلال از این فیلتر خارج می شود. این نوع عملکرد دقیق مشابه عبور آب های گل آلود از روی لایه های شن و ماسه است.

معرفی خرید فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر

فیلتر های شنی استخر تجهیزاتی هستند که دارای مخزن های فلزی (استیل و گالوانیزه) یا فایبر گلاس می باشند که درون این مخزن ها دانه هایی از سیلیس، شن و ماسه وجود دارد. فیلترهای شنی دارای قسمتی برای ورد آب های گل آلود و خروج آب زلال هستند. ممکن است برای شما این سوال ایجاد شود که برای خرید فیلتر شنی چه مدلی بخرم و یا میانگین قسمت چقدر است؟ ما موضوع این مقاله را به خرید فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر اختصاص داده ایم تا با ویژگی های این محصولات آشنا شده و سپس اقدام به خرید کنید.


فیلتر شنی استیل و گالوانیزه

خرید فیلتر شنی بر اساس نوع

برای تهیه فیلتر شنی از مرکز فروش این محصولات باید فاکتور های مهمی را در نظر داشته باشید. یکی از فاکتور هایی مهمی که در خرید فیلتر شنی نباید آن را فراموش کنید، نوع فیلتر و عملکرد آن است. به طور کلی می توان فیلتر های شنی استخر را بر اساس نحوه عملکردشان به 3 گروه تقسیم کرد. این سه گروه عبارت اند از:


برای خرید بهترین مدل فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


در این نوع فیلتر آب گل آلود بدون هیچ گونه فشاری با سرعت آهسته وارد مخزن مورد نظر می شود و به آرامی فرآیند زلال شدن آب طی می شود. تصفیه آب با استفاده از این نوع فیلتر ها به زمان زیادی نیاز دارد و معمولا برای بخش های صنعتی گزینه خوبی نیست.

فیلتر شنی ثقلی تقریبا مشابه نمونه قبلی بوده و تنها تفاوت این دو فیلتر در وسعت بستر شن و سیلیس آن ها است. در صورتی که وسعت این بستر ها کمتر شود فرایند جداسازی ذرات معلق سرعت بیشتری می گیرد. پس می توان در این صورت این نوع فیلتر مقرون به صرفه تر است و در مقایسه با نوع کند آن سرعت قابل قبول تری دارد. نکته ای که باید در خصوص این نوع فیلتر ها بدانید این است که دانه های سیلیس این فیلتر ها به سرعت کثیف شده و باید به صورت مکرر شسته شوند.

اگر می خواهید برای محیط هایی مانند محیط های صنعتی و یا استخرها فیلتر شنی خریداری کنید، بهترین گزینه برای خرید فیلتر شنی فشاری است. در این فیلتر ها آب با سرعت و فشار بالا از روی بستر سیلیس شده که فشار زیاد توسط پمپ تامین می شود. فیلتر های فشاری در مقایسه با نمونه های قبل سرعت زلال سازی بالاتری دارند. از این نوع فیلترها معمولا برای پیش تصفیه تجهیزات آب شیرین کن استفاده می کنند.


قیمت فیلترهای شنی استیل

توجه به جنس بدنه فیلتر شنی

یکی دیگر از مهم ترین فاکتورهای خرید فیلتر شنی و سایر تجیزات تصفیه آب، توجه به جنس بدنه آن ها است. در واقع جنس بدنه فیلترهای شنی تاثیر مستقیمی بر روی مقاومت فیلتر در برابر شرایط محیطی دارد. همچنین توجه داشته باشید که جنس بدنه فیلترهای شنی باید به گونه ای باشد که مقاومت بالایی در برابر مواد خورنده موجود در آب داشته باشد و با گذشت زمان دچار ترک خوردگی نشوند. فیلترهای شنی از نظر جنس بدنه به گروه تقسیم می شوند.

فیلتر شنی فلزی (استیل و گالوانیزه)

برای خرید فیلتر شنی برای محیط های صنعتی که نیاز است تا آب با فشار زیادی وارد مخزن فیلتر شد، بهترین گزینه فیلتر شنی فلزی است زیرا این نوع فیلترهای شنی در برابر فشار زیادی که به بدنه آن ها وارد می شود، مقاومت قابل توجهی دارند. فیلترهای شنی فلزی استخر خود دارای انواع مختلفی می باشد و از نمونه های آن می توان به فیلتر شنی استیل و گالوانیزه اشاره کرد.

فیلترهای شنی استیل آلیاژی از فولاد هستند که ضد زنگ بوده و در برابر مواد و املاح موجود در آب مقاومت بالایی دارند. در نهایت این مقاومت بالا می تواند طول عمر این نوع فیلترهای شنی را افزایش دهد. از این نوع فیلترها می توان برای استخرهای پرورش ماهی، استخرهای تزئینی و سدهای خاکی استفاده کرد. توجه داشته باشید که فیلترهای شنی استیل و گالوانیزه برای استخرهای خانگی گزینه مناسب نیستند.


خرید دستگاه فیلتر استخر شنا

فیلتر شنی فایبرگلاس

برای تصفیه آب استخرهای خانگی و ورزشگاه ها، فیلترهای شنی فایبر گلاس بهترین گزینه هستند. بدنه این نوع فیلترها به گونه ای ساخته شده است که در برابر فشار آب مقاومت بالایی دارد و برای تصفیه آب با ظرفیت کم و یا متوسط می تواند گزینه مناسبی باشد و در طولانی مدت از آن استفاده کرد.

در خصوص فیلترهای شنی فایبر گلاس می توان گفت که این نوع فیلترها از جنس فایبر گلاس هستند و بدنه آن ها در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارد. فیلترهای فایبر گلاس معمولا ساخت کشورهای اروپایی می باشند. همچنین باید گفت این فیلترها در مقابل کلر آب استخرها مقاومت قابل قبولی دارند.

رویکرد و تقسیم بندی کاسه استخر به منظور فیلتراسیون :

 برای انتخاب سک فیلتر شنی مناسب برای استخر ابتدا باید حجم استخر را محاسبه کنید و آن را به نرخ تعویض آب استخر تقسیم کنیم. نرخ تعویض آب استخر با توجه به کاربری بودن آن متفاوت است. به عبارتی می توان گفت فهم درست مدار گردش آب استخر پایه محاسبه و انتخاب پمپ سیرکوله و سیستم فیلتراسیون استخر است. جریان آب استخر باید به شکلی باشد که در هیج صورتی فضای مرده ای در استخر به وجود نیاید و آب در استخر  راکد نماند.

کفشکور های مکش به سمت سیستم فیلتراسیون باید در قسمت پر عمق استخر قرار بگیرند تا مقدار آبی که مکش می کند حجم بالایی داشته باشد. از سوی دیگر آب پس از فیلتر شدن به وارد کاسه می شود و در قسمت کم عمق قرار می گیرد. بنابراین می توان گفت نحوه قرار گیری دریچه های مکش می تواند تاثیر زیادی بر روی کیفیت آب داشته باشد.

نکات مهم در مورد طراحی انتخاب و محاسبه فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر

در خصوص انتخاب فیلتر شنی استیل و گالوانیزه برای استخر باید چند نکته مهم را به یاد داشته باشید.

برای انجام تاسیسات مکانیکی استخرها و محاسبات آن قبل از هر چیزی باید مدار گردش آب و مسیری که آب در استخر طی می کند را بررسی کنید. در واقع همان طور که اشاره کردیم فهم گردش آب اصولی کمک می کند تا در استخر هیچ فضای مرده ای وجود نداشته باشد و آبی در استخر راکد باقی نماند.

مدت زمانی که کل حجم آب داخل استخر یک باره از سیستم فیلتر عبور می کند را نرخ تعویض آب می گویند. به عبارتی دبی جریان حاصل از تقسیم حجم آب استخر بر نرخ تعویض آب به دست می آید. منظور از دبی همان دبی پمپ سیرکوله استخر است. نکته ای که باید به یاد داشته باشید این است که نرخ تعویض آب استخرها با توجه به نوع کاربری بودن آن ها متفاوت می باشد.


نمایندگی فروش انواع فیلتر شنی تصفیه خانه و استخر

نکته قابل توجه ای که در خصوص نحوه خروج آب استخر وجود دارد، توزیع آلودگی در استخر است. بر اساس تحقیقات صورت گرفته تقریبا 80 درصد  از آلودگی های موجود در استخر مانند مواد آرایشی، چربی ها و غیره در عمق 5 سانتی متری آب جمع می شوند و مابقی 20 درصد آلودگی پوست، شوره سر، رسوب و غیره است که این آلودگی ها در قسمت های عمیق استخر جمع خواهند شد. بنابراین در این شرایط از سیستم تخلیه آب استخر و گردش آب انتظار می رود تا بتوانند آب را از قسمت های سطحی و عمیق استخر خارج کنند.

فرایند تفکیک آلاینده ها با استفاده از فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر

می توان گفت اصلی ترین و مهم ترین هدف استفاده از فیلترهای شین استیل و گالوانیزه د راستخرها این است که بتواند ذرات خارجی موجود در آب را تفکیک کند در غیر این صورت باید میزان مواد ضد عفونی مورد نیاز را افزایش داد. نکته قابل توجه این است که فیلترهای شنی در جدا کردن آلودگی ها از آب استخر نقش زیادی ندارند و وظیفه اصلی آن ها این است که ذرات معلق آب را جدا کرده و آب را شفاف و زلال کنند.

استفاده از فیلترهای شنی اسیل و گالوانیزه می تواند کمک کند تا بخشی از باکتری های موجود در آب نیز جدا شوند اما فراموش نکنید که وظیفه فیلترهای شنی همان است که گفتیم و برای جدا کردن و از بین بردن باکتری ها و سایر میکروب های بیماری را با استفاده از فرآیند فیلتراسیون انجام دهید و همچنین از مواد شیمیایی ضد عفونی نیز استفاده کنید.

کاربرد دیگر فیلترهای شنی این است که کمک می کند تا مقدار مواد شیمیایی و ضد عفونی کننده برای پاکیزه کردن آب کاهش پیدا می کند. استفاده از این فیلترها باعث می شود تا ذرات معلق و ذرات جامد موجود در آب در بین دانه های شن و ماسه جا بمانند و در نهایت آب زلال و شفاف می شود. چربی ها و برخی از مواد تمایل دارند تا به دانه های شنی بچسبند به همین منظور برای این که فرایند فیلتر بهتر انجام شود به آن ها مواد لخته کننده و منعقد کننده اضافه می کنند.


فیلترهای برای استخرهای شنا، جکوزی

قیمت فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر

یکی از مهم ترین عواملی که در زمان خرید فیلتر شنی استیل و گالوانیزه اهمیت زیادی دارد، قیمت این فیلترها است. قیمت فیلتر های شنی بر اساس پارامترهای مختلفی تعیین می شود که از جمله این پارامتر ها می توان به جنس بدنه، نوع فیلتر و ظرفیت مخزن اشاره کرد. به همین دلایل می توان گفت که معمولا فیلتر های صنعتی در مقایسه نوع استخری و تصفیه کننده آب خانگی دارند.

علاوه بر موارد گفته شده برای خرید فیلتر  شنی باید به جنس سیلیس استفاده شده در آن و درجه خلوص آن نیز دقت داشته باشید. استفاده از سیلیس های بی کیفیت موجب می شوند تا فیلترهای شنی پس از مدت کوتاهی نیاز به شست و  شو داشته باشند و در نهایت کارایی اولیه را نخواهند داشت. بنابراین بهتر است برای اطمینان از این موضوع فیلترهای شنی را از نمایندگی های فروش معتبر و یا مراکز خرید این تجهیزات تهیه کنید.

نمایندگی فروش می تواند بهترین مکان برای خرید این تجهیزات باشد، به علاوه شما می توانید برای تهیه این ابزارها با سایت واتر بازار به آدرس waterbazar.ir مراجعه کنید تا این مجموعه بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار شما قرار دهد.


خرید تجهیزات فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر واتربازار
🥇 کیفیت تجهیزات فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر کیفیت تجهیزات فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت تجهیزات فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر کمترین نرخ قیمت انواع تجهیزات فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری تجهیزات فیلتر شنی استیل و گالوانیزه استخر در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ