قیمت شیرآلات لمسی

( )

از زمان های گذشته تا به امروز، مدل های مختلفی از شیرآلات بهداشتی از جمله شیر آب لمسی تولید شده است. این دسته از ابزار ها برای رفع نیاز انسان ها، در مدل های مختلف طراحی شده اند. از شیرآلات ساختمانی در تمامی مکان ها از جمله مکان های خصوصی و عمومی می توان استفاده کرد. به همین دلیل تولید و خرید شیرآلات بهداشتی اهمیت پیدا کرده است. با توجه به مطالبی که اشاره کردیم، شرکت های مختلفی شیرآلات بهداشتی را تولید می کنند و به بازار عرضه می نمایند.


خرید شیر آب لمسی

شیرآلات لمسی چه نوع شیرآلاتی هستند؟

همانگونه که اشاره کردیم برخی از شیرآلات بهداشتی بر اساس نحوه عملکردی که دارند به‌ عنوان شیرآلات لمسی شناخته می ‌شوند. این دسته از شیرآلات بهداشتی دارای سنسور های لمسی هستند که ممکن است به صورت الکتریکی و یا خازنی کار کند. سنسور های مربوط به شیرآلات لمسی در صورت شناسایی لمس عمل می کند و جریان آب در این دسته از شیرآلات برقرار می شود.

ویژگی های مثبت مربوط به شیرآلات لمسی
این دسته از شیرآلات بهداشتی با توجه به سنسور های لمسی که در آنها به کار برده شده است حساسیت زیادی دارند. با توجه به این مسئله می توان ویژگی های مثبتی برای این دسته از شیرآلات بهداشتی در نظر گرفت. به گونه ای که این شیرآلات بهداشتی بلافاصله پس از لمس فعال می شود و جریان آب در آن قطع و وصل می شود. به همین دلیل این دسته از شیرآلات بهداشتی معمولا میزان اصراف آب در آن ها کمتر است و در نتیجه ها در هزینه های مربوط به مصرف آب صرفه جویی می شود.

از دیگر ویژگی های مثبت شیرآلات لمسی این است که با توجه به میزان حساسیت بالایی که سنسور های این دسته از شیرآلات دارند، به لمس کمتری نیاز دارند و در نتیجه بهداشتی که این دسته از شیرآلات دارند بسیار زیاد است. علاوه بر این، این ویژگی سبب می شود که تمیز کردن این وسایل کار آسان تری باشد و میزان آلودگی آن ها کاهش پیدا کند.

با توجه به طراحی که برای شیرآلات لمسی در نظر گرفته شده است معمولا استفاده از آن ها کار بسیار راحتی است. به همین دلیل افراد زیادی ترجیح می دهند که از این مدل شیرآلات بهداشتی برای ساختمان های خود استفاده کنند. به گونه ای که شیرآلات لمسی را می توان در آشپزخانه و ظرفشویی و یا دستشویی ها بکار گرفت.

دوام بالا و طولانی مدت شیرآلات لمسی نیز از دیگر ویژگی های مثبت آن ها است. به شکلی که این دسته از شیرآلات بسیار با کیفیت هستند و در عین حال آبکاری که برای آن ها بکار گرفته شده است، سبب شده است که دوام بیشتری داشته باشند و احتمال به تعمیر نیاز داشتن این شیرآلات پایین باشد.
ظاهر و طراحی زیبایی که این دسته از شیرآلات بهداشتی دارند نیز از جمله ویژگی های مثبت شیرآلات لمسی است. این گروه از شیرآلات بهداشتی در میان مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. به همین دلیل شرکت های زیادی وجود دارند که این مدل از شیرآلات را تولید می کنند.

معایب شیرآلات لمسی

گاهی اوقات می توان ویژگی های منفی را نیز برای شیرآلات لمسی در نظر گرفت. به شکلی که این گروه از شیرآلات با توجه به اینکه قطعات هوشمندی در آن ها بکار گرفته شده است، معمولا قیمت بیشتری دارند. به همین دلیل افرادی که هزینه زیادی ندارند ممکن است که قادر به خریداری شیرآلات لمسی نباشند.

علاوه بر این نصب شیرآلات لمسی کار آسانی نیست. به همین دلیل برای نصب این دسته از شیرآلات بهتر است که به متخصصان نصب شیرآلات بهداشتی مراجعه کرد.

پیدا کردن و تعویض قطعات الکتریکی و هوشمندی که در این شیرآلات بکار گرفته شده است، ممکن است کار آسانی نباشد. این ویژگی را نیز می توان جز ویژگی های منفی شیرآلات لمسی در نظر گرفت. در حالی اگر به نمایندگی ها و یا مراکز خرید شیرآلات لمسی معتبر مراجعه کرد، احتمال به وجود آمدن این مساله بسیار پایین است.


خرید شیرآلات لمسی واتربازار
🥇 کیفیت شیرآلات لمسی کیفیت شیرآلات لمسی با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت شیرآلات لمسی کمترین نرخ قیمت انواع شیرآلات لمسی
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری شیرآلات لمسی در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت

شیرالات لمسی واتربازار

اهمیت خرید و تولید شیرآلات بهداشتی

با توجه به اینکه امروزه بسیاری از فعالیت های بهداشتی به کمک آب صورت می گیرد و لوله کشی های ساختمان در نقاط مختلف کشور انجام گرفته است، به همین دلیل تولید و خرید شیرآلات بهداشتی اهمیت پیدا می کند. به گونه ای که امروزه از شیرآلات بهداشتی در حمام، دستشویی، روشویی ظرفشویی و آشپزخانه و دیگر قسمت های ساختمان ها مورد استفاده قرار داد. علاوه بر این در مکان های عمومی نیز از شیرآلات بهداشتی استفاده می شود به همین دلیل باید به تولید این محصولات اهمیت ویژه ای داد. شرکت های مختلفی در سراسر کشور وجود دارند که انواع مختلف شیرآلات بهداشتی را تولید می کنند و در اختیار مخاطبان قرار می دهند.

دسته بندی شیرآلات بهداشتی

شیرآلات بهداشتی بر اساس عوامل مختلفی می توانند دسته بندی های گوناگونی داشته باشند، به شکلی که این دسته بندی ها می تواند بر قیمت، نحوه خرید مردم و همچنین میزان رضایت افراد تاثیر بسزایی داشته باشد. دسته بندی شیرآلات بهداشتی می تواند بر اساس عواملی همانند نحوه کاربرد و محل نصب، نحوه نصب و همچنین نحوه عملکرد باشد. در ادامه مطالب هر کدام از این عوامل را به شکل کامل تری توضیح خواهیم داد؛


واتر بازار نمایندگی فروش انواع شیرآلات قهرمان، شیرآلات راسان، شیرآلات شودر، شیرآلات کسری، شیرآلات کی دبلیو سی، شیرآلات کلار در تمام نقاط کشور و ارسال فوری انواع شیر دستشویی و توالت، شیر حمام، شیر ظرفشویی آشپزخانه و انواع مدل های شیر اهرمی، شیر لمسی، شیر برقی چشمی و ست کامل شیرآلات ساختمانی در تهران و کرج می باشد.


برای خرید بهترین مدل شیرآلات لمسی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین شیرآلات لمسی باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید شیرآلات لمسی چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید شیرآلات لمسی از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


شیر آب دستی

شیرآلات بهداشتی بر اساس نحوه کاربرد و محل نصب
همانگونه که اشاره کردیم؛ شیرآلات بهداشتی را می توان در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار داد. شیرآلات بهداشتی را می توان در مکان های عمومی، از جمله پارک، هتل، فرودگاه و ... مورد استفاده قرار داد. علاوه بر این، این دسته از لوازم بهداشتی در مکان های اداری نیز مورد استفاده قرار داد. به گونه ای که شیرآلات بهداشتی در تمامی ادارات مختلف نصب می شود. از جمله مهم ترین کاربرد هایی که شیرآلات بهداشتی می تواند داشته باشد، در منازل مسکونی است. به گونه ای که از این دسته از شیرآلات بهداشتی می توان در توالت و دستشویی، آشپزخانه و روشویی، حمام، و دیگر قسمت های ساختمانی مورد استفاده قرار داد.

شیرآلات بهداشتی بر اساس نحوه عملکرد

شیرآلات بهداشتی را می توان بر اساس عملکردی که دارند نیز دسته بندی کرد. برخی از شیرآلات بهداشتی ممکن است که عملکرد آن ها بر اساس پیشرفت تکنولوژی باشد. به شکلی این دسته از شیرآلات معمولا هوشمند عمل می کنند و نحوه عملکرد آن ها چشمی است. گروهی دیگر از شیرآلات بهداشتی به صورت کلاسیک عمل می کنند و دسته های آن به صورت پیچی باز و بسته می شود. در حالی که دسته بندی های دیگری نیز بر اساس نحوه عملکرد وجود دارد، از جمله دیگر اجزای این دسته بندی شیرآلات اهرمی هستند، این دسته از شیرآلات بهداشتی همانند اهرم ها عمل می کنند. امروزه با توجه به پیشرفت علم شیرآلات لمسی نیز طراحی شده اند که بر اساس سنسور های لمسی که در آن بکار برده شده است عمل می کنند.

شیرآلات بهداشتی بر اساس نحوه نصب
از دیگر دسته بندی هایی که برای شیرآلات در نظر گرفته شده است، بر اساس نحوه نصب است‌. این دسته بندی به شکلی است که برخی شیرآلات بهداشتی به صورت توکار و برخی به صورت روکار نصب می شوند. در واقع این دسته بندی به این معنی است که شیرآلات تو کار تمامی قسمت های آن بجز بدنه و دسته شیرآلات در داخل دیوار قرار می گیرد و فضای زیادی را اشغال نمی کند. این مساله سبب می شود که محل نصب آن ها ظاهر و طراحی جذاب تری داشته باشد. برخلاف شیرآلات توکار، تمام اجزای شیرآلات روکار بر روی دیوار نصب می شود.


مرکز شیرالات بهداشتی

قیمت شیرآلات لمسی به چه عواملی بستگی دارد؟

زمانی که افراد برای خرید شیرآلات لمسی اقدام می کنند معمولا به ویژگی های متفاوتی می توان توجه داشته باشند. از جمله این ویژگی ها کیفیت، طرح و قیمت محصولات است. از مهم ترین ویژگی هایی که افراد مختلف هنگام خرید هرگونه محصولی به آن توجه می کنند، قیمت محصول است. قیمت خرید شیرآلات لمسی به عوامل مختلفی می تواند بستگی داشته باشد. از جمله این ویژگی ها نی توان به موارد زیر اشاره کرد؛

کیفیت محصولات؛ از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت شیرآلات کیفیت آن ها است. در واقع هرچقدر کیفیت ساخت شیرآلات لمسی بالاتر باشد قیمت بیشتری نیز ممکن است که داشته باشد.

برند محصولات؛ زمانی که شیرآلات لمسی قیمت گذاری می شوند یکی از عواملی که بر این قیمت می تواند تاثیر گذار باشد، برند محصولات است. گاهی اوقات برخی از برند های تولید کننده شیرآلات بهداشتی شناخته شده تر می شوند. این مساله می تواند بر قیمت شیرآلات لمسی تاثیر زیادی داشته باشد.

نحوه خرید شیرآلات لمسی؛ گاهی اوقات ممکن است که افراد به صورت عمده خرید شیرآلات لمسی را انجام بدهند. در چنین حالتی این محصولات معمولا قیمت کمتری خواهند داشت. علاوه بر این اگر افراد خرید شیرآلات لمسی را به صورت اینترنتی انجام بدهند ممکن است هزینه کمتری را نسبت به خرید حضوری پرداخت نمایند.

مدل محصولات؛ از دیگر مسائل مهم تاثیر گذار بر قیمت شیرآلات، مدلی است که برای آن ها در نظر گرفته شده است. به شکلی که برخی مدل ها ممکن است که قیمت بیشتری داشته باشند و در عین حال برای برخی دیگر از قارچ ها قیمت کمتری در نظر گرفته می شود.

معرفی مدل های شیرآلات لمسی

همانگونه که اشاره کردیم؛ شرکت های مختلفی وجود دارند که شیرآلات بهداشتی را تولید می کنند و به فروش می رسانند. مدل شیرآلاتی که شرکت های تولید کننده به بازار عرضه می کنند می تواند متفاوت باشد. از جمله معروف ترین مدل های تولید کننده شیرآلات لمسی می توان به موارد زیر اشاره کرد؛


قیمت شیرآلات لمسی

مرکز خرید شیرآلات لمسی

برخی مراکز وجود دارند که به صورت اختصاصی شیرآلات لمسی را به فروش می رسانند. در این مراکز خرید مدل های مختلفی از شیرآلات لمسی قرار دارند. با مراجعه به مراکز خرید شیرآلات لمسی می توان انواع مختلف شیرآلات لمسی را انتخاب کرد و خریداری نمود. مراکز خرید شیرآلات بهداشتی باید بهترین محصولات را در بالاترین کیفیت ها تهیه نمود. هر چقدر کیفیت محصولات موجود در مراکز خرید بالاتر باشد، مشتریان رضایت بیشتری خواهند داشت. علاوه بر این تنوعی که در محصولات مراکز خرید شیرآلات لمسی می تواند وجود داشته باشد، باعث می شود که افراد با سلیقه های متفاوت بتوانند انتخاب راحتی داشته باشند.

مراکز خرید شیرآلات لمسی به چه صورت هایی می توانند فعالیت داشته باشند؟
مراکز خرید شیرآلات لمسی می توانند به شکل های متفاوتی خدمات خود را به مشتریان ارائه بدهند. به شکلی که برخی از این مراکز خرید خدمات خود را به صورت حضوری در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. در حالی گاهی اوقات نیز ممکن است که این ارائه خدمات به صورت غیرحضوری و از طریق تلفن و یا سایت های اینترنتی انجام بگیرد. مراکز خرید شیرآلات لمسی که به صورت اینترنتی فعالیت می کنند باید سایت هایی را طراحی نمایند. در این سایت ویژگی های مختلف شیرآلات لمسی قرار داده می شود. تنوع محصولاتی که در سایت های اینترنتی قرار داده می شود معمولا بالا است و افراد می توانند به راحتی محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایند. قیمت خرید شیرآلات لمسی در سایت های اینترنتی به طور معمول کمتر از خرید حضوری شیرآلات لمسی در نظر گرفته خواهد شد.

سایت خرید شیرالات لمسی واتربازار

واتربازار یکی از برترین سایت های اینترنتی است که خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد. در سایت واتربازار انواع مختلف شیرآلات بهداشتی به فروش می رسد. به همین دلیل افراد می توانند به راحتی به این سایت مراجعه نمایند و در کوتاه ترین زمان محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. شیرآلات لمسی از جمله محصولاتی است که در سایت واتربازار وجود دارد و افرادی که به این دسته از شیرآلات بهداشتی علاقه مند هستند می توانند به راحتی آن را خریداری نمایند. در سایت واتربازار با کیفیت ترین شیرآلات لمسی را می توان با قیمتی مناسب خریداری نمود.


شیر دستشویی ظرفشویی لمسی

با توجه به مطالبی که اشاره کردیم؛ شیرآلات بهداشتی لمسی را در مکان های مختلفی می توان مورد استفاده قرار داد. به همین دلیل این دسته از تجهیزات ساختمانی، جز کاربردی ترین محصولات در نظر گرفته می شود. شیرآلات بهداشتی مدل های مختلفی می توانند داشته باشند. هر کدام از مدل های شیرآلات بهداشتی می توانند کاربرد های جداگانه ای داشته باشند. شرکت های متفاوتی وجود دارند که این شیرآلات بهداشتی را تولید می کنند و به بازار عرضه می کنند. امروزه شیرآلات هوشمندی توسط شرکت های تولید کننده ساخته شده است. شیرآلات لمسی از جمله این محصولات است که امروزه محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. از این دسته از شیرآلات بهداشتی در مکان های مختلفی استفاده می شود که می توانند مزایا و معایبی داشته باشند.

از جمله مهم ترین مزایای این دسته از شیرآلات می توان به بهداشتی بود، کیفیت بالا دوام زیاد، و ظاهر زیبایی که دارند اشاره کرد. شیرآلات لمسی توسط شرکت های مختلف، در مدل های گوناگون طراحی می شود و به بازار عرضه می شود. برای خرید شیرآلات لمسی می توان به مراکز خریدی که در سراسر کشور وجود دارد مراجعه کرد. این مراکز خرید می توانند به صورت حضوری ک یا غیر حضوری خدمات خود را به مشتریان ارائه بدهند. خدمات غیر حضوری می تواند به صورت اینترنتی و یا تلفنی صورت بگیرد. سایت واتربازار از جمله مراکز خرید شیرآلات بهداشتی است که امکان خرید شیرآلات لمسی در آن وجود دارد.


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ