قیمت شیرآلات شودر

( )

شودر برندی شناخته شده در زمینه تولید شیرآلات ساختمان است که در سال 1370 شروع به کار کرد. شودر با هدف تولید باکیفیت و با دقت به جزئیات و طراحی منحصر به فرد پا به عرصه تولید شیرآلات گذاشته است. شیرآلات شودر از کیفیت ساخت بالایی برخوردار هستند. تنوع بالا و طراحی زیبا و با جزئیات از شاخصه های مهم شیرآلات شودر هستند. همچنین کیفیت ساخت قطعات در شیرآلات شودر از استاندارد بالایی برخوردار بوده و در برابر زنگ زدگی و آسیب های فیزیکی مقاوم هستند. شیرآلات شودر از عمر مفید بالایی برخوردار هستند. تهیه و ارسال شیرآلات شودر به راحتی انجام میشود. میتوان محصولات شودر را از واتربازار به راحتی و با ارسال سریع تهیه کرد.


شیرآلات شودر

طراحی به روز در شیرآلات شودر

شیرآلات شودر با استفاده از تکنولوژی روز از طراحی پیشرفته ای برخوردار هستند. در تولید قطعات شیرآلات شودر از فناوری به روزی استفاده میشود. در نتیجه علاوه بر حفظ زیبایی، کارایی محصولات هم در سطح مطلوبی قرار دارد. شیرآلات شودر در زمینه مصرف بهینه آب عملکرد خوبی از خود نشان میدهند. همچنین تنوع محصولات شودر دست خریدار را برای انتخاب باز گذاشته است. با توجه به وجود رنگ های مختلف و طراحی منحصر به فرد، گزینه های زیادی جهت انتخاب برای خریداران وجود دارند. همچنين انواع مختلفی از شیرآلات توکار و روکار در بین محصولات برند شودر وجود دارد. شیرآلات توکار و روکار هرکدام مزیت های مخصوص به خود را دارند.


قیمت شیرآلات ساختمان تیفانی شودر رنگ طلایی سفید
خرید شیرآلات ساختمان بیزانس شودر
شیرآلات بیزانس شودر رنگ طلایی
شیرالات بهداشتی یونیک شودر رنگ کروم
شیرالات طرح یونیک شودر رنگ نقره ای کروم
شیرالات بهداشتی طرح یونیک پلاس شودر رنگ شیری طلایی
شیرالات بهداشتی طرح یونیک پلاس شودر رنگ سفید طلایی
شیرالات بهداشتی طرح لوکا شودر
شیرآلات ساختمانی طرح باروکو شودر رنگ طلایی
قیمت شیرآلات ساختمانی طرح دانته شودر رنگ طلایی
شیرآلات ساختمانی طرح سنیور شودر رنگ گلد
شیرآلات ساختمانی طرح اروپا شودر
خرید شیرآلات ساختمانی مارینو شودر
شیرآلات مدل مارینو شودر رنگ کروم
شیرآلات مدل لیون شودر رنگ کروم
شیرآلات مدل موناکو پلاس شودر
شیرآلات مدل راموند شودر
شیرآلات مدل اسمارت شودر
خرید شیرآلات مدل لرد شودر رنگ کروم
شیرآلات مدل لرد شودر
شیرآلات مدل شارپ شودر
شیرآلات مدل پاریس شودر
قیمت شیرآلات مانا شودر
خرید شیرآلات باواریا شودر
شیرآلات کلاسیک شودر رنگ سفید طلایی
خرید ست شیرآلات اوپال شودر رنگ نقره ای کروم
شیرآلات اطلس شودر رنگ نقره ای کروم
ست شیرآلات اطلس شودر
شیرآلات پلاس شودر رنگ نقره ای کروم
شیرآلات مدل آتلانتیک شودر آشپزخانه
شیرآلات اهرمی فنری ظرفشویی شودر
شیرآلات شلنگدار شاوری رنگ سفید و کرم
شیرآلات شاوری شلنگ دار شودر
شیرآلات آشپزخانه برند شودر رنگی
انواع دوش ساده و تلفنی شودر
شیر و دوش حمام توکار برند شودر
شیرآلات توکار سرویس بهداشتی شودر
شلنگ توالت برند شودر
شیرآلات پیسوار فیلتردار شودر
شیر تکی و شلنگی شودر
خرید شیرآلات شودر واتربازار
🥇 کیفیت شیرآلات شودر کیفیت شیرآلات شودر با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت شیرآلات شودر کمترین نرخ قیمت انواع شیرآلات شودر
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری شیرآلات شودر در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی خرید اینترنتی شیر ظرفشویی آشپزخانه، شیر توالت و دستشویی، شیر حمام و شیر روشویی شودر از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت شیرآلات

خرید شیر شودر

مزایا و معایب خرید شیرآلات توکار و روکار

شیرآلات روکار یا همان شیرآلات کلاسیک که خارج از محل قرار گیری لوله ها و دیوار قرار میگیرند از مدت ها پیش در منازل و اماکن عمومی نصب میشوند. در مقابل اما شیرآلات توکار که برای نصب نيازمند مکان تعبيه شده در دیوار هستند، به عنوان فناوری جدید مطرح میشوند. برای نصب شیرآلات توکار باید در ابتدا مکان مورد نیاز را در هنگام ساختن ساختمان تعبيه نمود. یکی از تفاوت های اساسی شیرآلات توکار با شیرآلات روکار، محل قرارگیری اتصالات اصلی شیرآلات است. اتصالات شیرآلات توکار در درون محل تعبیه شده در دیوار قرار دارند و به مانند شیرآلات روکار در معرض دید نمیباشند.  


مرکز شیر آب شودر

از جمله مزیت های شیرآلات توکار، خرابی کمتر و همچنین عدم اکسید شدن محل اتصالات به دلیل قرارگیری در معرض تماس مداوم با آب و هوا میباشند. سهولت استفاده از شیرآلات توکار بسیار بالا میباشد. با توجه قرارگیری شیرآلات در داخل جداره ساختمان، فضای بسیار کمی نسبت به شیرآلات روکار اشغال میشود. در نتیجه آزادی عمل و فضای بیشتری در منازل و بخصوص آشپزخانه وجود دارد که یکی از ویژگی های اصلی شیرآلات توکار محسوب می شود.

شیرآلات توکار به عنوان فناوری روز دنیا از زیبایی بالایی نیز برخوردار هستند. استفاده از شیرآلات توکار در ساختمان میتواند معماری مدرن و کاربردی و در عين حال زیبایی را به ارمغان آورد. درنتیجه طراحی خاص شیرآلات توکار به خودی خود به عنوان یکی از مزیت های کلیدی به شمار میرود و بر ارزش خرید اینگونه شیرآلات میافزاید.

شیرآلات توکار همچنین معایبی نیز دارند. از جمله این معایب میتوان به مشکلات مربوط به نصب این گونه شیرآلات اشاره کرد. همانطور که گفته شد برای نصب شیرآلات توکار باید در هنگام ساختن ساختمان، فضای مخصوص برای قرارگیری شیرآلات توکار تعبیه شود. برخلاف برخی از انواع شیرآلات روکار، برای تعمیر شیرآلات توکار باید از فرد متخصص کمک گرفت. همچنین باید به این نکته توجه داشت که اتصالات شیرآلات توکار با شیرآلات روکار کلاسیک متفاوت هستند. در شیرآلات شودر به مانند ساير برند ها، قیمت تمام شده شیرآلات توکار به طور کلی بیشتر از شیرآلات روکار میباشد. در نتيجه در کنار مزیت های مختلفی که شیرآلات توکار دارند، همانطور که در بالا بررسی کردیم، معایبی هم در مقايسه با شیرآلات روکار دارند.


شیرآلات بهداشتی شودر

شیرآلات واشر دار و بدون واشر از برند شیرآلات شودر

شیرآلات علاوه بر توکار و روکار به طور کلی به دو دسته تقسیم میشوند. این دو دسته کلی درواقع شیرآلات واشر دار و شیرآلات بدون واشر میباشند. برند شودر انواع شیرآلات بدون واشر و واش دار را تولید میکند. سری محصولات بدون واشر از شیرآلات شودر از انواع جديد شیرآلات به شمار میرود درحالی که شیرآلات واشر دار از قدمت بیشتری برخوردار هستند. هرکدام از شیرآلات واشر دار یا بدون واشر معایب و مزایای منحصر به فردی دارند.

شیرآلات واشر دار مزیت ها و نقاط ضعف خاص به خود را دارند. این سری از شیرآلات شودر از ساختار ساده تری تشکیل شده اند. همچنین به دلیل استفاده از واشر و قطعات پلاستیکی، احتمال خرابی و فرسایش بیشتری دارند. یکی از مزیت های شیرآلات واشر دار، قابلیت تعمیر و تعویض قطعات بدون نیاز به تخصص در این زمینه است. همچنین تهیه قطعات شیرآلات واشر دار به صورت جداگانه امری نه چندان مشکل برای مصرف کننده محسوب میشود. از این رو تعمیر این سری از شیرآلات مشکل نبوده و به راحتی قابل انجام است. مصرف آب در شیرآلات واشر دار چندان مناسب نیست. به دليل امکان فرسایش قطعات و به طور خاص واشر که از جنس پلاستیک میباشد، امکان نشت آب و مصرف بیرویه آن به دلیل عدم کارکرد مناسب قطعات به مرور زمان بیشتر میشود.

و اما نوع دوم از شیرآلات شودر، شیرآلات بدون واشر هستند. شیرآلات بدون واشر به مانند شیرآلات واشر دار دارای برتری های منحصر به فردی هستند. شیرآلات بدون واشر به دلایل مختلفی امروز بیشتر از شیرآلات واشر دار بکارگرفته میشوند. همانطور که در بالا اشاره کردیم یکی از مشکلات شیرآلات واشر دار مصرف نامناسب آب میباشد. این مورد در شیرآلات بدون واشر به دلیل فرسایش کمتر در طول زمان و عمر مفید بیشتر، به حداقل میرسد و مصرف آب به شکل بهینه تری صورت میگیرد. هرچند خرید شیرآلات بدون واشر به خودی خود باعث افزایش طول عمر شیرآلات میشود، اما این سری از شیرآلات نیز نقطه ضعف خاص به خود را دارند. تعمیرات شیرآلات بدون واشر عموما تنها با حضور نیروی متخصص امکان‌پذیر است.  


پخش شیرالات شودر

تنوع شیرآلات شودر

انواع مختلفی از شیرآلات شودر به‌صورت واشر دار و بدون واشر و یا توکار و روکار وجود دارد. وجود انواع مختلف محصولات با قیمت های متنوع دست خریدار را در خرید شیرآلات مورد نظر خود باز میگذارد. قیمت محصولات با توجه به عوامل مختلفی متفاوت است. همچنین جنس بدنه و یا رنگ مورد استفاده در آن نیز بر قیمت شیرآلات شودر تاثیر گذار است. فناوری و تکنولوژی مورد استفاده در تولید شیرآلات نیز یکی از موارد مهم در قیمت تمام شده محصولات به شمار می‌رود.

شیرآلات اهرمی شودر

شیرآلات اهرمی شودر یکی از پرکاربرد ترین شیرآلات هستند. از شیرآلات اهرمی هم در منازل و هم در اماکن عمومی استفاده می‌شود. برای استفاده از شیرآلات اهرمی می‌توان به راحتی از دستگیره طراحی شده برای کنترل فشار آب با چرخش به اطراف استفاده کرد، همچنین با بالا یا پایین نگه داشتن این دستگیره دمای آب کنترل می‌شود و این مراحل در شیرآلات شودر به راحتی و با سهولت انجام می‌شود. این سری از شیرآلات در مکان های مختلف مانند آشپزخانه و یا سرویس بهداشتی و غیره به کار می‌روند. یکی از مزیت‌های های شیرآلات اهرمی کاربری ساده و مؤثر آنها میباشد. شیرآلات اهرمی در خرید شیرآلات یکی از گزینه های پرکاربرد و در عين حال مقرون به صرفه به شمار می‌رود. همچنین مصرف آب در شیرآلات اهرمی شودر به شکلی بهينه صورت می‌گیرد. شیرآلات اهرمی شودر طراحی بروز و زیبایی دارند که در رنگ های مختلف قابل تهیه می‌باشند.


واتر بازار نمایندگی فروش انواع شیرآلات قهرمان، شیرآلات راسان، شیرآلات شودر، شیرآلات کسری، شیرآلات کی دبلیو سی، شیرآلات کلار در تمام نقاط کشور و ارسال فوری انواع شیر دستشویی و توالت، شیر حمام، شیر ظرفشویی آشپزخانه و انواع مدل های شیر اهرمی، شیر لمسی، شیر برقی چشمی و ست کامل شیرآلات ساختمانی در تهران و کرج می باشد.


نمایندگی شیرآلات شودر کرج

سری چشمی شیرآلات شودر

سری چشمی شیرآلات شودر نیز از انواع پرکاربرد مخصوصا در اماکن عمومی به شمار می‌رود. استفاده از شیرآلات چشمی به راحتی و بدون تماس دست با شیرآلات صورت می‌گیرد. با توجه به اینکه برای استفاده از آب در شیرآلات چشمی نیازی به لمس بدنه شیرآلات نیست، استفاده از این سری از شیرآلات در اماکن عمومی باعث رعایت هرچه تمام تر بهداشت می‌شود.

طراحی سری چشمی از شیرآلات شودر به زیبایی و با دقت به جزئیات انجام شده است. ظرافت و دقت به جزئیات و طراحی ظاهری یکی از موارد قابل ذکر در طراحی محصولات به شمار می‌رود. رنگ بندی وسیعی در شیرآلات چشمی شودر وجود دارد که انتخاب را برای خرید شیرآلات مورد نظر راحت می‌کند. یکی دیگر از عواملی که شیرآلات چشمی را به گزینه مناسبی برای خرید شیرآلات بدل می‌کند مصرف آب است. مصرف آب در شیرآلات شودر به خصوص در سری شیرآلات چشمی کاملا بهینه است. این مورد با توجه به اهمیت کوشش در جهت حفظ منابع آب در ارزش خرید این سری از شیرآلات شودر تاثیر گذار است.

شیرآلات لمسی شودر

برند شودر در تولید شیرآلات لمسی نیز از پیشگامان این فناوری محسوب می‌شود. شیرآلات لمسی با توجه به کاربری منحصر به فردی که دارند از دسته شیرآلات محبوب بین مصرف کنندگان برای خرید شیرآلات به شمار می‌روند. این سری از شیرآلات شودر در مصرف آب عملکرد بهینه و مناسبی از خود نشان می دهند. استفاده از شیرآلات لمسی شودر به راحتی هرچه تمام تر تنها با لمس بدنه شیرآلات صورت می‌گیرد. همچنین عموما دستگیره اهرمی نیز برای کنترل دستی جريان آب در کنار شیرآلات لمسی نصب میشود. شیرآلات لمسی با توجه به طراحی به روز و زیبایی منحصر به فرد از جمله شیرآلات پرکاربرد در منازل خصوصا در آشپزخانه می‌باشند. 


شیرآلات شودر بهتر است یا قهرمان

برای خرید بهترین مدل شیرآلات شودر باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین شیرآلات شودر باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید شیرآلات شودر چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید شیرآلات شودر از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


ست شیرآلات شودر سفید طلایی

خرید شیرآلات شودر

شیرآلات شودر را می‌توان از فروشگاه آنلاین و یا به صورت حضوری خریداری کرد. برای سهولت در سفارش و خرید شیرآلات می‌توان از واتربازار کمک گرفت. خرید و ارسال محصولات از طريق واتربازار به راحتی و با هزینه‌ مناسبی صورت می‌گیرد. خرید شیرآلات برند شودر به طور کلی با توجه به سابقه فعالیت برند شودر و کیفیت ساخت محصولات می‌تواند گزینه مناسبی جهت تهیه شیرآلات ساختمان باشد.


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ