قیمت شیرآلات راسان

( )

راسان یکی از برند های قدیمی در زمینه ی تولید شیرآلات به شمار می‌رود. راسان نامی شناخته شده در زمینه ی شیرآلات بهداشتی ساختمان به شمار می‌رود. برای خرید شیرآلات قطعا در بین گزینه های موجود، شیرآلات راسان نیز میتوانند انتخاب مناسبی هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ قیمت باشند. کیفیت ساخت قطعات در شیرآلات راسان بالا بوده و باعث افزایش طول عمر شیرآلات و کارکرد بهتر آنها می‌شود.


خرید شیر راسان

مزیت های خرید شیرآلات راسان

خرید شیرآلات راسان می‌تواند از جهات مختلف انتخابی هوشمندانه باشد. باید به این نکته توجه کرد که علاوه بر قیمت تمام شده و یا کیفیت، معیار های دیگری برای خرید یک محصول وجود دارد. به عنوان مثال یکی از مهمترین عوامل در خرید شیرآلات، مصرف آب میباشد. این نکته از آنجا که با حفظ منابع آب در ارتباط است بسیار حائز اهمیت است. شیرآلات راسان با توجه به طراحی خاص و فناوری به کار رفته در تولید قطعات مصرف آب مناسبی را ارائه می‌دهند.

همچنین یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در ارزش خرید یک محصول، ضمانت و عمر مفید محصول میباشد. شیرآلات راسان با توجه به مواد اولیه باکیفیتی که در ساخت محصولات از آنها استفاده می‌شود می‌توانند عمر مفید بالایی را برای محصولات نهایی محقق کنند. از آنجایی که در خرید شیرآلات به روز بودن و فناوری به کار رفته در محصولات حائز اهمیت است شیرآلات راسان نیز در این زمینه عملکرد خوبی از خود نشان می‌دهند.


قیمت شیر راسان
شیرآلات بهداشتی راسان مدل پریمو
شیرآلات ساختمانی راسان مدل آنیتا
شیرالات آوات راسان
شیرآلات ویولت راسان
شیرآلات اکتاو راسان
شیرآلات هیپو راسان
شیرآلات دستشویی سرویس بهداشتی لوکس الیزه
شیرآلات الیزه راسان
شیرآلات آلیس راسان
شیرآلات رابیت راسان
شیرآلات اطلس راسان
خرید شیرالات فلورا مدل راسان
شیرآلات صدف راسان سفید طلایی
شیرآلات النا راسان
شیرآلات لوتوس راسان
شیرآلات دستشویی راسان
شیرآلات اسمارت راسان
طرح های لوکس فانتزی شیرآلات آشپزخانه
شیرآلات سینک آشپزخانه ساده و شلنگدار
انواع مدل های شیک شیر آب راسان
کالکشن شیرالات راسان
قیمت شیرآلات ساختمانی راسان
ست شیرآلات راسان مدل اکونومی رنگ کروم
شیرآلات کلاسیک میکسر راسان
شلنگ توالت و فلاش تانک سیفون راسان
دوش حمام یونیکا راسان
قیمت دوش های ایستاده و شلنگدار
مدل های دوش 2 تایی حمام راسان
خرید ست علم دوش ساده و تلفنی
ست علم دوش و شیرآلات حمام
فروش دوش و شیر دیواری راسان
شیرآلات تلفنی برند راسان
شیر و دوش وان حمام راسان
شیرآلات و شلنگ توالت راسان
خرید دوش تلفنی و ساده و شیر حمام راسان
شیرآلات و دوش حمام توکار راسان
قیمت انواع دوش و شیر راسان داخل دیواری
شیرآلات و دوش حمام توکار راسان
قیمت شیر ساختمانی توکار راسان
شیرآلات ساختمان توکار راسان

شیرآلات واشر دار و بدون واشر راسان و مزیت های آن

شیرآلات در گذشته غالبا به صورت واشر دار عرضه میشدند و این مورد مزایا و معایب خود را به همراه داشت. شیرآلات کلاسیک واشر دار مشکلات مختلفی نظیر عدم هماهنگی مناسب دمای آب را به همراه داشتند. اینگونه شیرآلات پیچی پس از مدت نه چندان طولانی فرسوده شده و نیازمند به تعمیر خواهند بود. از اين رو مشکلاتی نظیر نشت آب تقریبا اجتناب ناپذیر است. به همین دلیل، مصرف بی رویه آب و جلو گیری از هدر رفت آن به یکی از دغدغه های اصلی تولید کنندگان و مصرف کنندگان بدل شده و شیرآلات بدون واشر به عنوان گزینه ی مناسبی جهت نگهداری و مصرف بهینه آب معرفی شدند.

باید این نکته را بیان کرد که شیرآلات واشر دار همچنان در بین خریداران محبوب بوده و مزیت های خاص به خود را دارند. شیرآلات واشر دار به دلیل ساده‌تر بودن در طراحی و تعمیرات به خودی خود انتخاب خوبی برای مصرف کننده میباشند. درنتيجه در صورت خرابی محصولات واشر دار مصرف کننده می‌تواند شخصا شیرآلات را تعمیر کند. قطعات مورد استفاده در شیرآلات واشر دار به راحتی قابل خرید و جایگزینی می‌باشند.


نمایندگی شیر راسان

شیرآلات راسان در زمینه تولید شیرآلات بدون واشر دامنه وسیعی از محصولات را ارائه می‌دهد. شیرآلات بدون واشر نسبت به شیرآلات واشر دار در مصرف بهینه آب عملکرد بهتری از خود نشان می دهند. همچنین عمر مفید محصولات بدون واشر نیز بیشتر از شیرآلات واشر دار است و به دلیل عدم استفاده از واشر، خرابی کمتری را در طول زمان در پی دارند. شیرآلات بدون واشر امروزه محبوبیت بيشتری در بین خریداران شیرآلات دارند. به طور کلی مقاومت در برابر فرسایش و خرابی و همچنین مصرف کمتر آب نسبت به شیرآلات واشر دار دو شاخص مهم در مقایسه این دو نوع شیرآلات به شمار می‌روند.

خرید شیرآلات راسان واتربازار
🥇 کیفیت شیرآلات راسان کیفیت شیرآلات راسان با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت شیرآلات راسان کمترین نرخ قیمت انواع شیرآلات راسان
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری شیرآلات راسان در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی خرید اینترنتی شیر ظرفشویی آشپزخانه، شیر توالت و دستشویی، شیر حمام و شیر روشویی راسان از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت شیرآلات

شیر راسان اهرمی

طراحی و تنوع محصولات در شیرآلات راسان

شیرآلات راسان از نظر طراحی و تنوع محصولات فراوانی مناسبی دارند. استفاده از رنگ های مختلف در محصولات نیز گوشه ای از تنوع و زیبایی محصولات است. طراحی کاربردی و در عین حال زیبا نیز از نکات مثبت شیرآلات راسان به شمار می‌رود. طراحی بدنه علاوه بر زیبایی، باید نکات ديگری را نیز در بر گیرد. به عنوان مثال سهولت استفاده برای کاربر از اهمیت بالایی برخوردار است. این امر علاوه بر افزایش راندمان و صرفه جویی در زمان باعث کاهش میزان هدر رفت آب شده و به حفظ منابع آب کمک می‌کند.


واتر بازار نمایندگی فروش انواع شیرآلات قهرمان، شیرآلات راسان، شیرآلات شودر، شیرآلات کسری، شیرآلات کی دبلیو سی، شیرآلات کلار در تمام نقاط کشور و ارسال فوری انواع شیر دستشویی و توالت، شیر حمام، شیر ظرفشویی آشپزخانه و انواع مدل های شیر اهرمی، شیر لمسی، شیر برقی چشمی و ست کامل شیرآلات ساختمانی در تهران و کرج می باشد.


قيمت شيرآلات راسان

تنوع محصولات راسان

شیرآلات راسان انواع شیرآلات مناسب برای آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام و یا سایر اماکن را تولید می‌کند. با توجه به وجود رقابت در طراحی و تنوع محصولات در بین تولید کنندگان این عرصه، شیرآلات راسان در این زمینه از پیشگامان تولید و مورد پسند خریداران به شمار می‌رود. شیرآلات راسان امروزه انواع شیرآلات واشر دار و بدون واشر و یا شیرآلات توکار و روکار ساختمان را تولید می‌کند. حال به معرفی و بررسی برخی از محصولات شیرآلات راسان می‌پردازیم.

سری شیرآلات اهرمی از شیرآلات راسان

شیرآلات اهرمی یکی از محبوب ترین شیرآلات به شمار می‌روند. شیرآلات اهرمی به دلیل سهولت استفاده و تنظیم دما و فشار آب به عنوان یکی از گزینه های محبوب در خرید شیرآلات معرفی می‌شوند. همچنین از شیرآلات اهرمی در اماکن عمومی نیز استفاده می‌شود. شیرآلات اهرمی جایگزین بسیار خوبی برای شیرآلات کلاسیک یا پیچی میباشند. همچنین مصرف آب و ميزان هدر رفت آب در اینگونه شیرآلات پایین می‌باشد. با توجه به سرعت واکنش و تنظیم دمای آب در شیرآلات اهرمی و سادگی استفاده از آنها می‌توان شیرآلات اهرمی را یکی از بهترین گزینه های موجود در مصرف بهینه آب دانست.

شیرآلات راسان نیز در تولید انواع شیرآلات اهرمی پیشگام بوده و از تنوع بالایی در زمینه طراحی و ظاهر محصولات خود برخوردار است. شیرآلات اهرمی دارای دست گیره ای جهت تنظیم دمای آب با چرخاندن به جهات مخالف و همچنین کنترل فشار آب با تنظیم ارتفاع دسته میباشند. این طراحی کلی ممکن است در محصولات مختلف متفاوت باشد.

شیرآلات چشمی راسان

شیرآلات چشمی توسط یک سنسور تشخيص حرکت کنترل می‌شوند و برای مصرف بهینه آب بسیار موثر هستند. شیرآلات با سنسور چشمی در شیرآلات راسان طراحی منحصر به فردی دارند. تنوع محصولات در زمینه ی شیرآلات چشمی نیز در شیرآلات راسان مناسب است. کیفیت ساخت قطعات و مواد اولیه بالا بوده و همچنین سنسور حرکتی نیز به مرور زمان دچار مشکل نشده و عمر مفید مناسبی دارد.

شیرآلات چشمی راسان همچنین برای رعایت بهداشت مخصوصا در اماکن عمومی به دليل اينکه برای دسترسی به آب نیازی به تماس دست نیست مناسب هستند. و همانطور که اشاره شد برای مصرف بهینه آب نیز انتخاب هوشمندانه ای به شمار می‌روند.

با توجه به مزایایی که در شیرآلات چشمی وجود دارد می‌تواند از لحاظ اقتصادی هم مناسب باشد. شیرآلات راسان با استفاده از سنسور با کیفیت در شیرآلات چشمی عملکرد خوبی را ارائه می‌دهند. زیبایی طراحی محصولات نیز به مانند سایر محصولات شیرآلات راسان، در شیرآلات چشمی راسان هم وجود دارد.


شیر دستشویی راسان

سری شیرآلات لمسی از شیرآلات راسان

شیرآلات لمسی نیز امروزه یکی از انواع پرطرفدار در بین خریداران میباشند. شیرآلات لمسی با توجه به طراحی بروزی که دارند انتخاب اول بسیاری از خریداران، برای خرید شیرآلات منزل میباشند. شیرآلات لمسی به دلیل طراحی منحصر به فردی که دارند برای رعایت بهداشت بسیار خوب عمل می‌کنند. همچنین به دلیل عدم نیاز به تماس مستقیم توسط کف دست برای شستشو و دسترسی به آب، در زمینه ی سهولت در استفاده نسبت به ساير شیرآلات در شرایط بهتری قرار دارند. شیرآلات راسان در دسته ی شیرآلات لمسی نیز تنوع زیادی در زمینه ی طرح و رنگ و نوع ساخت شیرآلات دارند.

در زمينه ی مصرف آب، عملکرد شیرآلات لمسی قابل قبول است. همچنین همانگونه که اشاره شد به دلیل وجود قابلیت لمس شیرآلات حتی با ساعد دست، اینگونه شیرآلات برای رعایت بهداشت نیز انتخاب مناسبی به شمار می‌روند.

شیرآلات لمسی راسان با استفاده از مواد اولیه مرغوب و طراحی ساخت زیبا انتخاب بسیاری از خریداران برای شیرآلات منزل هستند.
با توجه به مزیت های شیرآلات لمسی راسان، می‌توان خرید اینگونه شیرآلات را از نظر اقتصادی به صرفه دانست. همچنین باید خاطرنشان کرد که مصرف آب در شیرآلات لمسی مناسب است و این مورد ارزش خرید را دوچندان می‌کند.

طراحی شیرآلات راسان

شیرآلات راسان در زمینه ی طراحی و رنگ بندی از پیشگامان این عرصه به شمار می‌روند. تنوع محصولات در کنار رنگ بندی زيبا و چشم‌نواز به خودی خود تعداد زیادی از خریداران را برای خرید شیرآلات راسان علاقه‌مند میکند. تنوع رنگی زیادی در بین رنگ های شیرآلات راسان وجود دارد. شیرآلات سفید، استیل، مشکی و یا طلایی از انواع مختلف رنگ های موجود در شیرآلات راسان می‌باشند.


شیر حمام راسان

برای خرید بهترین مدل شیرآلات راسان باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین شیرآلات راسان باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید شیرآلات راسان چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید شیرآلات راسان از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


شیر آشپزخانه راسان

خرید شیرآلات راسان

شیرآلات راسان را می‌توان ار راه های مختلفی تهیه کرد. فروشگاه واتربازار نیز به عنوان یک فروشگاه مطمئن عرضه کننده شیرآلات انتخاب خوبی برای خرید شیرآلات راسان میباشد. عرضه محصولات و ارسال آنها با بهترین کیفیت و بدون آسیب به کالا صورت می‌گیرد. قیمت تمام شده محصولات در واتربازار مناسب بوده و انتخاب مطمئنی برای خریداران میباشد. همچنين انواع محصولات شیرآلات راسان را می‌توان در واتربازار جویا شد.

ارسال شیرآلات راسان

ارسال شیرآلات راسان در واتربازار توسط ارسال اسنپی و به صورت فوری صورت می‌گیرد. این مورد نیز یکی از شاخصه های مهم در خرید شیرآلات محسوب می‌شود.

ارزش خرید شیرآلات راسان

همانطور که گفته شد شیرآلات راسان از کیفیت ساخت بالایی بهره‌مند هستند. همچنين راسان تنوع محصول بالایی داشته و طراحی منحصر به فردی در شیرآلات خود دارد. مصرف آب در شیرآلات راسان مناسب میباشد و با استانداردهای روز همخوانی دارد. قیمت تمام شده ی محصولات شیرآلات راسان با توجه به استفاده از مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولات و همچنین کیفیت طراحی و تنوع رنگ و عمر مفید مناسب محصولات به طور کلی مناسب است و محصولات راسان از نظر اقتصادی به صرفه محسوب می‌شوند که امتیاز خوبی در جهت خرید شیرآلات به شمار می‌رود.


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ