قیمت شیرآلات حمام

( )

از زمان های قدیم تا به امروز انسان ها به دنبال زندگی در مکان هایی بودند که به راحتی به آب دسترسی داشته باشند. با گذشت زمان و رواج ساختمان سازی افراد ترجیح می دادند که آب را به ساختمان های خود وارد کنند و به شکل راحت تری از آن استفاده نمایند. در اثر این مسائل بود که لوله کشی های مختلف انجام شد. برای اینکه افراد بتوانند به صورت بصرفه تر و راحت تری از آب استفاده کنند شیرآلات مختلفی از جمله شیر آب حمام طراحی شد و در اختیار انسان ها قرار گرفت. این وسیله به افراد کمک می کند که ورود و خروج  آب را کنترل کنند و یا از آب با مقدار فشاری که نیاز دارند استفاده نمایند.


مرکز خرید شیر آب حمام

شیرآلات حمام

همانگونه که اشاره کردیم؛ شیرآلات بهداشتی بر اساس محل نصبی که دارند می توانند با همدیگر متفاوت باشند. یکی از مهم ترین مکان هایی که شیرآلات بهداشتی برای آن خریداری می شود حمام ها هستند. در حمام ها نصب شیرآلات لازم و ضروری است. انتخاب مدل های مربوط به شیرآلات حمام، بر اساس کاربردی که می توانند باشد متفاوت خواهند بود. این تجهیزات می توانند به عنوان ابزار های مربوط به دوش، وان، روشویی و یا دیگر قسمت های حمام مورد استفاده قرار بگیرند. شیرآلات حمام می توانند مدل های متنوعی داشته باشند و طراحی های مختلفی داشته باشند.


خرید شیرآلات حمام واتربازار
🥇 کیفیت شیرآلات حمام کیفیت شیرآلات حمام با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت شیرآلات حمام کمترین نرخ قیمت انواع شیرآلات حمام
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری شیرآلات حمام در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت

شیرالات حمام رنگ های طلایی،سفید،نقره ای

شرکت های تولید کننده شیرآلات بهداشتی حمام

با توجه به اهمیتی که شیرآلات بهداشتی در ساختمان سازی و زندگی افراد پیدا کرده اند، شرکت های مختلفی در سراسر جهان و کشور ایران تاسیس شده است که این لوازم و تجهیزات را تولید می کند. این شرکت ها سعی می کنند بر اساس نیاز و سلیقه افراد مختلف مدل های مختلفی از شیرآلات بهداشتی را تولید کنند و به بازار عرضه نمایند. برای اینکه شرکت های تولید کننده شیرآلات بهداشتی از رقیب های خود پیشی بگیرند و بتوانند در میان مردم جایگاه ویژه ای پیدا کنند باید به تنوع محصولات خود توجه ویژه ای داشته باشند. بر همین اساس است که مدل های مختلفی از شیرآلات بهداشتی روانه بازار شده است و روز به روز پیشرفت بیشتری دارند.

مدل های مختلف شیرآلات بهداشتی بر چه اساسی می توانند متفاوت باشند؟

همانگونه که اشاره کردیم؛ مدل های مختلفی از شیرآلات بهداشتی روانه بازار شده اند که این مدل ها می توانند بر اساس عوامل مختلفی دسته بندی شوند؛

از جمله عوامل تاثیرگذار بر مدل های شیرآلات بهداشتی می توان موارد زیر اشاره کرد؛

شیرآلات بهداشتی متناسب با محل نصب

شیرآلات بهداشتی متناسب بر اساس نحوه کارکرد

شیرآلات بهداشتی بر اساس نحوه نصب

شیرآلات بهداشتی بر اساس جنس

هر کدام از این موارد خود دسته بندی هایی دارد که بر نوع و مدل شیرآلات بهداشتی تاثیر گذار است. این مساله سبب می شود که افراد با سلیقه های متفاوت انتخابی راحت داشته باشند و بر اساس نیاز و هزینه ای می توانند متقبل شوند محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند.


خرید انواع شیرآلات ساختمانی بهداشتی

دسته بندی شیر آلات بهداشتی بر اساس محل نصب
یکی از مهم ترین دسته بندی هایی که هنگام ساخت شیرآلات بهداشتی به آن توجه می شود و اکثر شیرآلات بر این ساخته می شوند، محل نصب آن است. به گونه ای که شیرآلات را می توان در نقاط مختلفی از ساختمان ها بکار گرفت. شیرآلات بهداشتی بر این اساس می توانند طراحی های مختلفی داشته باشند. شیرآلات بهداشتی به طور معمول در آشپزخانه ها برای سینک ظرفشویی، حمام، روشویی و توالت، حیاط، باغچه و ... بکار گرفته می شوند. شیرآلات که در حمام و دستشویی بکار گرفته می شوند ممکن است که طراحی متفاوتی با شیرآلات آشپزخانه داشته باشد. یا شیرآلاتی که در حیاط، باغچه و یا بالکن ها استفاده می شوند نیز به طور معمول طراحی متفاوتی با موارد قبلی خواهند داشت.

دسته بندی شیرآلات بر اساس نحوه کارکرد

نحوه کارکردی که شیرآلات بهداشتی می توانند داشته باشند نیز از دیگر مواردی است که شرکت های سازنده شیرآلات بهداشتی هنگام طراحی محصولات خود به آن توجه دارند. بر این اساس شیرآلات بهداشتی به دو دسته کلاسیک و اهرمی تقسیم بندی می شوند. افراد مختلف بر اساس سلیقه و هزینه ای که دارند می توانند یکی از این مدل ها را خریداری کنند. خر کدام از این مدل ها می توانند برتری هایی داشته باشند که توجه مخاطبان را جلب کند. از جمله برتری هایی که شیرآلات اهرمی در مقایسه با کلاسیک دارند این است که میزان هدر رفت آب در این مدل ها بسیار کم است و دوام بیشتری خواهد داشت. در مقابل شیرآلات کلاسیک قیمت مناسب تری دارند و افرادی که نمی توانند هزینه های بیشتری را پرداخت کنند قادر به خرید این مدل از شیرآلات بهداشتی هستند.


تقسیم بندی شیرآلات بهداشتی بر اساس نحوه نصب

شیرآلات بهداشتی را می توان بر اساس نحوه نصب به دو دسته شیرآلات روکار و توکار تقسیم بندی کرد. هر کدام از این مدل شیرآلات ویژگی های مخصوص به خود را می توانند داشته باشند که بر انتخاب افراد هنگام خرید شیرآلات تاثیر گذار خواهد بود. از جمله ویژگی های شیرآلات توکار این است که تمام اجزای آن به جز دسته ها و شیر های خروج آب، در داخل دیوار قرار می گیرد. از جمله ویژگی های مثبت این دسته از شیرآلات این است که به فضای زیادی برای نصب نیاز ندارند و در عین حال ظاهری زیبا را ایجاد می کند، اما اگر دچار آسیب شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند، تعمیر آنها کار سختی خواهد بود. در مقابل شیرآلات روکار کاملاً بر روی سطح دیوار نصب می شوند و تعویض و یا تعمیر آنها راحت تر خواهند بود اما با این حال فضای بیشتری را برای نصب نیاز دارد و تمیز کردن آن ها کار آسانی نیست.

دسته بندی شیرآلات بهداشتی بر اساس جنس

شیرآلات بهداشتی بر اساس جنس نیز می توانند تقسیم بندی شوند. به شکلی که برخی از شیرآلات بهداشتی می توانند جنسی پلاستیکی داشته باشند و یا اینکه آلومینیومی باشند. شیرآلات بهداشتی به طور معمول از ترکیب قلع و سرب ساخته می شوند که بر اساس میزان سربی که در آن بکار گرفته می شود نیز می توانند متفاوت باشند. با توجه به تاثیری که سرب می تواند بر سلامتی افراد داشته باشد، افراد مختلف ترجیح می دهند که شیرآلاتی را خریداری کنند که میزان سرب بکار رفته در آن ها کمتر باشد.


واتر بازار نمایندگی فروش انواع شیرآلات قهرمان، شیرآلات راسان، شیرآلات شودر، شیرآلات کسری، شیرآلات کی دبلیو سی، شیرآلات کلار در تمام نقاط کشور و ارسال فوری انواع شیر دستشویی و توالت، شیر حمام، شیر ظرفشویی آشپزخانه و انواع مدل های شیر اهرمی، شیر لمسی، شیر برقی چشمی و ست کامل شیرآلات ساختمانی در تهران و کرج می باشد.


مرکز فروش طرح های جدید انواع شیر آب حمام

ویژگی هایی که هنگام خرید شیرآلات حمام باید به آن توجه داشت

زمانی که افراد برای خرید شیرآلات حمام اقدام می کنند باید به یکسری ویژگی ها توجه داشته باشند. از جمله ویژگی هایی که هنگام خرید شیرآلات حمام باید به ان توجه داشت می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

جنس شیرآلات؛ زمانی که افراد برای خرید شیرآلات حمام اقدام می کنند باید به جنس شیرآلات توجه ویژه ای داشته باشند. به شکلی این افراد باید دقت کنند که شیرآلاتی با جنس با کیفیت انتخاب کنند. هر چقدر جنس شیرآلاتی که انتخاب می کنند با کیفیت تر باشد، دوام بیشتری خواهد داشت و در نتیجه هزینه های مربوطه کاهش خواهد یافت.

نوع شیرآلات؛ از دیگر ویژگی هایی که افراد هنگام خرید شیرآلات حمام باید به آن توجه داشته داشت، نوع شیرآلات است. به گونه ای که افراد باید توجه داشته باشند که شیرآلاتی متناسب با حمام خود را انتخاب کنند. با انتخاب شیرآلات متناسب با حمام می توان فضایی که شیرآلات به خود درگیر می کنند را کمتر کرد. با انتخاب شیرآلات توکار و یا روکار می توان فضایی که این تجهیزات می توانند درکیر کنند را کنترل کرد.

ظاهر شیرآلات؛ از مهم ترین ویژگی هایی که افراد هنگام خرید شیرآلات باید به آن توجه داشت ظاهر شیرآلات است. در واقع تمامی افراد سعی می کنند که هنگام خرید شیرآلات، لوازمی با ظاهر زیبا را انتخاب کنند‌. هر چقدر ظاهر شیرآلات حمام زیباتر باشد می توانند فضای جذاب تری را برای حمام ایجاد کنند.

قیمت شیرآلات حمام؛ معمولا افراد هنگامی که تجهیزات و لوازم ساختمانی را خریداری می کنند به قیمت آن ها توجه ویژه ای دارند. به گونه ای که افراد به دنبال محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب هستند.

برند شیرآلات؛ از دیگر مسائلی که افراد باید هنگام خرید شیرآلات حمام به آن توجه کنند، برند شیرآلات است. در واقع برخی از برند های شیرآلات با محصولات با کیفیتی که بازار عرضه کرده اند،  توانسته اند رضایت مخاطبان را جلب کنند و در میان مردم شناخته تر باشند. با توجه این مساله افراد می توانند با انتخاب شیرآلات با برند شناخته شده، با خیال آسوده تری شیرآلات مورد نیاز خود را خریداری کنند.


برای خرید بهترین مدل شیرآلات حمام باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین شیرآلات حمام باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید شیرآلات حمام چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید شیرآلات حمام از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


علم های دوش حمام

معرفی مدل های مختلف شیرآلات حمام

همانگونه که اشاره کردیم؛ مدل های مختلفی از شیرآلات برای حمام ها طراحی شده است. این مدل ها بر اساس کاربردی و همچنین بر اساس برند ها و نوع طراحی که دارند می توانند با همدیگر متفاوت باشند. از جمله مدل هایی که برای خرید شیرآلات حمام می توان در نظر گرفت، به موارد زیر می توان اشاره کرد؛
شیرآلات راسان

شیرآلات شودر

شیرآلات قهرمان

شیرآلات کسری

شیرآلات درخشان

این شیرآلات از جمله برترین و پر فروش ترین شیرآلات حمامی است که در کشور ایران به فروش می رسد. هر کدام از این برند ها در مدل ها و طرح های مختلفی به بازار عرضه شده اند.  در ادامه مطالب چند مدل معروف و پر فروش شیرآلات حمام را به شما معرفی خواهیم کرد؛

همانگونه که گفتیم؛ شیرآلات مربوط به برند های مختلف می توانند مدل های متفاوتی داشته باشند که هر فردی بر اساس سلیقه و نیاز خود می توانند برای خرید این تجهیزات اقدام کنند.


قیمت بهترین شیرآلات ایرانی

خرید شیرآلات حمام چه اهمیتی دارد
همانگونه که اشاره کردیم؛ خرید شیرآلات حمام با توجه به کاربردی که برای حمام در نظر گرفته شده است ضروری است. با استفاده از مدل های مختلف شیرآلاتی که برای حمام در نظر گرفته شده است، این امکان برای افراد ایجاد می شود که براحتی دوش بگیرند.

برای خرید شیرآلات حمام به چه مراکزی می توان اشاره کرد؟
همانگونه که اشاره کردیم؛ خرید شیرآلات بهداشتی هنگام ساخت و ساز ساختمان ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای اینکه این افراد بتوانند تجهیزات و لوازم مورد نیاز خود را براحتی انتخاب و خریداری کنند، مراکز خرید مختلفی در سراسر کشور ایجاد شده است. این مراکز خرید می توانند به صورت نمایندگی ها، عمده فروشی ها، سایت های اینترنتی و ... مشغول به فعالیت باشند. در این مراکز سعی می شود که انواع مختلف شیرآلات حمام ارائه شود. هر چقدر تنوع محصولات در این مراکز خرید بیشتر باشد، افراد می توانند به شکل راحت تری وسایل مورد نیاز خود را خریداری کنند.

آیا امکان خرید شیرآلات حمام به صورت اینترنتی نیز وجود دارد؟

همانگونه که اشاره کردیم؛ گاهی اوقات ممکن است که مراکز خرید شیرآلات بهداشتی به صورت اینترنتی فعالیت های خود را انجام بدهند. در این حالت سایت هایی توسط این مراکز خرید طراحی می شود و محصولات مختلف در آن قرار داده می شود. در این سایت ها تمامی محصولات معرفی می شوند و قیمت آن ها نیز اعلام می شود. با مراجعه به این سایت ها می توان مشخصات محصولات را مشاهده کرد، آن ها را با همدیگر مقایسه کرد،  و پس از انتخاب محصول مورد نظر سفارشات را ثبت کرد. از جمله ویژگی مثبت خرید شیرآلات حمام از سایت های اینترنتی این است که دیگر نیازی به مراجعه حضوری نیست و در عین حال ممکن است که تجهیزات و لوازم بهداشتی با قیمت مناسب تری به فروش برسند.


دوش تلفنی ارزان

خرید شیرآلات حمام از سایت واتربازار

واتربازار یکی از سایت های اینترنتی است که شیرآلات بهداشتی را به فروش می رساند و افراد می توانند با مراجعه به این سایت خرید شیرآلات حمام را انجام بدهند. تنوع محصولاتی که در سایت واتربازار وجود دارد بسیار زیاد است. علاوه بر این در سایت واتربازار محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب به فروش می رسد. در این سایت امکان ثبت سفارش برای تمامی مشتریان از تمام نقاط کشور ایجاد شده است. به شکلی که افراد مختلف می توانند به این سایت مراجعه کنند و سفارشات خود را دریافت کنند. پس از ثبت سفارش، محصولات در کوتاه ترین زمان به آدرس های ثبت شده ارسال خواهد شد.


قیمت شیر اهرمی حمام

با توجه به مطالبی که اشاره کردیم؛ استفاده از شیرآلات بهداشتی از چندین سال گذشته در میان مردم رواج پیدا کرده است. با توجه به این مساله خرید شیرآلات بهداشتی برای هر ساختمانی لازم و ضروری است. با توجه به کاربردی که شیرآلات بهداشتی می توانند داشته باشند، در طرح ها و مدل های مختلفی طراحی شده اند. از جمله مکان های که شیرآلات بهداشتی برای آن بکار برده می شود، می توان به حمام ها اشاره کرد.

خرید شیرآلات حمام می تواند بر اساس مدل های مختلفی که برای ان در نظر گرفته شده است و یا بر اساس نیاز افراد صورت بگیرد. در چنین حالت هایی افراد می توانند برای خرید شیرآلات حمام به مراکز خرید مختلفی که در سراسر کشور ایجاد شده است مراجعه کنند. این مراکز خرید سعی می کنند که بر اساس نیاز افراد و بر اساس سلیقه های مختلف محصولات را به مشتریان ارائه دهند. گاهی اوقات نیز می توان خرید شیرآلات حمام را به صورت اینترنتی انجام داد. در سایت واتربازار نیز انواع مختلف شیرآلات حمام به فروش می رسد که افراد می توانند به این سایت مراجعه کنند و سفارشات خود را ثبت کنند. در سایت واتربازار می توان شیرآلات بهداشتی را با قیمت مناسبی خریداری کرد.


انواع شیر دوش و حمام

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ