خرید شیر آب اهرمی

( )

یکی از مهم ترین تجهیزاتی که در ساختمان سازی بکار گرفته می شود شیرآلات بهداشتی است. شیر آب اهرمی را می توان در قسمت های مختلف ساختمان ها بکار گرفت. با توجه به اهمیتی که ساخت شیرآلات بهداشتی پیدا کرده است، شرکت ها زیادی وجود دارند که این وسایل را تولید می کنند و در اختیار مشتریان قرار می دهند. شیرآلات بهداشتی از جهات مختلفی می توانند با همدیگر تفاوت داشته باشند.


شیرالات اهرمی

شیرآلات بهداشتی اهرمی

زمانی شیرآلات بهداشتی بر اساس عملکرد دسته بندی می شوند، شیرآلات بهداشتی اهرمی جز یکی از این دسته ها قرار می گیرند. این دسته از شیرآلات همانگونه که لز اسم آن ها مشخص است همانند اهرم عمل می کنند و با بالا و پایین کردن دسته شیرآلات می توان ورود و خروج آب را کنترل کرد. این نوع از طراحی که برای این دسته از شیرآلات بهداشتی در نظر گرفته شده است سبب می شود که میزان هدر رفت آب کمتر شود. علاوه بر این شیرآلات بهداشتی اهرمی به گونه ای طراحی شده اند که دوام بیشتری دارند و کمتر به تعمیر نیاز پیدا می کنند. این دسته از شیرآلات بهداشتی معمولا قیمت بیشتری نسبت به شیرآلات کلاسیک دارند.


خرید شیرآلات اهرمی واتربازار
🥇 کیفیت شیرآلات اهرمی کیفیت شیرآلات اهرمی با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت شیرآلات اهرمی کمترین نرخ قیمت انواع شیرآلات اهرمی
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری شیرآلات اهرمی در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت

سفارش خرید شیرالات بهداشتی رنگ سفید

شیرآلات لمسی و چشمی

با توجه به پیشرفتی که در علم و تکنولوژی ایجاد شده است، امروزه شیرآلات بهداشتی پیشرفته ای نیز ساخته شده است. این دسته از شیرآلات معمولا از طریق حس، حرارت و یا چشمی هایی که برای آن ها بکار رفته است عمل می کنند‌. این دسته از شیرآلات بهداشتی معمولا قیمت بیشتری دارند و در صورتی که به تعمیر نیاز داشته باشند باید به افراد متخصص مراجعه کرد. اما با بکار بردن این دسته از شیرآلات بهداشتی در ساختمان ها می توان ظاهری زیباتر به ساختمان بخشید.


شیر حمام طلایی ظرفشویی

شیرآلات بهداشتی بر اساس محل نصب

شیرآلات بهداشتی را بر اساس مکانی که آن را مورد استفاده قرار می دهند نیز می توانند با همدیگر تفاوت داشته باشند. به گونه ای هر کدام از شیرآلات را می توان در مکان های مختلفی مورد استفاده قرار داد. این دسته بندی ها شامل موارد زیر است؛

شیرآلات آشپزخانه و ظرفشویی؛ این دسته از شیرآلات به گونه ای طراحی شده اند که می توان آن ها را در آشپزخانه ها و ظرفشویی مورد استفاده قرار داد. این دسته از شیرآلات می توانند مدل های متفاوتی داشته باشند.

شیرآلات حمام؛ این دسته از شیرآلات نیز به گونه ای طراحی شده است که می توان آن را در حمام ها مورد استفاده قرار داد. شیرآلات حمام معمولا به گونه ای طراحی می شوند که قابلیت اتصال دوش به آن وجود دارد. این دسته از شیرآلات می توانند مدل های مختلفی داشته باشند که بتوانند نیاز افراد با سلیقه های متفاوت را برطرف کنند.
شیرآلات روشویی و توالت؛ علاوه بر مواردی که اشاره کردیم، شیرآلات بهداشتی می توانند به گونه ای طراحی شوند که قابلیت استفاده در روشویی ها و توالت ها را دارند. این دسته از شیرآلات نیز می توانند مدل های متفاوتی داشته باشند.
ست کامل شیرآلات بهداشتی؛ گاهی اوقات ممکن است که شرکت های تولید کننده شیرآلات بهداشتی، محصولات خود را به صورت ست کامل به بازار عرضه نمایند. این ست ها معمولا به گونه ای هستند که شیرآلات مربوط به تمامی قسمت را شامل می شود. در واقع این دسته از شیرآلات به گونه ای طراحی شده اند که شیرآلات دستشویی، حمام، آشپزخانه و ... را شامل می شود.


شرکت فروش شیرالات در کرج

شیرآلات بهداشتی بر اساس نحوه نصب

یکی دیگر از دسته بندی های مهمی که برای شیرآلات بهداشتی در نظر گرفته شده است، بر اساس نحوه نصبی است که این محصولات می توانند داشته باشند. در این دسته بندی شیرآلات به دو نوع شیرآلات تو کار و شر آلات رو کار دسته بندی می شوند. هر کدام از این دسته ها می توانند معایب و مزایایی داشته باشند.

شیرآلات توکار؛ این دسته از شیرآلات امروزه کاربرد زیادی را در ساختمان سازی ها پیدا کرده است. به شکلی که تمام اجزای این شیرآلات بهداشتی به غیر از شیر خروج آب و دسته های  آن ، به صورت توکار نصب می شود. این گروه از شیرآلات بهداشتی فضای زیادی را اشغال نمی کنند و ظاهر زیباتری را برای ساختمان ایجاد می کنند. اما در مقابل قیمتی که برای این دسته از شیرآلات بهداشتی در نظر گرفته می شود بیشتر است و در صورتی که نیاز به تعمیر پیدا کنند، تعمیر آن ها کار آسانی نیست.

شیرآلات روکار؛ این گروه از شیرآلات برخلاف شیرآلات توکار تمام اجزای آن بر سطح دیوار و له صورت روکار نصب می شود. این گروه از شیرآلات بهداشتی،  در مقایسه با شیرآلات توکار قیمت کمتری دارند و در عین حال فضای بیشتری را درگیر می کنند. تمیز کردن این دسته از شیرآلات بهداشتی کار دشوار تری است و به زمان بیشتری نیاز دارد. این گروه از شیرآلات بهداشتی اگر به تعمیر نیاز داشته باشد، نسبت به شیرآلات توکار تعمیر راحت تری خواهد داشت.


خرید شیر آب سفید طلایی

انواع شیرآلات اهرمی

همانگونه که اشاره کردیم؛ یکی از دسته بندی هایی که برای شیرآلات بهداشتی در نظر گرفته می شود بر اساس نحوه عملکرد آن ها است. شیرآلات اهرمی در این دسته از شیرآلات قرار می گیرد و کاربرد های زیادی دارد. شرکت های تولید کننده شیرآلات بهداشتی، مدل های مختلفی از شیرآلات اهرمی را به بازار عرضه کرده اند. هر کدام از این مدل ها ویژگی های مخصوص خود را دارند که بر اساس آن می توان آن را خریداری نمود و در ساختمان ها مورد استفاده قرار داد. از جمله مدل های شیرآلات اهرمی می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

علاوه بر مواردی که اشاره کردیم؛ مدل های مختلف دیگری نیز از شیرآلات اهرمی در بازار وجود دارد که توسط شرکت های مختلف با برند های متفاوت ساخته می شود. این شیرآلات بهداشتی می توانند به صورت جداگانه برای قسمت های مختلف طراحی شود و یا اینکه ست کاملی از شیرآلات اهرمی باشند و توسط شرکت های مختلف به بازار عرضه شوند.


واتر بازار نمایندگی فروش انواع شیرآلات قهرمان، شیرآلات راسان، شیرآلات شودر، شیرآلات کسری، شیرآلات کی دبلیو سی، شیرآلات کلار در تمام نقاط کشور و ارسال فوری انواع شیر دستشویی و توالت، شیر حمام، شیر ظرفشویی آشپزخانه و انواع مدل های شیر اهرمی، شیر لمسی، شیر برقی چشمی و ست کامل شیرآلات ساختمانی در تهران و کرج می باشد.


شیر آب رنگ طلایی

برای خرید بهترین مدل شیرآلات اهرمی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین شیرآلات اهرمی باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید شیرآلات اهرمی چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید شیرآلات اهرمی از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


هنگام خرید شیرآلات اهرمی باید به چه ویژگی هایی توجه داشت؟

 زمانی که افراد برای خرید شیرآلات اهرمی اقدام می کنند باید به یکسری ویژگی ها توجه داشت. از جمله این ویژگی ها می توان به کیفیت محصول، قیمت شیرآلات اهرمی، مدل، جنس محصولات، برند شیرآلات اهرمی، خدمات پس از فروش و ... اشاره کرد. هر کدام از این ویژگی ها می توانند به صورت جدا گانه بر انتخاب افراد تاثیر گذار باشند. به گونه ای که افراد همواره به دنبال خرید شیرآلات اهرمی با کیفیت و با قیمت مناسب هستند. همچنین افراد ترجیح می دهند که مدل هایی از شیرآلات اهرمی را خریداری کنند که ظاهری زیبا داشته باشد، جنس خوبی داشته باشد و در عین حال از خدمات پس از فروش نیز برخوردار باشند.


خرید انواع شیر آب رنگ نقره ای

مرکز خرید شیرآلات اهرمی
مرکز خرید های متفاوتی در سراسر کشور وجود دارد که شیرآلات اهرمی را به فروش می رسانند. این مرکز خرید ها می توانند محصولات متفاوتی را به بازار عرضه کنند. به گونه ای که انواع مختلف شیرآلات اهرمی را تهیه می کنند و در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. در مراکز خرید شیرآلات اهرمی می توان محصولات ارائه شده را مقایسه کرد و بر اساس هزینه لی که دارند و سلیقه های متفاوتی که افراد دارند محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. علاوه بر این برخی از مراکز خرید شیرآلات اهرمی دارای خدمات پس از فروش هستند. به گونه ای که تعمیرات و نصب مربوط به شیرآلات بهداشتی را انجام می دهند و ضمانت نامه هایی را به مشتریان ارائه می دهند. علاوه بر مواردی که کردیم؛ گاهی اوقات ممکن است که شیرآلات بهداشتی در مراکز خرید به صورت عمده و یا ست کامل به فروش برسانند. برهی از مراکز خرید شیرآلات اهرمی به صورت اینترنتی فعالیت های خود را انجام می دهند.


شیر توالت دستشویی

مراکز خرید شیرآلات اهرمی که به صورت اینترنتی فعالیت می کنند چه ویژگی هایی دارند؟

با توجه به مطالبی که گفتیم؛ مراکز خرید شیرآلات اهرمی می توانند به صورت اینترنتی فعالیت کنند. به گونه ای که این مراکز محصولات خود را در سایت های اینترنتی بار گذاری می کنند و  اطلاعات مربوط به آن را در اختیار مشتریان قرار می دهند. در چنین حالتی مشتریان می توانند به سایت های اینترنتی مراجعه کنند و مشخصات محصول را مشاهده کنند. با مقایسه کردن محصولات، این امکان برای افراد ایجاد نی شود که بهترین محصولات را انتخاب کنند و آن را سفارش دهند. از جمله ویژگی های مثبت مربوط به مراکز خرید شیرآلات اهرمی این است که نیاز نیست که مخاطبان به صورت حضوری به مراکز خرید مراجعه کنند و از طریق همان سایت های اینترنتی سفارش خود را ثبت نی کنند. علاوه بر این زمانی که شیرآلات بهداشتی در مراکز خرید و فروش اینترنتی به فروش می رسند، ممکن است که محصولات با قیمت کمتری در اختیار مشتریان قرار می گیرد. همانگونه که اشاره کردیم؛ از دیگر ویژگی های مثبت مراکز خرید شیرآلات اهرمی اینترنتی این است که ویژگی های محصول به طور کامل ذکر شده است و افراد می توانند به شکل راحت تری محصولات مورد نیاز خود را خریداری نمایند.


شیرالات آشپزخانه

کاربرد شیرآلات بهداشتی در ساختمان سازی
امروزه لوله کشی های آب و فاضلاب ساختمانی در سراسر کشور انجام می گیرد و اکثر نقاط کشور می توانند لوله کشی های آب را به داخل ساختمان های خود داشته باشند. با توجه به اهمیتی که آب می تواند در بهداشت افراد داشته باشد، لوله کشی های آب اهمیت پیدا می کند. برای اینکه افراد بتوانند ورود خروج آب را در قسمت های مختلف ساختمان کنترل کنند، باید شیرآلات بهداشتی را تهیه نمایند. با توجه به این مساله می توان گفت که تهیه شیرآلات بهداشتی برای ساختمان ها برای رعایت بهداشت و همچنین انجام راحت تر برخی کار ها همانند پخت و پز، تهیه آب آشامیدنی و ... اهمیت پیدا می کند.

شیرآلات بهداشتی از چه جهاتی می توانند با همدیگر تفاوت داشته باشند؟

شرکت های تولید کننده شیرآلات بهداشتی می توانند مدل های مختلفی از این محصولات را تولید کنند و به بازار عرضه نمایند. این تجهیزات ساختمانی می توانند بر اساس عوامل مختلفی با همدیگر تفاوت داشته باشند. به شکلی که شیرآلات بهداشتی بر اساس نحوه عملکرد، بر اساس محل نصب، نحوه نصب، مدل های طراحی، نیاز افراد و ... با همدیگر تفاوت داشته باشند. این عوامل می توانند بر قیمت محصولات تاثیر گذار باشند. در ادامه مطالب هر کدام از این عوامل را شرح می دهیم.


بهترین قیمت شیرآلات ساختمانی

شیرآلات بهداشتی بر اساس نحوه عملکرد؛
همانگونه که اشاره کردیم، شیرآلات بهداشتی که توسط شرکت های مختلف طراحی می شوند، ممکن است که بر اساس عملکردی که دارند با هم دیگر تفاوت داشته باشند. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی شیرآلات با نحوه عملکرد های متفاوت ساخته شده است. به گونه ای هر کدام از انواع شیرآلات می تواند نیاز افراد با سلیقه های متفاوت را برطرف نماید. شیرآلات بهداشتی بر اساس عملکردی که دارند به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند؛

شیرآلات کلاسیک؛ این مدل از شیرآلات از زمان های قدیم در میان مردم وجود داشته است و در بسیاری از ساختمان ها بکار برده می شود. این دسته از شیرآلات دارای دسته هایی هستند که به صورت پیچی باز و بسته می شوند. به همین دلیل ممکن است که میزان هدر رفت آبی که دارند در مقایسه با سایر مدل های شیرآلات بیشتر است. با توجه به مدل کارتریجی که در این شیرآلات بکار برده می شود، ممکن است که در مقایسه با سایر شیرآلات بهداشتی زودتر نیاز به تعمیر پیدا کند. اما این به این معنی است که این مدل شیرآلات زود خراب می شوند، بلکه اگر کیفیت ساخت بسیار بالایی داشته باشد دوام خوبی خواهد داشت. علاوه بر مواردی که اشاره کردیم؛ این دسته از شیرآلات بهداشتی معمولا قیمت مناسب تری دارند، همچنین مدل هایی که برای شیرآلات کلاسیک طراحی می شود گوناگون است که سبب می شود افراد مختلف انتخاب راحت تری داشته باشند.


پک کامل شیر اهرمی آب

سایت خرید شیرالات واتربازار

یکی از مراکز خرید شیرآلات اهرمی که به صورت اینترنتی فعالیت های خود را انجام می دهد، سایت واتربازار است. در این سایت انواع مختلف شیرآلات اهرمی ارائه می شود و این امکان برای مشتریان ایجاد شده است که محصولاتی مناسب با نیاز و سلیقه خود را انتخاب نمایند. در سایت واتربازار شیرآلات اهرمی با کیفیت و با قیمت مناسبی وجود دارد که افراد مختلف می توانند به راحتی سفارش خود را ثبت کنند و در کوتاه ترین زمان سفارش های خود را درب منزل دریافت نمایند. تنوع محصولاتی که در سایت واتربازار به فروش می رسد بسیار زیاد است.


ارسال فوری شیرالات در کرج

با توجه به مطالبی که گفتیم؛ خرید شیرآلات بهداشتی برای ساختمان ها بسیار ضروری است. به گونه ای که ورود آب به داخل ساختمان ها از این طریق صورت می گیرد. به همین دلیل شرکت های مختلفی وجود دارند که انواع مختلف شیرآلات بهداشتی را تولید می کنند. این شیرآلات بهداشتی بر اساس عوامل مختلفی از جمله محل نصب، نحوه نصب، کاربرد، نحوه عملکرد و ... می توانند با همدیگر تفاوت داشته باشند. یکی از مدل های شیرآلات بهداشتی که در بازار وجود دارد شیرآلات اهرمی است. این دسته از شیرآلات اهرمی، در میان مردم از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. برای خرید شیرآلات اهرمی می توان به مراکز خرید شیرآلات اهرمی حضوری و یا اینترنتی اشاره کرد. سایت واتربازار از جمله معتبرترین مراکز خرید شیرآلات اهرمی است.


شیر آب لوکس

مرکز واتربازار فروش شیرالات

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ