خرید سنسور تنظیم کلر و ph آب استخر

( )

خرید سنسور تنظیم کلر و ph آب استخر از مهم ترین اقداماتی است که هر زمان ساخت استخری باید مورد توجه قرار بگیرد. درواقع این تجهیزات جزو سیستم پاک کننده آب استخر قرار گرفته و عملکرد آن ها روی پاکیزگی استخر و سلامت استفاده کنندگان بسیار تاثیر گذار است؛ از همین رو در این مطلب تصمیم داریم شما را برای خرید این تجهیزات راهنمایی کرده و بگوییم کدوم خوبه و از کدام نمایندگی فروش می توان بهترین آن ها را خریداری کرد. پس در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه همراه ما باشید!


قیمت سنسور تنظیم کلر استخر

آشنایی با تنظیم PH آب استخر

قبل از آنکه به شما بگوییم کدوم مدلی بخرم یا اینکه برای خرید آن ها به کدام مرکز خرید باید مراجعه کرد بهتر است که شما را با تنظیم PH آب استخر آشنا سازیم.

به طور کلی تنظیم کردن پی اچ آب استخر از مسائل بسیار مهم و اساسی است که روی شفافیت آب، گند زدایی، به وجود آوردن حس رضایت در شناگران و استفاده کنندگان و طول عمر تجهیزات تاثیر بسیار زیادی دارد.

به علاوه تنظیم پی اچ آب استخر از ایجاد رسوب روی تجهیزات، کاهش طول عمر فیلتراسیون، کم شدن قدرت کشندگی، تغییر رنگ آب، خراب شدن و از بین رفتن مصالح به کار رفته در استخر، خورده شدن تجهیزات استخری و همچنین رشد جلبک جلوگیری می کند.

حال ممکن است بپرسید که پی اچ آب چیست؟ در پاسخ به شما عزیزان باید بگوییم همانطور که می‌دانید آب از ترکیب یون –OH و یون  +H به وجود آمده است. یکی از این یون ها عامل اسیدی شدن آب و دیگری خاصیت قلیایی دارد. در صورتی که اندازه این یون ها در آب برابر نباشد، آب یا از خاصیت بازی و یا از خاصیت اسیدی برخودار است. آب خنثی و قابل استفاده آبی است که تعداد یون های اسیدی و بازی او کاملا برابر باشد.

در حالتی که میزان PH بین 8 تا 14 آب قلیایی  و در صورتی که بین 0 تا 6 باشد نشان دهنده اسیدی بودن آب است؛ اما مقدار 7 خنثی بودن آب را نشان می دهد.

تنظیم PH آب استخر چه فوایدی دارد؟

در این قسمت می خواهیم به اهمیت تنظیم ph آب بپردازیم، اما قبل از آن بهتر است بگوییم بهترین مکان برای خرید تمامی تجهیزات استخری تنها و تنها مرکز فروش اینترنتی واتر بازار است. شما می توانید تجیهزات مختلف استخری را برای احداث یک استخر کار آمد از واتر بازار تهیه کنید.

به هر حال برای آنکه بدانید کدوم خوبه و یا چه مدلی بخرم باید با فواید تنظیم PH آب آشنا شده و سپس برای خرید محصولات مورد نیاز اقدام کنید.

در صورت عدم تنظیم PH آب پوست و چشم های شناگران سوزش گرفته و دچار آسیب می شود. شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید پی اچ چشم انسان تقریبا 7.4 بوده؛ پس در صورتی که میزان پی اچ بالاتر از 7 یا پایین‌تر از 7 باشد طبیعی است که شناگر سوزش چشم بگیرد.

میزان اثر بخشی و هم چنین ضد عفونی کنندگی کلر استخر به میزان پی اچ آب استخر وابسته است. برای مثال در صورتی که پی اچ آب استخر روی 8 باشد خاصیت ضد عفونی کنندگی کولر به 20 درصد کاهش پیدا می کند، اما در صورتی که پی اچ آب روی 7.4 باشد عملکرد کلر بهبود یافته و تقریبا به 60 درصد هم خواهد رسید. اگر برای خرید این تجهیزات به نمایندگی فروش واتر بازار مراجعه کنید، مشاوران آن ها شما را در این زمینه راهنمایی می کنند.

در استخر امکان رشد و به وجود آمدن جلبک ها وجود دارد، همانطور که در بالا گفته شد در صورت آنکه پی اچ آب تنظیم نباشد میزان اثر بخشی کلر کاهش یافته و جلبک ها در آب استخر رشد می کنند.

اگر پی اچ آب پایین باشد، آب خاصیتی اسیدی داشته و می تواند باعث پوسیده شدن تجهیزات استخری و آسیب رساندن به تجهیزات مختلف شود.

هر چقدر پی اچ آب بالا باشد روی کاشی ها و داخل سیستم فیلتراسیون رسوب بیشتری تشکیل شده و حتی آب را کدر می کند.


خرید کیت تست کلر استخر

چگونه باید ph آب استخر را تنظیم کرد؟

قبل از آنکه بگوییم به کمک چه چیزی می توان پی اچ آب استخر را تنظیم کرد و برای این کار کدوم خوبه، باید بدانید که بررسی میزان ph آب اولین قدم است. به عبارتی شما با این کار می توانید بفهمید که برای تنظیم پی اچ آب به موادی نیاز است، موادی با خاصیت اسیدی نیاز یا قلیایی.

در واتر بازار مواد خاصی به منظور افزایش یا کاهش میزان ph آب وجود داشته و با توجه به نیاز خود باید بدانید که کدوم خوبه؛ البته مشاوران این مجموعه به صورت 24 ساعته در دسترس بوده و می توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

به طور کلی باید بگوییم مواد مورد نیاز برای تنظیم ph آب استخر که در واتر بازار موجود است به شرح زیر است:

از کاربردی ترین و موثرترین متریال ها که به منظور تنظیم ph آب استفاده می شود، می توان به اسید بوریک اشاره کرد، این اسید حالتی جامد داشته و معمولا به شکل کریستال های سفید رنگ در نمایندگی فروش واتر بازار وجود دارد. با استفاده از نمک بوراکسو اسید بوریک می توان بافری تنظیم کننده ایجاد کرد.

سولفات سدیم و اسید هیدروکلریک مکانیزمی مشابه داشته و در صورت ترکیب آن ها با یک دیگر می توان خاصیت قلیایی آب استخر را کاهش داد.

این ماده هم جزو موادی است که برای تنظیم ph آب به کار می رود. از آن جایی که بی کربنات سدیم یک ماده قلیایی است پس در صورت اضافه کردن آن به آب خاصیت اسیدی کاهش می یابد. فقط باید توجه داشته باشید در صورت استفاده بی رویه از این ماده امکان رسوب گرفتگی استخر افزایش پیدا می کند.

این ماده هم از دیگر مواردی است که می توان برای تنظیم پی اچ آب از آن استفاده کرد. با اضافه کردن سدیم هیدروکسید خاصیت اسیدی آب کاهش یافته و در نتیجه ph آب تنظیم می شود.

اگر می پرسید در میان گزینه های گفته شده کدوم مدلی بخرم باید بگوییم که سدیم هیدروکسید در حال حاضر استفاده چندانی برای تنظیم پی اچ آب استخر ندارد؛ چرا که خود این ماده مشکلات بیشتری به وجود می آورد. به همین علت بهتر است که از موارد دیگر برای تنظیم ph آب استفاده کنید. به علاوه اگر می خواهید بدانید قیمت چقدر است؟ در پاسخ باید بگوییم حجم ماده خریداری شده و نوع آن روی قیمت تاثیر بسیاری داشته و نمی توان یک قیمت دقیق به شما ارائه کرد.


سنسور تنظیم ph استخر جکوزی

آشنایی با سیستم سنسور تنظیم کلر

اساسی ترین گام در سیستم تصفیه آب ضد عفونی کردن آن است، با این وجود میزان استفاده از مواد ضد عفونی کننده به آب بستگی دارد. در واقع هر چقدر آب سمی تر و آلوده‌تر باشد از دوزهای بالاتر مواد ضد عفونی کننده باید استفاده شود.

حال ممکن است بپرسید سنسور تنظیم کلر چیست و چه کاری انجام می دهد؟ در پاسخ باید بگوییم که سنسورهای کلر آزاد قادر به کنترل دی اکسید کلر در آب هستند و آب را با توجه به استانداردهای مربوطه پاکسازی می کنند.

وجود این دستگاه برای پاکیزه کردن آب استخر لازم و ضروری است و در صورت عدم وجود سنسور تنظیم کلر در آب استخر مشکلات زیادی به وجود خواهد آمد. در ادامه می خواهیم شما را برای خرید این دستگاه راهنمایی کرده و بگوییم کارایی این دستگاه به چه نحوی است؛ بنابراین ادامه مطلب را از دست ندهید.

نحوه عملکرد سنسور کلر

قبل از آنکه بگوییم سنسور کلر به چه نحوی عمل می کند باید بدانید به طور کلی در آب سه نوع کلر وجود دارد، این سه نوع شامل کلر آزاد، مجموع  کلر (کلر توتال) و دی اکسید کلر است.

اما به هر حال سنسور کلر دارای یک ساختار الکترودی بوده و به کمک ممبران یک کاتد به سیال در آن متصل است، این کاتد معمولا از طلا ساخته می شود. بهتر است بدانید که مقداری از کلر آب باید از غشا یا ممبران عبور کرده و همچنین طلا به وسیله کلر اکسید خواهد شد.

هر سنسور تنظیم کلر آب چقدر عمر دارد؟

به طور کلی باید بگوییم انواع مختلفی سنسور تنظیم کلر وجود دارد که تمامی آن ها به صورت حداکثر 10 سال دوام دارند، که البته دوام آن ها تا حد زیادی به محیطی که دستگاه در آن قرار می گیرد وابسته است.

توجه داشته باشید در صورت وجود قطعات الکترولیت در سنسور تنظیم کلر باید هر دو ماه یکبار آن ها را تعویض کرد، تا طول عمر دستگاه شما افزایش یابد. اما کپ سنسور که الکترولیت را درون آن می ریزند تا زمانی که پاره نشود یا اینکه آلودگی را به مواد آلی انتقال ندهد، می توان از آن استفاده کرد.

مشخصات یک سنسور تنظیم کلر

اگر می خواهید بدانید در میان سنسورها کدوم خوبه باید با مشخصات کلی آن ها آشنا شوید، مشخصات سنسورها شامل موارد زیر شده و با توجه به نیاز خود باید سنسوری مناسب تهیه کنید.


برای خرید بهترین مدل سنسور تنظیم کلر و ph آب استخر باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین سنسور تنظیم کلر و ph آب استخر باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید سنسور تنظیم کلر و ph آب استخر چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید سنسور تنظیم کلر و ph آب استخر از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


حفظ و نگهداری آب استخر و جکوزی

نکاتی که هنگام نصب سنسور تنظیم کلر باید رعایت کرد

در این مطلب سعی داشتیم بهترین مکان برای خرید تجهیزات استخری مانند سنسورهای کلر زنی و مواد مربوط به تنظیم ph آب را به شما عزیزان ارائه کنیم. امیدواریم که خواندن مطالب فوق توانسته باشد دانش شما در این زمینه را افزایش دهد. البته باید بدانید که سنسورهای تنظیم کلر نیاز دارند هر چند مدت یکبار از نظر رسوب و آلودگی چک شوند. به علاوه قبل از آنکه این مطلب را خاتمه دهیم باید بگوییم که سنسورهای تنظیم کلر دارای تعدادی ممبران بوده که طول عمر آن ها نهایتا به 1سال می کشد، که البته آن هم به کیفیت آب بستگی دارد.

برای کسب اطلاعات تخصصی تر در این زمینه می توانید به نمایندگی فروش اینترنتی واتر بازار مراجعه کرده و از مشاوران آن ها به صورت رایگان راهنمایی بگیرید، همچنین اگر می خواهید بدانید قیمت چقدر است و بابت این موضوع نگرانید باید گفت که تمامی تجهیزات موجود در واتر بازار با مناسب ترین قیمت به مصرف کنندگان عرضه می شود.


خرید سنسور کیت تنظیم کلر و PH استخر واتربازار
🥇 کیفیت سنسور کیت تنظیم کلر و PH استخر کیفیت سنسور کیت تنظیم کلر و PH استخر با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت سنسور کیت تنظیم کلر و PH استخر کمترین نرخ قیمت انواع سنسور کیت تنظیم کلر و PH استخر
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری سنسور کیت تنظیم کلر و PH استخر در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ