خرید رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه

( )

خرید رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه به عوامل زیادی بستگی دارد که از مهم ترین موارد آن می توان به قیمت و مرکز خرید آن اشاره کرد. در واقع جکوزی در دسته استخر های درمانی قرار گرفته است و اصلی ترین مزیت آن ها این است که می توانند تب مصنوعی در بدن ایجاد کنند.

در حالت عادی دمای بدن یک فرد 37.5 در جه سانتی گراد می باشد و زمانی که فرد بیمار است، سیستم ایمنی به حالت آماده باش درآمده و دمای بدن بالا می رود. به عبارت دیگر می توان گفت تب یکی از مکانیزم های دفاعی بدن برای مقابله با انواع بیماری ها است. بنابراین زمانی که فرد در جکوزی قرار می گیرد بدن او کاملا سالم است اما دمای بدن او بالا می رود تا سیستم ایمنی بدن به حالت آماده باش در آید.

با توجه به موارد عنوان شده می توان گفت اولین و مهم ترین مزیت استفاده از جکوزی این است که سیستم ایمنی بدن افراد در اثر ایجاد تب مصنوعی تقویب می شود. مزیت دیگر آن ماساژ آب گرم بوده که موجب شده تا گرفتگی عضلات و درد مفاصل رفع شود. امروزه دیگر بر خلاف گذشته در اکثر خانه های ویلایی می توانید جکوزی را مشاهده کنید بنابراین برای این که بخواهید در منزل خود جکوزی داشته باشید باید قبل از هر چیزی با تجهیزات آن مانند رینگ جکوزی و سایر تجهیزات آشنا شوید. ما موضوع این مقاله را به معرفی رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه اختصاص داده ایم تا با ویژگی های آن ها به خوبی آشنا شوید.


قیمت رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه

رینگ جکوزی

 یکی از ابتدایی‌ترین تجهیزات برای جکوزی ها، رینگ جکوزی است. این رینگ ها دارای قطرهای مختلفی می باشند و قطر آن با توجه به نیاز شما تعیین خواهد شد. رینگ جکوزی لوله ای است که نازل ها می توانند بر روی آن قرار بگیرند و به عبارتی اتصال آن ها را بر قرار می کند. هر جکوزی معمولا دو رینگ دارد که یکی از آن ها در بخش بالا که فشار آب خارج شده از نازل ها به کمر بزند و دیگری در قسمت پایین که فشار آب به پشت پا برخورد داشته باشد.


نصب حلقه فلزی ، رینگ داخل جکوزی

رینگ جکوزی فلزی (استیل و گالوانیزه) چیست؟

حتما تا به حال برای شما نیز این سوال پیش امده است که رینگ جکوزی چه مدلی بخرم و یا این که کدام رینگ بهتر است؟ برای پاسخ به این سوالات باید ابتدا در خصوص هر کدام از رینگ ها اطلاعات کافی داشته باشید. برای ساخت رینگ جکوزی فلزی از جنس استیل یا گالوانیزه استفاده می کنند که دو رینگ بالا و پایین هستند.

اگر رینگ های جکوزی خود را از مرکز فروش معتبر و یا نمایندگی های معتبر خریداری کنید، رینگ های با کیفیت تر و دقیق تری خواهید داشت و پس از اتمام پروژه می توانید زیبایی این رینگ ها را مشاهده کنید. برای نصب رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه باید رینگ های بالا و پایین به صورت هم مرکز قرار گرفته و کم‌ترین اختلاف را با سطح داشته باشند. رینگ هایی جکوزی استیل دارای سردنده های ورودی 2 اینچ هستند و نازل های دهش آن نیز 1 الی 1/2 می باشد که جنس آن ها استیل است.

رینگ های جکوزی استیل و گالوانیزه دارای کیفیت بالایی هستند و با  قرار گرفتن انواع مترایال ها مانند آجرچینی استحکام بالایی دارند و فرو نمی ریزند. با توجه به این که قسمتی از لوله کشی استخر به رینگ های مورد نظر وصل می شود، پس رینگ ها باید مقاومت کافی داشته باشند و آسیب نبینند.

مساحت و مشخصات در ساخت رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه

همان طور که اشاره شد امروزه علاوه بر مجموعه های ورزشی شما می توانید در اکثر ویلاهای شخصی جکوزی را مشاهده کنید. این جکوزی ها باید  با استانداردهای مشخصی ساخته شوند. ساخت رینگ جکوزی فلزی(استیل و گالوانیزه) به تخصص بالایی نیاز دارد و باید با دقت انجام شود. معمولا جکوزی ها به شکل دایره ای ساخته می شوند و تعداد افرادی که می توانند از این جکوزی ها استفاد کنند، از قبل مشخص می شود. به همین منظور قبل شروع به ساخت رینگ جکوزی باید قطر رینگ ها را تعیین کنید.

بالاترین مقدار باری که برای ساخت جکوزی های خانگی در نظر گرفته شده است بر اساس هر نفر 1 متر مربع فضا و برای جکوزی های ورزشی بر اساس هر نفر 0.8 متر مربع فضا است. به طور کلی مساحت رینگ جکوزی فلزی (استیل و گالوانیزه) بر اساس افرادی که به صورت همزمان از جکوزی استفاده می کنند، در نظر گرفته شده است.

سایز رینگ جکوزی 4 نفره و 6 نفره

برای رینگ های جکوزی 4 نفره، قطر رینگ های بالایی جکوزی را 220 سانتی‌متر و قطر رینگ های پایین را 140 سانتی‌متر در نظر گرفته اند. این در حالی است که سایز رینگ های جکوزی 6 نفره در قسمت بالا قطر 240 سانتی‌متر و در قسمت پایین قطر 150 سانتی‌متر را دارند. جواب این سوال که" کدوم خوبه" را باید با توجه به تعداد افرادی که از جکوزی استفاده کی کنند، بیابید.


ساخت و نصب رینگ استیل جکوزی

نقش رینگ جکوزی فلزی(استیل و گالوانیزه) در کاربرد درمانی جکوزی

همان طور که در مطالب فوق اشاره کردیم جکوزی ها کاربرد درمانی دارند و برای ماساژ بدن با آب کاربرد دارد. اگر جوزی ساخته شده دارای اسکلت و ساختاری اصولی و مهندسی باشد، پخش آب در تمام نقاط یکسان خواهد بود و به بخش های مختلف بدن فشار یکسانی از آب وارد می شود. نکته مهمی که باید به ان توجه کنید این است که دهانه استاندارد جکوری با استفاده از رینگ جکوزی فلزی (استیل و گالوانیزه) ساخته می شود بنابراین اگر کوچک‌ترین ایراد و انحرافی داشته باشد ممکن است برای افراد خطرناک باشد و به بدن آن آسیب های جدی وارد کند.

همچنین استفاده از رینگ های غیر استاندارد موجب می شود تا در زمان ساخت جکوزی برای نصب سایر تجهیزات با مشکلاتی رو به رو شوید. بنابراین باید برای ساخت جکوزی از رینگ های با کیفیت استیل و گالوانیزه استفاده کنید و نصب آن ها را به افراد متخصصی که در این زمینه تجربه و مهارت دارند، بسپارید تا افراد بدون هیج مشکلی بتوانند از جکوزی استفاده کنند.

ویژگی‌های رینگ استیل و گالوانیزه

همان طور که تا به این مرحله متوجه شدید رینگ ها نقش مهمی در اسکلت اصلی جکوزی دارند و تمامی رینگ ها باید ویژگی های زیر را دارا باشند.

نکته قابل توجه این است که تمامی رینگ ها را در زمان تولید برای این که از آب بندی و استحکام آن ها مطمن شوند را آزمایش و تست می کنند و تحت فشار قرار می دهند.


خرید رینگ های حلقه ای جکوزی استیل گالوانیزه

نکات مهم در انتخاب تجهیزات جکوزی

برای خرید و انتخاب تجهیزات جکوزی باید چندین نکته مهم را مد نظر داشته باشید. قبل از هر چیزی برای خرید تجهیزات جکوزی نظیر رینگ باید به ابعاد و اندازه ان تجهیزات توجه کنید زیرا تجهیزاتی که برای جکوزی های تک نفره و خصوصی ساخته می شود با تجهیزات سایر جکوزی ها کاملا تفاوت دارند. البته باید گفت که خود این تجهیزات تفاوت ندارند مدل ها و اندازه های آن ها متفاوت هستند. به عنوان مثال رینگ های جکوزی استیل دارای قطه های مختلفی است.

نکته بعدی که باید به یاد داشته باشید این است که قطر رینگ را بر اساس تعداد نازل ها در نظر می گیرند. هر چقدر تعداد نازل های جکوزی شما بیشتر باشد، قطر رینگ ها نیز باید به تناسب آن افزایش یابد. برای مثلا در جکوزی های عمومی 2 الی 3 نازل قرار داده می شود. سعی کنید چند وقت یک بار تمامی تجهیزات جکوزی از جمله رینگ ها را بررسی کنید تا در صورت وجود هر گونه مشکل آن ها را رفع کنید.

موضوع مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که رینگ های جکوزی و سایر تجهیزات را از نمایندگی های فروش معتبر و مراکز فروش که هم فروش عمده و فروش جزئی دارند، خریداری کنید زیرا معمولا چنین مراکز و نمایندگی های معتبری گارانتی و خدمات پس از فروش دارند و این که قیمت تجهیزات به صرفه تر خواهد بود. فراموش نکنید خرید تجهیزات بی کیفیت و ارزان قیمت شما را مجبور می کنند تا چند وقت یک بار هزینه هایی برای تعمیر آن ها بپردازید. بنابراین می توان گفت بهترین مکان برای خرید این تجهیزات نمایندگی های فروش هستند.

پیشنهاد ما به شما این است که تجهیزات مورد نیاز جکوزی را از سایت واتر بازار به آدرس waterbaza.ir تهیه کنید. این سایت یکی از سایت های معتبر است که در زمینه فروش تجهیزات جکوزی فعالیت می کند و می تواند بهترین تجهیزات را با مناسب ترین قیمت در اختیار شما قرار دهد.


برای خرید بهترین مدل رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


رینگ آهنی رینگ 4 نفره و 6 نفره جکوزی

راهنمای خرید و ساخت رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه

با توجه به این که استفاده از رینگ های فلزی از اهمیت بالایی برخوردار است، رینگ ها باید کیفیت بالایی داشته و از یک برند معروف و معتبر باشند و به علاوه نصب آن ها باید توسط افراد متخصص و ماهر صورت بگیرد. امروزه با توجه به این که شرکت های زیادی اقدام به تولید رینگ های استیل و گالوانیزه می کنند و در بین آن ها برندهای تقلبی زیادی وجود دارد پس برای خرید رینگ ها باید موارد زیر را در نظر داشته باشید.

قبل از این که اقادام به خرید رینگ های استیل و گالوانیزه کنید از مشاوره های تخصصی استفاده کنید تا آن ها اطلاعات لازم را در خصوص برندهای مختلف و نحوه تشخیص کیفیت این برندها را در اختیار شما قرار دهند. در نهایت شما با شناختی که از رینگ ها پیدا می کنید می توانید بهترین و با کیفیت ترین برند را انتخاب کنید.

همان طور که در مطالب فوق نیز ذکر کردیم آن چه که می تواند کیفیت هر کالایی را تضمین کند و برای خرید تمام کالاها باید به آن توجه داشته باشید، گارانتی محصولات و خدمات پس از فروش آن ها می باشد. دلیل اهمیت این موضوع این است که اگر تجهیزات مورد نظر پس از مدت کوتاهی استفاده، دچار آسیب شوند با داشتن گارانتی و ضمانت نامه می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای آن ها را تعمیر و یا تعویض کنید.

برآورد قیمت رینگ جکوزی فلزی (استیل و گالوانیزه)

با توجه به این که امروزه در بازار بندهای مختلفی وجود دارد و همچنین نوسانات موجود در بازار، نمی توان برای رینگ های استیل و گالوانیزه 4 نفره و 6 نفره قیمت مشخصی بیان کرد. شما باید از قبل تمام نیازهای خود را در نظر بگیرید و مشخص کنید که قصد خرید رینگ های جکوزی 4 نفره یا رینگ های جکوزی 6 نفره را دارید. در نهایت شما می توانید در سایت واتر بازار مشخصات و قیمت های هر یک از رینگ ها و سایر تجهیزات را مشاهده کنید و آگاانه تر اقدام به خرید کنید.


فروش و نصب تجهیزات جکوزی

نحوه ثبت سفارش ساخت رینگ جکوزی فلزی

سفارش برای ساخت رینگ جکوزی باید با توجه به نوع شکل و ساختار جکوزی انجام شود. برای مثال برای جکوزی هایی که مستطیل شکل هستند باید ابعاد پشت به پشت یعنی اندازه دقیق داخل به داخل کاسه جکوزی را ارائه دهید تا طراحان رینگ های مناسب جکوزی شما را بسازند. در صورتی که جکوزی شما شکل هندسی مشخصی نداشته باشد برای سفارش رینگ ها باید حتما نقشه جکوزی را ارئه دهید. به طور کلی ساخت رینگ های فلزی بر اساس نقشه تاسیسات و یا نقشه معماری جکوزی انجام می شود.


خرید رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه واتربازار
🥇 کیفیت رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه کیفیت رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه کمترین نرخ قیمت انواع رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری رینگ جکوزی استیل و گالوانیزه در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ