خرید دیگ گالوانیزه و فولادی استخر

( )

خرید دیگ های گالوانیزه و فولادی استخر ساختمان مسکونی و ویلا یکی از مهم ترین اقداماتی است که در زمان راه اندازی سیستم های حرارتی مورد توجه قرار می گیرند، در واقع می توان گفت که دیگ های گالوانیزه و دیگ های فولادی یکی از مهم ترین بخش های این سیستم به شمار می آیند، البته از این دیگ ها در صنایع مختلفی استفاده می شود.

 ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با دیگ های گالوانیزه و فولادی برای اسنخر آشنا کنیم، می توانید برای کسب اطلاعات کامل تر درباره این تجهیزات به سایت واتر بازار به ادرس اینترنتی واتربازار مراجعه کنید این مجموعه بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار شما قرار می دهد.


دیگ گالوانیزه و فولادی استخر

دیگ آبگرم یا بویلر آبگرم چیست؟

دیگ های آب گرم  وسیله ای هستند که می توانند انرژی حراراتی که از احتراق سوخت توسط مشعل تولید می شود را به درون آب انتقال دهد. ابی که گرم می شود با استفاده پمپ به گردش در می آید و قسمتی از انرژی آن از دست می رود. در نهایت آب با دمای پایین تری به درون دیگ برگشته و مجددا گرم خواهد شد. دو نمونه از دیگ های مناسب برای استخر ساختمان های مسکونی و ویلایی دیگ های فولادی و گالوانیزه هستند.

معرفی دیگ های گالوانیزه

دیگ های آب گرم را از فولاد و یا چدن می سازند که این دو دیگ ها به دلیل داشتن برخی فعل و انفعالات شیمیایی که در برخورد با آب رخ می دهد، باعث می شود تا آب شفافیت اولیه خود را از دست بدهد و در نهایت کدر شود. بنابراین به جهت این که بتواند آب بهداشتی تولید کرد برای این دیگ ها باید مبدل های حرارتی را در نظر گرفت. در مبدل های حرارتی از یک سمت آب گرم و از سمت دیگر آب سرد بدون این که با هم ترکیب شوند،  اقدام به تبادذل حرارت می کنند. بنابراین با به کار بردن دیگ های گالوانیزه نیازی به مبدل های حرارتی نخواهید داشت. همچنین از دیگ های گالوانیزه در موتور خانه مرکزی ساختمان ها نیز می توان استفاده کرد.

در ساختمان ها برای تولید آب گرم بهداشتی با استفاده از دیگ های گالوانیزه آب شهر وارد دیگ می شود و دمای آن افزایش می یابد. بنابراین دیگر نیازی نیست که یک منبع ذخیره آب گرم دوجداره یا منبع ذخیره آب گرم کوئئن دار تهیه کنید. رایج ترین کاربرد دیگ های گالوانیزه برای گرم کردن آب استخر است، در این صورت آب استخر به صورت مستقیم وارد دیگ های گالوانیزه می شود و دمای ان بالا می رود و با وجود ان ها دیگر نیازی به خرید مبدل های حرارتی نمی باشد.

دیگ آب گرم چدنی یا فولادی

دیگ های آب گرم را بر اساس جنس ان ها به دو دسته چدنی و فولادی تقسیم می کنند. دیگ های چدنی به صورت ریخته گری و به صورت پره پره در شرکت های مختلف تولید می شود و اکثرا در همان محل مونتاژ می شوند. این در حالی است که دیگ های فولادی را با استفاده از ورق و لوله های آلیاژی آتسش خوار به صورت یک پارچه تولید می کنند. هر کدام از انواع دیگ های چدنی و فولادی مزایا و معایب خاص خود را دارند. به طور خلاصه می توان گفت که دیگ های فولادی طول عمر بالایی نسبت به دیگ های چدنی دارند و همچنین دیگ های چدنی برای پروژه های کوچک مناسب است.


دیگ آبگرمکن استخر

معرفی کلی دیگ های آب گرم فولادی برای استخر ساختمان مسکونی و ویلا

دیگ های چدنی یکی از قدیمی ترین روش ها برای گرم کردن اب است که این دیگ ها اط نظر ظرفیت و فشار کاری محدودیت داشتند. با تولی دیگ های فولادی محدودیت های دیگ های چددنی تقریبا رفع شدده است و دیگر به جای چدن از فولاد برای ساخت دیگ ها استفاده می کنند. دیگ های تولید شده جدید می توانند مصرف انرژی را نیز تا حد چشم گیری کاهش دهند.

دیگ های آب گرم آب را در محفظه ای فولادی و تحت فشار گرم می کنند. این در حالی بود که دیگ های چدنی نمی توانستند آب را در حجم بالا گرم کنند. به همین علت با پیشرفت تکنولوژی دیگ های فولادی تولید شدند تا نیازهای کاربران را رفع کند و در نهایت مشکلاتی که برای دیگ های چدننی وجود داشت برای دیگ های فولادی رفع شد.

مشخصات فنی دیگ آبگرم فولادی

برای ساخت دیگ های فولادی و ساخت مخزن های تحت فشار و گرما باید استاندارد های بین المللی رعایت شود. این استانداردها به این صورت است که برای ساخت دیگ های فولادی باید برای تولید مخزن های تحت فشار و حرارت حتما از فولاد آلیاژی استفاده شود. همچنین بر اساس این استانداردها برای ساخت دیگ های فولادی باید جنس لوله های مخزن های تحت فشار و گرما از جنس لوله های آتش خوار بی درز باشد. در نهایت این دیگ ها باید با دستورالعمل های طراحی و ساخت دیگ های آب گرم و توسط برندهایی که که تایید شده اند، تولید شود.

اجزای اصلی دیگ آبگرم فولادی

دیگ های آب گرم فولادی دارای بخش های مختلفی هستند. اجزای این دیگ ها عبارت اند از:

انواع ديگ آبگرم فولادي مدل‌های آن

دیگ های آب گرم از نظر ساختار و گرمایش خود در دو مدل تولید می شوند که این دو مدل عبارت اند از:


خرید دیگ های فولادی در صنعت ساختمان مسکونی و ویلا

دیگ فایر تیوب (آتش در لوله)

جریان شعله مشعل همراه با دود از بین لوله های دیگ رد می شود و گرمای ایجاد شده را به آب منتقل می کند. برای ساخت دیگ های فولادی فایر تیوپ از چندین لوله فولادی استفاده کرده اند. استفاده از لوله ها به این جهت است که حرارت از این لوله ها عبور کند و بتواند آب درون دیگ را گرم کند. این دیگ ها قیمت مناسبی داشته و همچنین بازدهی بالایی نیز دارد زیرا نگهداری و تعمیر این نوع دیگ در مقایسه با انواع دیگر دیگ ها راحت تر می باشد.

 

در این نمونه از دیگ های فولادی گرمای ایجاد شده به فضای درون دیگ منتقل می شود و حرارت ایجاد شده به آب درون لوله ها انتقال پیدا می کند. دیگ های واتر تیوب با نام دیگ آب گرم لوله ابی نیز نیز می شناسند. این نوع دیگ ها برای مواردی که به فشار بالا نیاز دارند، مناسب است. این دیگ ها در نیروگاه ها می توانند تا دمای 550 درجه و فشار کار صد بار کار کنند.

در دسته‌ بندی دیگری دیگ‌های آبگرم فولادي به دو نوع زیر تقسیم‌بندی می‌شوند:

دیگ آبگرم فولادی  wet back

ساختار این نوع دیگ ها به این صورت است که آب بین بخش انتهایی و بخش احتراق قرار دارد. این نمونه ها دارای بازدهی گرمایشی بالایی می باشند، به علاوه این دیگ ها به نگهداری و تعمیرات کمتری نیز داشته و البته قیمت آن نیز بالا است.

دیگ آبگرم فولادی  Dry back

برای ساخت این مدل دیگ ها در بخش انتهایی آن ها آجر نسوز و سیمان قرار داده اند. این مدل دیگ های فولادی برای ظرفیت های کم مانند استخرهای ساختمان های مسکونی و ویلاها مناسب هستند.


قیمت دیگ بخار ، دیگ فولادی آب گرم ، دیگ فولادی آب داغ

دسته بندی های دیگری برای دیگ های فولادی نیز وجود دارد. این نوع دسته بندی بر اساس هوای گرمی است که از طریق سوخت مشعل دیگ ایجاد می شود، در نظر گرفته شده است.

دیگ آب گرم فولادی تک پاس

دیگ فولادی ابتدا در مدل های تک پاس ساخته شده اند. عملکرد آن ها به این صورت است که هوا گرمی که از طریق سوختن مشعل ایجاد تنها یک بار در درون دیگ جریان پیدا می کند و در نهایت از دودکش دیگ خارج می شود. البته این دیگ ها قدیمی شده اند و دیگر کاربرد ندارند.

دیگ آبگرم فولادی دو پاس

عملکرد این نوع دیگ های فولادی به این صورت است هوای گرم دو بار در درون دیگ جریان پیدا می کند و در نهایت از طریق دودکش دیگ به بیرون انتقال یابد. این عملکرد به این شکل است که ابتدا هوای گرم ایجاد شده به سمت دیگ می رود و در داخل کوره با استفاده از لوله هایی که گرما را انتقال می دهند به سمت مشعل هدایت شده و در نهایت خارج می شوند.

ديگ آبگرم فولادي برگشتي

در این مدل از دیگ های فولادی هوای گرم تا انتهای کوره می رود و پس از برخورد به انتهای محدبی شکل دیگ دوباره به جلو بر می گردد. پس از این مرحله با استفاده از پاس لوله ها به سمت دودکش می رود. ین نوع دیگ های فولدی بازدهی گرمایشی بیشتر نسبت به مدل های دیگر دارند.

دیگ آب گرم فولادی سه پاس

دیگ های فولادی سه پاس همان وطور که از نام ان ها پیداست هوای گرمی که از طریق سوختن مشعل ایجاد شده است، 3 بار در کوره در گردش است و در نهایت پس از 3 بار گردش از دودکش به بیرون هدایت می شود. بنابراین می توان گفت دیگ های فولادی سه پاس از تمام نمونه های قبلی بازدهی گرمایشی بیشتری دارد. به همین دلیل بیشتر از سایر مدل ها مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد دیگ های آب گرم فولادی

اصلی ترین کاربرد دیگ های فولادی برای گرم کردن آب مصرفی و گرمایشی ساختمان های مختلفی که دارای سیستم موتور خانه هستند، می باشد. از رایج ترین کاربردهای دیگ های آب گرم فولادی می توان برای گرم کردن آب استخرهای ساختمان های مسکونی و ویلاها اشاره کرد.


مرکز تولید و فروش دیگ آب استخر

نکاتی درباره نصب و بهره‌برداری از دیگ آبگرم فولادی

برای نصب دیگ های فولادی باید چندین نکته را رعایت کنید. در ادامه مهم ترین نکات نصب این دیگ ها را برای شما ذکر می کنیم.


برای خرید بهترین مدل دیگ گالوانیزه و فولادی استخر باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین دیگ گالوانیزه و فولادی استخر باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید دیگ گالوانیزه و فولادی استخر چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید دیگ گالوانیزه و فولادی استخر از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


مزایای ديگ آبگرم فولادی

دیگ های فولادی از کاربردی ترین و پرطرفدارترین دیگ ها برای استخرها و سایر محل ها می باشند. این دیگ ها مزایای زیادی دارند که ما در ادامه برخی از آن ها را ذکر می کنیم.

قیمت دیگ آبگرم فولادی

نمی توان برای مدل های مختلف دیگ های فولادی قیمت مشخصی در نظر گرفت زیرا قیمت هر کدام از دیگ های به عوامل مخلتفی بستگی دارد. از جمله عواملی که بر روی قیمت آن ها تاثیر دارد می توان به مدل و نوع آن، طرفیت فشار، شرکت سازنده و غیره اشاره کرد.


خرید تجهیزات دیگ گالوانیزه و فولادی استخر واتربازار
🥇 کیفیت تجهیزات دیگ گالوانیزه و فولادی استخر کیفیت تجهیزات دیگ گالوانیزه و فولادی استخر با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت تجهیزات دیگ گالوانیزه و فولادی استخر کمترین نرخ قیمت انواع تجهیزات دیگ گالوانیزه و فولادی استخر
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری تجهیزات دیگ گالوانیزه و فولادی استخر در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ