مرکز خرید شیرآب

( )

خرید شیرآب نيازمند توجه به عوامل مختلفی میباشد. گزینه های متنوعی در مرکز خرید شیرآلات جهت انتخاب موجود هستند. با توجه به نیاز خریدار شیرآلات مختلفی برای استفاده در منازل و اماکن عمومی وجود دارند. شیرآلات ساختمانی از نظر نحوه استفاده، ظاهر، کیفیت ساخت و یا مصرف آب متفاوت میباشند. به عنوان یک مرکز خرید شیرآلات در تهران و کرج با ارسال فوری میتوان به فروشگاه واتربازار اشاره کرد. فروشگاه واتربازار انواع مختلفی از شیرآلات را شامل میشود. فروشگاه واتربازار انواع شیرآلات را با برند های معتبر به فروش میرساند، ازجمله شیرآلات برند راسان و یا شیرآلات برند شودر.


مرکز خرید شیرآلات

انواع محصولات در مرکز خرید شیرآلات واتربازار

اکنون به بررسی دو نوع کلی از محصولات در خرید شیرآب میپردازیم. انواع شیرآلات به طور کلی و با بزرگترین دسته بندی خود به دو گروه واشر دار و بدون واشر تقسیم میشوند.

خرید شیرآب واشر دار واتربازار

شیرآلات واشر دار یکی از دو گروه اصلی شیرآلات برای خرید شیرآب در واتربازار هستند. شیرآلات واشر دار در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار میگرفتند اما همچنان به عنوان یکی از انواع اصلی محصولات به شمار میروند. شیرآلات واشر دار با توجه به اینکه از ساختار ساده تری در مقايسه با شیرآلات بدون واشر طراحی شده اند برای تعمیر نیازی به کمک گیری از نیروی متخصص ندارند. همچنین قطعات مورد استفاده در این گروه از شیرآلات به راحتی در مرکز خرید شیرآلات قابل تهیه و تعویض است. مصرف آب در شیرآلات واشر دار در مقایسه با بدون واشر به طور معمول بیشتر است. یکی از نقاط ضعف اصلی شیرآلات واشر دار فرسایش بیشتر و سریع تر در مقایسه با شیرآلات بدون واشر میباشد.

شیرآلات بدون واشر در مرکز خرید شیرآب

دومین گروه اصلی در شیرآلات ساختمانی موجود در مرکز خرید شیرآلات، شیرآلات بدون واشر هستند. شیرآلات بدون واشر نیز مزیت ها و معایب گوناگونی دارند. یکی از تفاوت های اصلی شیرآلات بدون واشر در مقایسه با شیرآلات واشر دار فناوری پیچیده‌تر میباشد. این پیچیدگی باعث میشود که تعمیرات شیرآلات بدون واشر در مقایسه با شیرآلات واشر دار با پیچیدگی بیشتری همراه باشد. از این رو تعمیر این گروه از شیرآلات نيازمند استفاده از نیروی متخصص میباشد. مزیت اصلی شیرآلات بدون واشر عمر مفید بیشتر و فرسایش کمتر در مقایسه با شیرآلات واشر دار میباشد. این نوع از شیرآلات امروزه بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. همچنین مصرف آب در شیرآلات بدون واشر در مقایسه با شیرآلات واشر دار به شکل بهینه تری صورت میگیرد. فروشگاه واتربازار نیز انواع شیرآلات از نوع بدون واشر را شامل میشود.


خرید شیر آب

خرید شیرآب روکار و توکار در واتربازار

پس از بررسی شیرآلات واشر دار و بدون واشر اکنون به بررسی دو نوع کلی دیگر از محصولات موجود در خرید شیرآب میپردازیم. دو گروه دیگر از شیرآلات فروشگاه واتربازار، شیرآلات توکار و روکار میباشند. شیرآلات روکار به طور معمول از گذشته تا به امروز مورد استفاده بوده اند. شیرآلات از نوع توکار قدمت کمتری در مقایسه با شیرآلات روکار دارند. اکنون به مقایسه مزیت ها و نقاط ضعف هریک از شیرآلات توکار و روکار میپردازیم.

در ابتدا نکات مثبت و منفی شیرآلات روکار را بررسی میکنیم. مواردی مختلفی باعث میشوند که انتخاب شیرآلات روکار برای خرید شیرآب گزینه مناسبی به نظر برسد. شیرآلات روکار در زمان نصب نیازمند محل از پیش مشخص شده نمیباشند. در این گروه از شیرآلات اتصالات در دسترس و قابل مشاهده میباشند. قیمت تمام شده شیرآلات روکار در مقایسه با شیرآلات توکار مناسب تر میباشد. از این رو این نوع از شیرآلات گزینه مقرون به صرفه ای برای خرید محسوب می شوند.

شیرآلات روکار در مرکز خرید شیرآلات و بسیاری از فروشگاه های دیگر قابل دسترسی و خرید میباشند. باوجود اینکه قیمت محصولات روکار کمتر میباشد و مشکلات مربوط به نصب و راه‌اندازی را ندارند اما نقطه ضعف بزرگی دارند. بزرگترین مشکل شیرآلات روکار فضای اشغال شده توسط این دسته از شیرآلات میباشد. همچنین شیرآلات روکار به دلیل تماس مداوم بدنه و اتصالات با آب و هوای محیط بیشتر دچار فرسايش میشوند.

شیرآلات توکار نیز در مرکز خرید شیرآلات و همچنین واتربازار قابل تهیه میباشند. برای نصب شیرآلات توکار باید در هنگام ساختن ساختمان تصميم گرفته و محل مورد نظر را تعبیه کرد. همچنین نصب شیرآلات توکار نيازمند استفاده از نیروی ماهر و متخصص در این زمینه میباشد. قیمت شیرآلات توکار با توجه به فناوری به کار رفته و همچنین نصب و راه‌اندازی در مقایسه با شیرآلات روکار بیشتر است.

شیرآلات توکار فضای بسیار کمی را اشغال میکنند. مصرف آب در این نوع از شیرآلات بهینه است. استفاده از شیرآلات توکار ساده است و با توجه به فضای کمی که اشغال میکنند سهولت در کاربری را به دنبال دارند. فرسایش شیرآلات توکار در مقایسه با شیرآلات روکار تا حد قابل توجهی کمتر است. این فرسایش کمتر در نتیجه قرار گیری اتصالات در داخل محل تعبير شده و خارج از دید فرد میباشد. از این رو عدم دسترسی به اتصالات و بدنه اصلی در شیرآلات توکار و عدم تماس مداوم با آب باعث کاهش فرسایش و افزایش طول عمر قطعات میشود.

شیرآلات توکار در مرکز خرید شیرآلات با مزیت های مختلفی از جمله ارسال فوری و نصب قابل تهیه میباشند.


برای خرید بهترین مدل شیر آب باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین شیر آب باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید شیر آب چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید شیر آب از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


شیرالات آپارتمان مدرن

طراحی و تنوع محصولات در خرید شیرآب

تنوع محصولات در خرید شیرآب قابل توجه است. وجود برند های معتبر با شیرآلات مختلف و طراحی منحصر به فرد نیز از دیگر نکات مثبت مرکز خرید شیرآلات و واتربازار است. طراحی متفاوت و تنوع محصولات آزادی عمل خریدار را در انتخاب محصول مورد نظر خود به ارمغان میآورد. با توجه به اینکه یکی از موارد مهم در خرید شیرآلات ظاهر آنها میباشد تنوع رنگی و طراحی خاص محصولات در مرکز خرید شیرآلات و فروشگاه واتربازار به عنوان مزیت بزرگی مطرح میشود.

معرفی انواع شیرآلات موجود برای خرید شیرآب

اکنون به بررسی چند نمونه پرکاربرد از انواع شیرآلات موجود در مرکز خرید شیرآلات میپردازیم. همچنين این بررسی، معرفی کوتاهی را نیز شامل میشود که به عنوان راهنمای خرید برای خریداران قابل استفاده خواهد بود.


واتر بازار نمایندگی فروش انواع شیرآلات قهرمان، شیرآلات راسان، شیرآلات شودر، شیرآلات کسری، شیرآلات کی دبلیو سی، شیرآلات کلار در تمام نقاط کشور و ارسال فوری انواع شیر دستشویی و توالت، شیر حمام، شیر ظرفشویی آشپزخانه و انواع مدل های شیر اهرمی، شیر لمسی، شیر برقی چشمی و ست کامل شیرآلات ساختمانی در تهران و کرج می باشد.


انواع شیرآلات اهرمی

انواع شیرآلات اهرمی

شیرآلات اهرمی در خرید شیرآب به عنوان یکی از انواع پرفروش شیرآلات به شمار میروند. شیرآلات اهرمی به دلیل قیمت مناسب درکنار کارایی بالا و تنوع محصولات یکی از انواع محبوب شیرآلات محسوب می شود. سهولت در استفاده از شیرآلات اهرمی نیز یکی دیگر از دلایل مهم در موفقیت آن به شمار میرود. دسترسی به آب و کنترل دمای آن به راحتی و با چرخاندن دستگیره موجود در شیرآلات اهرمی امکان‌پذیر است. سهولت در استفاده و کنترل جريان آب باعث شده است که مصرف آب در شیرآلات اهرمی مناسب باشد. استفاده از شیرآلات اهرمی هم برای منازل و هم برای اماکن عمومی گزینه بسیار خوبی به شمار میرود. انواع مختلفی از شیرآلات اهرمی در واتربازار و مرکز خرید شیرآلات موجود است.

همچنین تعمیرات شیرآلات اهرمی توسط مصرف کننده قابل انجام است اما میتوان از فرد متخصص نیز در این زمینه کمک گرفت. با توجه از این نکته که شیرآلات اهرمی دارای یک قطعه پرکاربرد مکانیکی هستند در طول زمان و با گذشت مدت زمان طولانی نیازمند سرویس و نگهداری میباشند.


قیمت شیر ساختمان

انواع شیرآلات لمسی

شیرآلات لمسی در خرید شیرآب به عنوان یکی از انواع بروز و با فناوری جدید محصولات قابل تهیه هستند. این نوع از شیرآلات با برند های مختلفی در واتربازار قابل خرید هستند. شیرآلات لمسی با کاربری به خصوصی که دارند فناوری روز را به نمایش میگذارند و با طراحی منحصر به فرد خود جلوه ی زیبایی به نمایش میگذارند. استفاده از شیرآلات لمسی به سادگی قابل انجام است. برای استفاده از شیرآلات لمسی تنها باید بدنه شیرآلات را با دست و یا حتی مچ دست لمس کرد. این سهولت در استفاده باعث شده است بسیاری از خریداران به سراغ تهیه این نوع از انواع شیرآلات بروند.

شیرآلات لمسی به دلیل کنترل خوب بر جریان آب، مصرف بهینه و مناسبی در مقايسه با سایر شیرآلات دارند. شیرآلات لمسی با طراحی متنوع و رنگ بندی خاص در فروشگاه واتربازار قابل تهیه هستند. برند های مختلفی از انواع شیرآلات لمسی در مرکز خرید شیرآلات موجود است.

شیرآلات دیجیتالی

سری دیجیتالی شیرآلات به عنوان پرچمدار تکنولوژی و فناوری روز دنیا یکی از انواع گران‌قیمت شیرآلات ساختمانی هستند. شیرآلات دیجیتالی با توجه به سهولت در کاربری و امکانات منحصر به فرد خود گزینه مناسبی برای منازل به شمار میروند. مصرف آب در شیرآلات دیجیتالی کاملا بهینه بوده و از استاندارد های جهانی برخوردار است.

شیرآلات چشمی

یکی دیگر از انواع پرکاربرد شیرآلات ساختمانی و همچنین پرفروش در خرید شیرآب، شیرآلات چشمی هستند. این نوع از شیرآلات به عنوان یکی از بهترین شیرآلات در زمینه مصرف بهینه آب به شمار میروند. طراحی خاص شیرآلات چشمی و استفاده از سنسور باعث جلوگیری از هدر رفت آب میشود. شیرآلات چشمی گزینه کاملا هوشمندانه ای برای استفاده در اماکن عمومی به شمار میروند. سطح رعایت بهداشت در شیرآلات چشمی در بالاترین میزان قرار دارد. باید به این نکته توجه کرد که برای استفاده از آب در شیرآلات چشمی هیچ تماسی با بدنه شیرآلات صورت نمیگیرد و این عامل به خودی خود باعث رعايت حداکثری بهداشت میشود.

قیمت شیرآلات چشمی در برند های مختلف و مدل های متنوع متغیر است. به طور کلی با توجه به کارایی خوب در کنار مصرف آب بهینه این نوع از شیرآلات گزینه خوبی برای خرید شیرآلات به شمار میروند.


شیرآلات منزل

مزیت های خرید شیرآب از مرکز خرید شیرآلات واتربازار

مرکز خرید شیرآلات واتربازار انواع شیرآلات را با ارسال فوری و خدمات ارزنده ارائه می‌دهد. در مرکز خرید شیرآلات می‌توان شیرآلات با برند های معتبر و متنوع را تهیه کرد.


انواع شیر آب

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

#### ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ