تجهیزات تمیز کاری و گندزدایی استخر

( )

خرید جاروی رباتیک و شارژی کف استخر، برس دیواری، برگ گیر، سر جاروب استخر، کلرزن، ترمومتر، جمع‌کننده روکش و ... از جمله تجهیزات مهم و کاربردی هستند که خرید آن ها از اهمیت زیادی برخوردار است.  همان طور که می‌دانید امروزه برای راه‌اندازی یک استخر در حیاط ویلا و یا باغ خود به تجهیزات زیادی نیاز دارید. هر کدام از تجهیزات لازم برای استخرها کاربردهای مختلفی دارند.

ما در این مقاله قصد داریم تا برخی از تجهیزات لازم برای استخرها و ویژگی های ان ها را برای شما ذکر کنیم. مهم ترین نکته ای که در خصوص خرید این تجهیزات وجود دارد این است که شما باید این ابزارها و تجهیزات را از مرکز خرید و یا سایت های معتبر تهیه کنید تا پس از مدتی مجبور به تعویض آن ها نباشید. پیشنهاد ما به شما این است که برای خرید این تجهیزات به سایت واتر بازار به آدرس اینترنتی waterbazar.ir مراجعه کنید. در واقع  این سایت یکی از معتبرترین سایت هایی است که محصولات را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می دهد.


معرفی جاروی رباتیک و شارژی کف استخر

معرفی جاروی رباتیک و شارژی کف استخر

جاروی استخر یکی از ابزارهای جانبی برای هر استخری است. وظیفه این جارو جمع اوری و پاک کردن مواد معلق سنگین و ته‌نشین شده در کف استخر می باشد. به طور کلی جاروهای استخری در دو نوع جاروی دستی و جاروی رباتیک طراحی و تولید می شوند.

جدیدترین راهکارها برای نظافت و لایروبی استخرها از هر گونه آلودگی نظیر گل و لای و غیره که در کف استخر جمع شده اند، استفاده از جاروهای اتوماتیک و یا شارژی است. از مهم ترین ویژگی های این جاروها می توان به دقت درنظافت، عدم نیاز به اپراتور، نگهداری آسان و شفافیت آب استخر اشاره نمود. این جاروها کاملا اتومات بوده و برخی نمونه های ان ها توانایی پاک کردن دیواره های استخر را نیز دارند.

روش کارکرد با جارو رباتیک و شارژی استخری

قبل از این که بخواهید از جاروی اتومات استخری استفاده کنید باید سیستم تصفیه آب استخر را خاموش نمایید. در این حالت تمامی اجسام وموادی که در آب شناور هستند، ته‌نشین می شوند. بدین منظور شما می توانید از سولفات آلومینیوم و جوهر نمک نیز بهره ببرید. در صورت استفاده از سولفات آلمینیوم یک روز قبل از استفاده از جروی رباتیک سولفات را در آب بریزید. این کار موجب شده تا ذرات بیشتری درون آب ته‌نشین شود و راحت تر بتوان استخر را تمیز کرد. تنظیمات اولیه جارو را انجام داده و آن را در استخر قرار دهید و پس از اتمام کار آن را خارج نمایید و فیلترهای آن را تمیز نمایید.

جاروی استخری دستی

یکی دیگر از روش هایی که می توانید گل و لای و آلودگی کف استخر را تمیز کنید، استفاده از جاروی استخری دستی است. عملکرد و نحوه استفاده از این جاروی استخری دقیقا مشابه جاروبرقی های موجود در منزل می باشد. این جارو دارای یک دستگاه پمپ جارو بوده که برای سهولت کار آن را بر روی گاری قرار می دهند. به جهت مکش این دستگاه از شلنگ های استخری با طول های مختلفی استفاده می شود.

نحوه کارکرد با جارو دستی استخر

نحوه کار کردن با جاروی استخری دستی به این صورت است که پس از هواگیری و شروع به کار پمپ باید سر جارو را به توسط اتصالات مخصوص به تلسکوپی وصل نمایید و از قسمت عمیق استخر شورع به جارو زدن کنید. سعی کنید قبل از شروع به کار دستگاه تصفیه استخر را خاوش کنید زیرا در این صورت شما به راحتی می توانید تمامی اجسام درون آب را ببینید.

توصیه می شود در زمان سرویس و جاروب استخر از دستگاهی استفاده کنید که پس از این که آب کثیف را تخلیه کرد، بتواند آن ها را به درون استخر هدایت نماید و آب را مجددا به درون استخر بریزد. این حالت کمک می  کند تا در مصرف اب صرفه جویی شود.


قرص کلر تصفیه آب استخر

بررسی عملکرد برس دیواری

یکی از راهکارهایی که با استفاده از ان می توانید مشکل جلبک های درون استخر را حل کنید، استفاده از انواع برس شست و شوی نرم، زبر و معمولی است. برس های دیواری از دیگر تجهیزات جانبی برای تمیز کردن استخرها به شمار می روند که برای انواع سطوح مناسب  هستند. برای تمیز نگه داشتن فضای استخر و اب آن و رعایت سایر مسائل بهداشتی شما باید به صورت هفتگی در استخرهای عمومی و به صورت ماهانه در استخرهای خصوصی و خانگی اقدام به تمیز کردن سطوح  دیواره استخر،  کف و محیط  ان با استفاده از برس های دیواری نمایید. برای استفاده از این برس ها ابتدا باید برس مورد نظر را به کلربدریک یا سولفات مس آغشته نمایید و در نهایت برس زنی را انجام دهید. با استفاده از این کار تمامی جرم ا و آلودگی سطوح از بین می رود و باید ان را با آب تمیز کرده و مجددا استخر را پر کنید.

آشنایی با انواع برگ گیر

یکی از کاربردی ترین تجهیزات استخرها، برگ گیرها هستند. از برگ گیر  ها برای جمع کردن برگ های شنارو روی سطح آب و معلق در میان آب استفاده می شود. برگ گیرهای استخر در دو نمونه طراحی و تولید می شوند که عبارت اند از:

برگ گیرهایی با توری مسطح: نحوه کار با این برگ گیرها بسیار ساده است اما نکته قابل توجه در خصوص این برگ گیرها اسن است که آن ها برای حجم زیاد برگ مناسب نیستند و برای تمیز کردن استخرها با حجم زیادی از برگ  با استفاده از این برگ گیر نیازمند وقت و انرژی زیادی هستید.

برگ گیرهای با توری عمیق: این نمونه از برگ گیر ها در مقایسه با نمونه قبل سطح مقطع بزرگ تری دارند و با توجه به این که برای آن ها توری عمیقی در نظر گرفته شده است، دارای گنجایش بیشتری برای جمع‌آوری برگ های خیس و سنگین می باشد. البته فراموش نکنید کار کردن با این برگ گیرها مانند برگ های توری راحت نست و نیاز به مهارت دارد. بنابراین برای کار با این برگ گیرها باید تجربه کافی داشته باشید تا بتوانید سطح استخر را به خوبی تمیز کنید.

دستگاه کلرزن استخر چیست؟

دستگاه های کلرزن به این جهت تولید شده اند تا کابران بتوانند با حساسیت بیشتری میزان کلر موجود در آب را کنترل کنند. دستگاه کلرزن با توجه به نوع ان می تواند به شما کمک کند تا میزان PH موجود در آب را به خوبی کنترل کنید و آن را در یک حد متعادل نگه دارید. این کار سبب جلوگیری از رشد باکتری و میکروب ها می شود.

تغذیه دستگاه های کلرزن با استفاده از قرص ها و محلول های مختلف انجام می شود و آن را  به ارامی در استخر پخش می کنند. نوع اتوماتیک این دستگاه ها می تواند سرعت و مقدار کلرین اضافه شده به استخر رابه خوبی تنظیم کند. دستگاه های کلرزن خود شامل انوع مختلفی می باشد ه از نمونه آن ها می توان به دستگاه کلرزن خطی، شناور، اتوماتیک و غیره اشاره کرد.


ترمومتر چگونه کار می کند؟

ترمومتر چگونه کار می کند؟

دما و فشار دو نمونه از پارامترهایی هستند که در هر شرایطی به ان ها توجه ویژه ای شده است. از گذشته تا کنون در هر موردی تحقیقات و آزمایش هایی زیادی در زمینه دما و فشار دستگاه های مختلف انجام شده است و ان را مورد بررسی قرار داده اند. حتی در بدن انسان نیز تغییرات دما به اندازه ای اهمیت دارد که در صورت تغییرات ناگهانی و غیر مجاز ممکن است موجب آسیب به فرد و یا حتی مرگ او شود. بنابراین دستگاه های مختلفی برای اندازه گیری دما و فشار طراحی شده اند، یکی از این دستگاه ها ترمومتر است.

ترمومتر در واقع نام دیگر دماسنج است که از آن برای نشان دادن میزان دمای محیط، واکنش و غیره استفاده می شود. همچنین در کنار ترمومتر، مانومتر نیز وجود دارد که برای اندازه گیری فشار طراحی و تولید شده است. این دستگاه ها در اندازه ها و مدل های مختلفی برای کاربردهای متعددی ساخته می شوند. یکی از کاربردهای اصلی ترمومترها برای استخرها می باشد.

برخی از ترمومترهای تولید شده برای اندزاه های دما استخرهای مختلف می باشد. در واقع یکی از تجهیزات مهم و اصلی هر استخری ترمومترها می باشد زیرا دمای استخرها باید در حد استاندارد و متعادلی نگه داشته شود تا افراد برای شنا کردن با مشکلاتی رو به رو نشوند.

جمع‌کننده روکش

جمع‌کننده روکش استخر یکی دیگر از ابزارهای جانبی برای استخرها می باشد. یکی از مدل های روکش های استخری، روکش استخر پلی اتیلن مگاپول است. این نوع روکش ها طول عمر بالایی دارند و در برابر رطوبت، فرسایش، اشعه فرابنفش خورشید، مواد شیمیایی موجود در استخر، شرایط آب و هوایی مختلف و غیر مقاومت بالایی دارند. ین نوع روکش های حبابدار روی سطح آب شناور می شوند و از هدر رفتن گرمای آب جلوگیری می کنند. همچنین استفاده از روکش های استخری موجب می شود تا آلودگی ها و زباله های مختلف نتوانند به درون استخر راه پیدا کنند.

استفاده از این ابزارها موجب می شود تا زمینه ای برای رشد جلبک ها فراهم نشود و کاسه استخر دچار لکه های متعدد نشود. همچنین از کاربرد دیگر این ابزارها این است که استفاده از ان ها برای استخرها موجب افزایش طول عمر سایر تجهیزات مانند پمپ، فیلتر، هیتر و غیره می شود و همچنین این ابزارها کمتر فعالیت می کنند زیرا الودگی در استخر وجود ندارد. در نهایت برای این که بتوانید این روکش ها را به راحتی جمع کنید و ان ها را به خوبی نکهداری کنید، می توانید از جمع‌کننده روکش ها بهره ببرید. یکی از نمونه های مناسب دستگاه های جمع‌کننده دستی استیل مگاپول می باشد.


برگ گیر جاروب استخر

راهنمای خرید جاروی رباتیک و شارژی کف استخر، برس دیواری، برگ گیر، سر جاروب استخر، کلرزن، ترمومتر، جمع‌کننده روکش

همان طور که اشاره کردیم هر استخری باید یک سری ابزارهای جانبی و تجهیزات مهم را دارا باشد تا بتوانید از شنا کردن در ان لذت ببرید. از نمونه ابزارهای جانبی که در این مقاله نیز به ان ها اشاره کردیم، جاروی رباتیک و شارژی، برس دیواری، برگ گیر، س جاروب استخری، کلرزن، ترمومتر و جمع‌کننده روکش می باشد. هر کدام از این دستگاه ها دارای کاربردهای مختلف بوده و در انواع و مدل های مختلفی تولید می شوند. بنابراین شما باید با توجه به نیاز خود و این که این تجهیزات را برای استخرهای خانگی نیاز دارید یا استخرهای عمومی، مدل های مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید.


تجهیزات تمیز کاری استخر

برای خرید بهترین مدل تجهیزات و لوازم تمیز کاری و گندزدایی استخر باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین تجهیزات و لوازم تمیز کاری و گندزدایی استخر باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید تجهیزات و لوازم تمیز کاری و گندزدایی استخر چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید تجهیزات و لوازم تمیز کاری و گندزدایی استخر از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


برای خرید این تجهیزات بهتر است برندهایی را انتخاب کنید که سال هاست در زمینه تولید این تجهیزات فعالیت می کنند و دارای تجربه هستند. خرید برندهای مشهور و محبوب موجب شده تا شما یک محصول با کیفیت را تهیه نمایید و مجبور نباشید در مدت زمان کوتاهی آن ها را تعویض کنید. سایت های مختلفی مانند واتر بازار در زمینه فروش این تجهیزات فعالیت می کنند و انواع و مدل های مختلف این تجهیزات در اختیار کاربران قرار می دهند.  شما  با مراجعه به این سایت می توانید مشخصات هر کدام از محصولات و قیمت آن ها و سایر اطلاعات لازم در خصوص آن ها را مشاهده نمایید و قیمت ها را با قیمت های بازار مقایسه کنید. تا در نهایت بتوانید یک خرید آگاهانه داشته باشید.


خرید جاروی رباتیک شارژی، برس دیواری، برگ-گیر، ترمومتر واتربازار
🥇 کیفیت جاروی رباتیک شارژی، برس دیواری، برگ-گیر، ترمومتر کیفیت جاروی رباتیک شارژی، برس دیواری، برگ-گیر، ترمومتر با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت جاروی رباتیک شارژی، برس دیواری، برگ-گیر، ترمومتر کمترین نرخ قیمت انواع جاروی رباتیک شارژی، برس دیواری، برگ-گیر، ترمومتر
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری جاروی رباتیک شارژی، برس دیواری، برگ-گیر، ترمومتر در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ