خرید تجهیزات سونا

( )

امروزه برای اینکه افراد بتوانند سرگرمی های زیادی داشته باشند و یا اینکه برخی از فعالیت ها را به شکل با کیفیت انجام بدهند، مکان های مختلفی ساخته شده است. این مکان ها می توانند با هدف و کاربرد های متفاوتی ساخته می شوند. با توجه به هدفی که برای این مراکز در نظر گرفته می شود، لوازم و تجهیزاتی که برای آن ها تهیه می شود نیز متفاوت است. یکی از مهم ترین مکان هایی که ساخته می شود و می تواند کاربرد های متفاوتی داشته باشد، استخر، سونا و جکوزی است. این مکان ها را می توان به صورت عمومی طراحی کرد و یا اینکه افراد مختلف به صورت خصوصی آن ها را در منازل خود طراحی کنند.


لیست کامل قیمت انواع تجهیزات سونا

کاربرد سونا

همانگونه که اشاره کردیم؛ یکی از مهم ترین و پرکاربرد ترین مکان هایی که طراحی شده است، سونا است. سونا ها را می توان به صورت خصوصی و یا عمومی  طراحی کرد. به شکلی که گاهی اوقات سونا ها را می توان به در منازل ساخت و از امکانات ویژه ای که برای آن لازم است استفاده کرد. از سونا می توان برای گذراندن وقت استفاده کرد. علاوه بر این ورزشکاران نیز از سونا ها برای ریکاوری بدن خود و رفع خستگی خود استفاده می کنند. در واقع تمامی افراد می توانند برای رفع خستگی بدن خود و یا گذراندن وقت به سونا مراجعه کنند. علاوه بر این از سونا ها برای خاصیت درمانی آن نیز می توان استفاده کرد. به گونه ای که برخی پزشکان برای درمان برخی از بیماران خود، مراجعه به سونا را تجویز می کنند.

انواع مختلف سونا

سونا ها بر اساس وسایلی که در آن بکار برده می شود و همچنین بر اساس نحوه کاربردی که دارند می توانند انواع مختلفی داشته باشند. از جمله انواع سونا ها می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

سونا خشک

سونا مرطوب

سونا بخار

سونا مادون قرمز

سونا سنتی

هر کدام از این سونا ها می توانند نحوه عملکرد متفاوت، دما و میزان رطوبت متفاوتی داشته باشند. رایج ترین نوع سونا هایی که در سراسر کشور ایجاد می شود، سونا بخار و سونا خشک است.


خرید تجهیزات لوازم سونا واتربازار
🥇 کیفیت تجهیزات لوازم سونا کیفیت تجهیزات لوازم سونا با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت تجهیزات لوازم سونا کمترین نرخ قیمت انواع تجهیزات لوازم سونا
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری تجهیزات لوازم سونا در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت

مرکز خرید لوازم سونا بخار

خرید تجهیزات مورد نیاز برای سونا

لوازم و تجهیزاتی که برای سونا ها بکار برده می شود، بر اساس نحوه کارکرد آن ها ممکن است که متفاوت باشد. به گونه لی که برخی از لوازم و تجهیزات سونای خشک با سونای بخار متفاوت است. در واقع با توجه به هدفی که هنگام ساخت سونا در نظر گرفته می شود، می توان تجهیزات مختلفی را بکار گرفت. اما برخی از لوازم و تجهیزات هستند که در تمامی سونا ها مشترک است. از جمله این وسیله ها می توان به موارد زیر اشاره کرد؛
دستگاه هیتر؛ یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین تجهیزاتی که در سونا ها بکار برده می شود، دستگاه هیتر است. این دستگاه به گونه ای عمل می کند که دمای محیط سونا را تنظیم می کند. در واقع هدف از تهیه هیتر تنظیم دما و معتدل و گرم نگه داشتن محیط سونا است. این دستگاه را بر اساس اندازه و کاربردی که سونا می توان در طرح ، مدل و اندازه های مختلف خریداری نمود.

سنگ هیتر سونا

یکی دیگر از وسیله هایی که برای سونا می توان تهیه کرد، سنگ هیتر سونا است. این سنگ ها را معمولا برای گرم کردن فضای داخل سونا بر روی المنت های هیتر قرار می دهند. این سنگ ها باعث می شوند که میزان گرمایی که در فضا توسط هیتر ها به جریان می افتد افزایش پیدا کند. علاوه بر این با استفاده از سنگ هیتر سونا می توان از نفوذ رطوبت به داخل المنت های هیتر جلوگیری کرد و در نتیجه این مساله مدت ماندگاری هیتر ها را نیز افزایش می دهد. در واقع گاهی اوقات ممکن است که از برخی مواد معطر برای خوشبو کردن فضای سونا استفاده شود. مایع اکالیپتوس از جمله پرکاریرد ترین مواد معطر است که در این فضاها مورد استفاده قرار می گیرد. وجود سنگ هیتر در سونا ها باعث می شود که این مواد معطر به المنت ها نفوذ نکنن و جذب سنگ های هیتر شود. به همین دلیل افراد هنگام خرید لوازم و تجهیزات سونا باید سنگ هیتر سونا را نیز خریداری نمایند.

چوب سونا
یکی از مهم ترین وسیله هایی که باید هنگام ساخت سونا به آن توجه داشت، چوب سونا است. با توجه به اینکه چوب های سونا همواره در معرض رطوبت و گرما قرار دارند، به همین دلیل هنگام خرید چوب استخر باید توجه داشت کا بهترین چوب ها را در بالاترین کیفیت خریداری کرد. در واقع چوب های سونا باید به شکلی انتخاب شوند که در برابر این عوامل، مقاومت بالایی داشته باشند.

تابلو مدیریت

یکی دیگر از تجهیزاتی که در هنگام  ساخت سونا باید تهیه شود تابلو مدیریت است. این تابلوها به گونه ای تنظیم شده اند که به وسیله آن می توان دما، نور، تهویه سونا و همچنین زمان را مدیریت کرد. وجود این تابلوها سبب می شود که افراد بتوانند به راحتی فعالیت های مربوط به سونا را کنترل کنند. تابلوهای مدیریت سونا معمولاً دارای دو عقربه رطوبت سنج و دماسنج نیز هستند که هنگام فعالیت سونا میزان رطوبت و دما را نشان می دهد که با استفاده از آن می توان این عوامل را کنترل کرد و از افزایش و یا کاهش آن جلوگیری کرد.


فروش تجهیزات سونا خشک و بخار

ژنراتور

یکی دیگر از وسایلی که در سونا ها بکار گرفته می شود، ژنراتور ها هستند. از این وسیله ها برای تامین نیرو جهت ایجاد حرارت کافی برای سونا ها استفاده می شود. در واقع ژنراتور ها به گونه ای عمل می کنند که انرژی لازم را برای تبدیل آب به بخار را ایجاد می کند. با توجه به کاربردی که ژنراتور ها می توانند داشته باشند می توان ژنتراتور هایی در اندازه ها و طرح های مختلف ایجاد کرد.

دماسنج

دماسنج نیز یکی از وسایلی است که در سونا ها مورد استفاده قرار می گیرد. این دماسنج ها را می توان در سونا ها مورد استفاده قرار داد که دمای محیط را با استفاده از آن مورد سنجش قرار داد. این تجهیزات را می توان در نزدیکی محیط سونا نصب کرد.


لوازم جانبی سونا

علاوه بر مواردی که اشاره کردیم؛ لوازم و تجهیزات دیگری نیز وجود دارد که به عنوان لوازم جانبی در نظر گرفته می شود. در واقع این لوازم را افراد می توانند بر اساس هدفی که دارند و همچنین بر اساس سلیقه ای که دارند خریداری کنند. از جمله لوازم جانبی که برای سونا ها می توان خریداری کرد به موارد زیر می توان اشاره کرد؛

مواد و وسایل تمیز کننده؛ از دیگر وسایلی که افراد می توانند برای سونا های خود خریداری کنند لوازم تمیز کننده و بهداشتی است. با توجه به اینکه بهداشت این مکان ها بسیار حائز اهمیت است، به همین دلیل افراد باید از لوازم و تجهیزات بهداشتی برای تمیز کردن محیط سونا استفاده کنند.

مواد خوشبو کننده محیط سونا؛

یکی دیگر از محصولاتی که افراد می توانند در سونا های خود مورد استفاده قرار دهند، مواد خوشبو کننده است. یکی از پر کاربرد ترین مواد خوشبو کننده ای که در سونا ها بکار برده می شود اوکالیپتوس است. این محصولات به گونه ای هستند که بر روی سنگ های هیتر قرار پاشیده می شود و باعث می شود که فضای سونا کاملا خوشبو شود. خوشبو بودن فضای سونا باعث می شود که افراد به شکل راحت تری این محیط را تحمل کنند.


سونا خانگی چیست


نحوه خرید و نصب تجهیزات سونا

برای خرید و نصب تجهیزات سونا می توان به مراکز خرید و نمایندگی هایی که در سراسر کشور وجود دارد مراجعه کرد. مراکز زیادی در سراسر کشور وجود دارند که تجهیزات مربوط به سونا و جکوزی را به فروش می رسانند. مخاطبان می توانند برای خرید و نصب تجهیزات سونا به این مراکز خرید مراجعه نمایند و محصول مورد نظر خود را خریداری کنند. برای خرید تجهیزات سونا می توان به صورت حضوری به این مراکز مراجعه نمود و پس از مقایسه آن ها، خرید خود را انجام دهند. گاهی اوقات نیز مراکز خرید و نصب تجهیزات سونا ممکن است که فعالیت های خود را به صورت غیر حضوری و به صورت اینترنتی انجام دهند. برخی دیگر از مراکز خرید و نصب تجهیزات سونا نیز ممکن است به صورت نمایندگی مربوط به یک برند خاص فعالیت داشته باشند. در ادامه مطالب نحوه خرید و نصب تجهیزات سونا در هر کدام از این مراکز خرید را به شما توضیح خواهیم داد؛


ست لوازم سونای خشک سنگ هیتر سطل و ملاقه چوبی

خرید و نصب تجهیزات سونا از نمایندگی واتربازار

برخی از مراکز خرید و نصب تجهیزات سونا به صورت نمایندگی مربوط به یک برند خاص فعالیت می کنند. این نمایندگی ها معمولا انواع مختلف تجهیزات سونا را تهیه می کنند و در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. این نمایندگی ها می توانند به مشتریان خود خدمات پس از فروش را نیز ارائه بدهند. این خدمات می تواند شامل نصب تجهیزات سونا باشد و یا اینکه آن ها را برای مدت زمان مشخصی ضمانت کنند و در صورت خراب شدن آن را تعویض و یا تعمیر کنند.

هنگام خرید و نصب تجهیزات سونا باید به چه ویژگی هایی توجه داشت؟

برای خرید و نصب تجهیزات سونا باید به یکسری ویژگی ها توجه داشت. از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

کیفیت کالا؛ یکی از مهم ترین مسائلی که هنگام خرید تجهیزات سونا باید به آن توجه داشت کیفیت کالا است. به گونه ای که افراد باید توجه داشته باشند که محصولات با کیفیت را خریداری کنند که دوام بالایی داشته باشد و دیرتر به تعمیر نیاز پیدا کند.

قیمت کالا؛ هنگام خرید تجهیزات سونا به قیمت کالا نیز توجه می شود. در واقع افراد ترجیح می دهند که محصولاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را خریداری کنند. کیفیت محصولات و برند ان ها می تواند بر قیمت خرید تجهیزات سونا تاثیر گذار باشد.
برند تجهیزات سونا؛ برخی از برند های تولید کننده تجهیزات سونا در میان مردم شناخته شده تر هستند و توانسته اند رضایت افراد را جلب کنند. در واقع این برند ها با تولید تجهیزات با کیفیت توانسته اند که اعتماد افراد را جلب کنند. به همین دلیل هنگام خرید و نصب تجهیزات سونا می توان برند های معروف را خریداری کرد و از کیفیت آن ها مطمئن بود.

ویژگی و مدل های تجهیزات سونا؛ هنگام خرید و نصب تجهیزات سونا می توان به ویژگی ها و مدل هایی که تجهیزات دارند نیز توجه داشت. علاوه بر این افراد بر اساس اندازه و کاربردی که برای سونا ها در اندازه گرفته اند می توانند تجهیزات با اندازه و مدل های متفاوت را خریداری کرد.


سونا بخار ترمومتر رطوبت سنج عقربه ای

خرید و نصب تجهیزات سونا به صورت اینترنتی

همانگونه که اشاره کردیم برخی از مراکز خرید و نصب تجهیزات سونا به صورت اینترنتی فعالیت های خود را انجام می دهند. این مراکز خرید سایت هایی را طراحی می کنند و محصولات و خدمات خود را در آن معرفی می کنند. با مراجعه به این سایت ها می توان انواع مختلف لوازم و تجهیزات مربوط به سونا را مشاهده کرد و مواردی که مورد نیاز است را خریداری نمود. محصولاتی که در این سایت های اینترنتی قرار می گیرند معمولا از تنوع بالایی برخوردار هستند و با قیمت مناسبی نیز به مشتریان ارائه می شود.

معرفی سایت واتربازار

یکی از مراکز خرید و نصب تجهیزات سونا که از اعتبار زیادی در میان مردم برخوردار است سایت واتربازار است. در این سایت انواع مختلف لوازم و تجهیزات سونا قرار داده شده است. افرادی که قصد خرید و نصب تجهیزات سونا را دارند می توانند به سایت واتربازار مراجعه کنند و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند. در سایت واتربازار انواع مختلفی از مدل های تجهیزات سونا قرار داده شده است و علاوه بر این نحوه نصب و ویژگی های مربوط به آن نیز در اختیار مخاطبان قرار گرفته است. سایت واتربازار سعی می کند که محصولاتی با کیفیت بالا را تهیه کند و با بهترین قیمت ها در اختیار مخاطبان قرار بدهد. علاوه بر مواردی که اشاره کردیم، پس از ثبت سفارشات این امکان ایجاد شده است که در کوتاه ترین زمان محصولات به دست مشتریان برسد.


برای خرید بهترین مدل تجهیزات و لوازم سونا باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین تجهیزات و لوازم سونا باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید تجهیزات و لوازم سونا چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید تجهیزات و لوازم سونا از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


لوازم و دستگاه های سونا

همانگونه که اشاره کردیم؛ امروزه مکان های مختلفی ایجاد شده است که افراد می توانند برای ورزش، درمان، تفریح و گذراندن وقت به آن مراجعه کنند. از جمله این مراکز می توان به استخر، سونا و جکوزی ها اشاره کرد. این مراکز می توانند به دو صورت خصوصی و یا عمومی ساخته شوند. سونا یکی از کاربردی ترین مکان هایی است که ساخته می شود و از آن می توان برای ریکاوری، درمان، گذراندن وقت و.‌. استفاده کرد.

سونا می تواند به شکل های مختلفی ساخته شوند که هر کدام کاربرد های مخصوص به خود را دارند. هنگام خرید و نصب تجهیزات سونا می توان محصولات را بر اساس کاربرد و هدفی که برای ساخت سونا در نظر گرفته شده است انتخاب کرد. برخی از تجهیزات همانند هیتر، سنگ هیتر، چوب و ... جز لوازم ضروری برای سونا ها محسوب می شوند و افراد باید حتما ان ها را خریداری کنند. در حالی که برخی دیگر از لوازم به صورت جانبی هستند و افراد با سلیقه های متفاوت می توانند برای خرید آن اقدام کنند. برای خرید و نصب تجهیزات سونا می توان به مراکز خریدی که در سراسر کشور وجود دارد مراجعه کرد. این مراکز خرید می توانند به صورت حضوری و یا اینترنتی فعالیت های خود را انجام دهند. سایت واتربازار یکی از معتبر ترین مراکز برای خرید و نصب تجهیزات سونا است. شما می توانید به این سایت مراجعه کنید و محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید.


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ