خرید تجهیزات جکوزی

( )

امروزه برای اینکه انسان ها سرگرمی های زیادی داشته باشند و یا اینکه بتوانند وقت آزاد خود را به صورت مفرح بگذرانند، امکانات زیادی برای آن ها در نظر گرفته شده است. یکی از مهمترین و جذاب ترین امکاناتی که امروزه برای انسان‌ها ساخته شده است استخر و جکوزی است. از این مکان ها برای گذراندن وقت، ورزش و یا درمان برخی از بیماری‌ها از جمله بیماری‌های ستون فقرات می توان استفاده کرد.


مرکز تجهیزات جکوزی خانگی

جکوزی به چه مکانی گفته می شود؟

قبل از اینکه بخواهیم و امکانات جکوزی را به شما معرفی کنیم بهتر است که با خود جکوزی و کارکرد آن آشنا بشوید،  در واقع می توان گفت که جکوزی ساختاری شبیه به وان حمام دارد که آب از چند طرف آن با فشار وارد می شود. این مکان را بیشتر به خاطر خاصیت های درمانی آن مورد استفاده قرار می دهند. به شکلی که جکوزی را برای ماساژ درمانی و رفع مشکلات مربوط به ستون فقرات می توان مورد استفاده قرار داد. این مساله به گونه ای است که وقتی افراد به پزشک های ستون فقرات مراجعه می کنند ممکن است چند جلسه ماساژ درمانی با آب گرم برای افراد تجویز می شود. در این حالت این افراد می توانند به جکوزی ها بروند و ماساژ درمانی را با آب گرم انجام بدهند.

جکوزی ها در چه مکان هایی می توان ساخت؟

از جمله مهم ترین ویژگی هایی که می توان برای جکوزی ها نام برد این است که قابلیت ساخت در همه جا را دارد. به شکلی که می توان این جکوزی را به صورت خانگی و یا عمومی ساخته بشود. این مساله به گونه ای است که افراد مختلف می توانند هنگام ساخت ساختمان ها و منازل خود به صورت خصوصی جکوزی را نیز در منزل خود طراحی کنند و بکار بگیرند. علاوه بر این جکوزی ها را می توان به صورت عمومی نیز در سطح شهر ساخت و امکان استفاده از آن برای تمامی افراد وجود داشته باشد. این مدل از جکوزی ها می توانند به صورت مجزا ساخته شوند و یا اینکه در سالن های مربوط به استخر طراحی و ساخته شود.


خرید تجهیزات لوازم جکوزی واتربازار
🥇 کیفیت تجهیزات لوازم جکوزی کیفیت تجهیزات لوازم جکوزی با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت تجهیزات لوازم جکوزی کمترین نرخ قیمت انواع تجهیزات لوازم جکوزی (کلر،تصفیه،شیرآلات)
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری تجهیزات لوازم جکوزی در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت

قیمت پمپ جکوزی

ساختار جکوزی به چه شکلی است؟

همانگونه که اشاره کردیم؛ جکوزی ساختاری شبیه به وان دارد که معمولا سنگی است و در اطراف ان چندین سوراخ طراحی می شود که آب با فشار بالایی از این سوراخ ها خارج می شود. علاوه بر این آب در جکوزی ها نیز به چرخش در می آید که این چرخش آب نیز به طور معمول از طریق موتور هایی که در این مکان بکار گرفته می شود به چرخش در خواهد آمد. نحوه عملکرد و چرخش آب در جکوزی ها به شکلی است که منبع آب در قسمت پایین جکوزی قرار دارد ، که با استفاده از تجهیزات مورد نیاز به سمت بالا مکش می شود و به نازل هایی که در اطراف جکوزی قرار داده شده است هدایت می شود. این نازل ها هوا را نیز به داخل خود می کشانند و پس از اینکه آب و هوا با همدیگر ترکیب شدند، آب با فشار زیادی از سوراخ های جکوزی خارج می شوند.

آیا لوازم و تجهیزات جکوزی های خانگی با جکوزی های ورزشی متفاوت هستند؟

با توجه به مطالبی که اشاره کردیم؛ برای اینکه جکوزی ها کاربرد خود را داشته باشد و افراد بتوانند با خیال راحت تری به این مکان ها مراجعه کنند باید تجهیزات خاص خود را داشته باشند‌. هنگام ساخت و طراحی جکوزی ها باید به این نکته توجه داشت که تجهیزات لازم و ضروری تهیه شود و بکار گرفته شود. برخی از لوازم که وجود ان ها هنگام ساخت جکوزی ها ضروری است را باید برای جکوزی های خانگی و ورزشی تهیه کرد. اما برخی تجهیزات نیز ممکن است بر اساس سلیقه افراد با همدیگر متفاوت باشند. لوازم و تجهیزاتی که وجود آن ها هنگام ساخت جکوزی لازم و ضروری است، تنها بر اساس مدل می توانند با همدیگر متفاوت باشند.

در ادامه مطالب سعی داریم که تجهیزات لازم و ضروری ای که هنگام ساخت جکوزی باید بکار گرفته شود را به شما معرفی کنیم؛


خرید وسایل و لوازم جکوزی

رینگ جکوزی

یکی از کاربردی ترین و مهم ترین تجهیزاتی که هنگام ساخت جکوزی ها باید آن را تهیه کرد، رینگ جکوزی است. این وسیله می تواند ابعاد و قطر های متفاوتی داشته باشد و بر اساس نیاز مورد استفاده قرار بگیرد. این وسیله معمولا به صورت یک لوله طراحی می شود که نازل های مربوط به جکوزی بر روی آن قرار می گیرد. در واقع کاربرد رینگ جکوزی برقرار کننده ارتباط هستند. این رینگ ها را می توان در دو قسمت جکوزی ها مورد استفاده قرار داد. با توجه به اینکه نازل ها معمولا در بالای جکوزی برای کمر و قسمت پایین جکوزی برای پاها قرار داده می شوند، این رینگ ها نیز در این قسمت ها بکار برده می شوند.

تصفیه کننده های آب جکوزی

با توجه به اینکه روزانه ممکن است افراد زیادی به جکوزی ها مراجعه کنند، ممکن است آشغال و ذراتی در این مکان ها وجود داشته باشد. به همین دلیل باید به بهداشت این مکان توجه ویژه ای داشت و سعی داشت که مکانی تمیز را ایجاد کرد. تصفیه آب جکوزی در بهداشت و تمیز بودن آب ان تاثیر بسیار زیادی می تواند داشته باشد. با توجه به این نکته فیلتر هایی را برای تصفیه آب در هنگام ساخت جکوزی بکار می گیرند که به عنوان فیلتر های تصفیه جکوزی شناخته می شوند. این فیلتر ها می توانند بر اساس ویژگی ها و کاربردی که برای جکوزی در نظر گرفته می شود با همدیگر متفاوت باشند. اما به طور معمول فیلتر تصفیه جکوزی از نوع دیاتومه بکار برده می شود. این نوع فیلتر به شکلی طراحی شده است وه منافذ ریزی دارد و معمولا به جز آب، ذرات دیگری را از خود عبور نمی دهد. این مساله سبب می شود که جکوزی آبی شفاف و تمیز داشته باشد.

هیتر و یا گرم کننده های جکوزی

یکی دیگر از مهم ترین وسایل و تجهیزاتی که هنگام ساخت جکوزی باید تهیه کرد، هیتر ها هستند. این وسیله ها را برای گرم کردن آب جکوزی مورد استفاده قرار می دهند و بر اساس اندازه و ابعاد جکوزی می توانند ابعاد متفاوتی داشته باشند. در واقع هنگام انتخاب هیتر برای جکوزی باید به این نکته توجه داشت که ابعاد و اندازه هیتر متناسب با اندازه جکوزی باشد تا بتواند گرمای مورد نیاز برای آب جکوزی را فراهم کنند. با توجه به این نکته می توان گفت که گرم کننده های آب جکوزی هیتر ها هستند که تنها بر اساس مدل و یا ابعاد با همدیگر تفاوت دارند و حضور آن ها در تمامی سالن های مربوط به جکوزی ضروری است.

اسکیمر های جکوزی

همانگونه که اشاره کردیم؛ رعایت بهداشت در جکوزی ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با توجه به این مساله که هر فردی ممکن است بهداشت مخصوص به خود را داشته باشد و یا اینکه تعداد افرادی که روزنه به جکوزی ها مراجعه می کنند ممکن است زیاد باشد، رعایت بهداشت و تمیزی جکوزی اهمیت ویژه ای پیدا می کند و باید به آن توجه ویژه ای داشت. با توجه به نکاتی که اشاره کردیم، استفاده از اسکیمر های جکوزی می تواند به این مساله کمک زیادی بکند. در واقع وظیفه این دستگاه به گونه ای است که ذرات سطح آب جکوزی را جمع آوری می کند و آب سطحی را به بخش های مربوط به تصفیه آب انتقال می دهند. با توجه به مطالبی که اشاره کردیم تهیه و نصب اسکیمر های جکوزی از مهم ترین تجهیزاتی است که هنگام ساخت جکوزی باید تهیه شود و مورد استفاده قرار بگیرد.


مرکز فروش تجهیزات جکوزی واتربازار

جت های مربوط به جکوزی

همانطور که قبلا اشاره کردیم؛ مخلوطی از آب و هوا از نازل های مربوط به جکوزی با فشار بالا خارج می سود. دستگاهی که مخلوطی از آب و هوا را ایجاد می کند و به درون وان جکوزی نازل می کند. جت های جکوزی است. این پمپ جت ها می توانند مدل های مختلفی داشته باشند و در دو نوع متغیر و ثابت آن ها را تهیه کرد. بر اساس هدفی که در نظر گرفته شده است و همچنین بر اساس میزان فشار ابی که مد نظر است، می توان پمپ جت متفاوتی را تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.

کفشور های مربوط به جکوزی

یکی دیگر از ابزاری که هنگام ساخت جکوزی ها باید بکار گرفت و تهیه ان لازم است، کفشور ها هستند. این مدل از تجهیزات جکوزی نیز آب داخل وان را به جریان می اندازند و به قسمت های تصفیه کننده آب ارسال می کند. کفشور ها را باید در کف  جکوزی ها بکار گرفت تا آبی که در ته وان قرار دارد را برای تصفیه به جریان بیاندازد. هنگام استفاده از کفشور ها باید به این نکته توجه داشت که اندازه ان را با دقت کافی انتخاب کنند که احتمال گرفتگی و کیپ شدن آن کاهش پیدا کند.

 لامپ ها و وسایل مربوط به روشنایی جکوزی

یکی دیگر از وسایلی که باید برای جکوزی ها مورد استفاده قرار داد، لامپ و یا تجهیزات مربوط به روشنایی است. این تجهیزات را معمولا به گونه ای بکار می برند که علاوه بر ایجاد روشنایی برای جکوزی، ظاهری زیبا نیز برای محیط جکوزی ایجاد کند.

وسایل و تجهیزات مربوط به جکوزی را بر چه اساسی می توان انتخاب کرد؟

هنگام انتخاب،  خرید و نصب لوازم و تجهیزات جکوزی باید به یکسری ویژگی ها توجه داشت؛ از جمله این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد؛


نمایندگی فروش تجهیزات جکوزی در کرج و تهران

عوامل تاثیر گذار بر قیمت لوازم و تجهیزات جکوزی

زمانی که افراد برای خرید و نصب لوازم و تجهیزات جکوزی اقدام می کنند به قیمت محصول توجه ویژه ای دارند. به گونه ای که افراد همواره به دنبال این هستند که تجهیزاتی با کیفیت و قیمت مناسب تهیه کنند. از جمله عوامل تاثیر گذار بر قیمت لوازم و تجهیزات جکوزی می توان به کیفیت محصولات، برند انتخابی، ابعاد و اندازه تجهیزات، نحوه خرید و همچنین محل خرید تجهیزات اشاره کرد. هر کدام از این عوامل می توانند در جایگاه خود تاثیر بسزایی بر قیمت این وسایل بگذارند و باعث کاهش و یا افزایش قیمت شوند. به شکلی که اگر افراد خرید لوازم و تجهیزات جکوزی را به صورت مستقیم از نمایندگی ها انجام بدهند، می توانند با قیمت کمتری محصولات با کیفیت تری را تهیه کنند.


لیست قیمت لوازم جانبی جکوزی خانگی

خرید و نصب لوازم تجهیزات جکوزی به صورت اینترنتی

برای خرید و نصب لوازم و تجهیزات جکوزی می توان به صورت حضوری به مراکز فروش مراجعه کرد و یا اینکه خرید ها را به صورت اینترنتی انجام داد. این مساله به گونه ای است که برخی سایت ها و فروشگاه های اینترنتی هستند که خدمات مربوط به خرید و نصب لوازم و تجهیزات جکوزی را به مشتریان ارائه می دهند. این مساله سبب شده است که افراد خرید راحت تری داشته باشند و بتوانند در کوتاه ترین زمان محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند. یکی از سایت های اینترنتی که خرید و نصب لوازم و تجهیزات جکوزی را انجام می دهد، سایت واتربازار است. این سایت به گونه ای طراحی شده است که می توان در ان انواع مختلف تجهیزات جکوزی را مشاهده کرد و برای نصب و خرید آن اقدام کرد. در این سایت سعی می شود که تجهیزاتی با کیفیت ارائه شود و افراد با خیالی آسوده برای خرید و نصب لوازم و تجهیزات جکوزی به سایت واتربازار مراجعه کنند.


برای خرید بهترین مدل تجهیزات و لوازم جکوزی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین تجهیزات و لوازم جکوزی باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید تجهیزات و لوازم جکوزی چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید تجهیزات و لوازم جکوزی از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


فروشگاه اینترنتی لوازم جکوزی

با توجه به مطالبی که اشاره کردیم؛ امروزه مکان های مختلفی برای گذراندن وقت، ورزش و درمان ایجاد شده است. جکوزی نیز از جمله مکان هایی است که نی تواند کاربرد زیادی داشته باشد و افراد جهت سرگرمی، ورزش، ریکاوری و یا درمان می توانند به این مکان مراجعه کنند. با توجه به کاربردی که برای مکان در نظر گرفته می شود، می توان ان ها را به صورت خصوصی و یا عمومی طراحی کرد و ساخت. هنگام ساخت این مکان ها می توان تجهیزات مختلفی را بکار گرفت. وجود برخی از این تجهیزات هنگام ساخت جکوزی لازم و ضروری است و برخی دیگر از تجهیزات را افراد می توانند به صورت سلیقه ای مورد استفاده قرار بدهند. تجهیزات مربوط به جکوزی ها معمولا بر اساس مدل و ابعادی که دارند با همدیگر متفاوت هستند. برای خرید و نصب لوازم و تجهیزات جکوزی می توان به مراکز و نمایندگی های مربوطه مراجعه کرد. سایت واتربازار نیز از جمله سایت هایی است که  خدمات مربوط به خرید و نصب لوازم و تجهیزات جکوزی را به مشتریان ارائه می دهد. با مراجعه به این سایت می توانید محصولات مورد نظر خود را انتخاب کنید و برای خرید آن اقدام نمائید‌.


قیمت موتور جکوزی خانگی

پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ