خرید تجهیزات استخر

( )

امروزه در سطح جامعه، مکان ها و امکانات ویژه ای مانند استخر که نیاز به تجهیزاتی همچون لوازم تصفیه و کلر طراحی شده است که می توان از آن ها برای سرگرمی، ورزش، تفریح، و .... استفاده کرد به شکلی که هر مکانی با هدف خاصی ساخته می شود و کاربرد های مخصوص به خود را دارند. یکی از مهم ترین مکان هایی که از زمان های گذشته تا به امروز در شکل ها و مدل های مختلفی ساخته شده است و در میان مردم از محبوبیت زیادی برخوردار است استخر ها هستند.


مرکز تجهیزات استخر خانگی ویلایی

قیمت تجهیزات و لوازم استخر

همانگونه که اشاره کردیم؛ تجهیزات متفاوتی را می توان برای استخر ها مورد استفاده قرار داد که بر اساس مدل های مختلفی که می توانند داشته باشند، قیمت های متفاوتی نیز دارند. عوامل دیگری نیز می توانند بر قیمت محصولات و تجهیزات مربوط به استخر تاثیر گذار باشند. از جمله این عوامل می توان به کیفیت تجهیزات اشاره کرد. به شکلی که هرچقدر کیفیت تجهیزات استخر بیشتر باشد قیمت بیشتری برای آن در نظر گرفته خواهد شد. برند تجهیزات استخر نیز می تواند بر قیمت این محصولات تاثیر بگذارد. به این صورت که هرچقدر تجهیزات انتخابی شناخته شده تر باشد و جز برند های شناخته شده باشد قیمت بیشتری برای تجهیزات در نظر گرفته خواهد شد.

نحوه خرید تجهیزات نیز می تواند بر قیمت گذاری ها موثر باشد. به این صورت که امکان خرید محصولات از نمایندگی ها فراهم شده است که با مراجعه به این مراکز می توان تجهیزات را با قیمت مناسب تری خریداری کرد. گاهی اوقات نیز می توان به صورت مجازی و از طریق فروشگاه های اینترنتی تجهیزات استخر را خریداری کرد. که در این حالت نیز با مراجعه به فروشگاه های معتبر اینترنتی می توان تجهیزات را با قیمت مناسب تری خریداری کرد.


خرید تجهیزات لوازم استخر واتربازار
🥇 کیفیت تجهیزات لوازم استخر کیفیت تجهیزات لوازم استخر با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت تجهیزات لوازم استخر کمترین نرخ قیمت انواع تجهیزات لوازم استخر (کلر،تصفیه،شیرآلات)
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری تجهیزات لوازم استخر در تهران و کرج انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت

خرید سبد قرص کلر

خرید و نصب تجهیزات و لوازم استخر

همانگونه که اشاره کردیم؛ برای خرید و نصب تجهیزات و لوازم استخر می توان به نمایندگی های مربوطه که در سراسر کشور وجود دارند مراجعه کرد. این نمایندگی ها معمولا به شکلی فعالیت می کنند که علاوه بر فروش تجهیزات و لوازم استخر، خدمات مربوط به نصب را نیز با مشتریان ارائه می دهند. با مراجعه به مراکز معتبر نی توان خرید و نصب تجهیزات و لوازم استخر را با اطمینان انجام داد. برهی از سایت های اینترنتی نیز وجود دارند که با مراجعه به آن امکان خرید و نصب تجهیزات و لوازم استخر فراهم شده است. به شکلی که با مراجعه به این سایت ها می توان تجهیزات و لوازم مورد نظر را انتخاب کرد و سفارشات مورد نظر را ثبت کرد. برخی از سایت های اینترنتی خدمات پس از فروش از جمله نصب را نیز ارائه می دهند.


برای خرید بهترین مدل تجهیزات و لوازم استخر باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین تجهیزات و لوازم استخر باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید تجهیزات و لوازم استخر چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید تجهیزات و لوازم استخر از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


قرص کلر مایع استخر

تجهیزات مربوط به آبرسانی و تصفیه آب

از مهم ترین قسمت های تشکیل دهنده هر استخر منابع تامین کننده آب است. به شکلی که آب استخر را به طور دائم فراهم کند و به حوض های مربوط به استخر جاری کنند. به همین دلیل منبع های تامین کننده آب در این استخر ها در نظر گرفته می شود که آب را ذخیره می کنند. برای جاری شدن آب در داخل حوضچه های استخر پمپ هایی را نیز در داخل استخر ها بکار می گیرند.

پمپ ها

این دسته از تجهیزات مربوط به استخر ها به عنوان قلب تجهیزات استخر یاد می شود. به شکلی که آب رسانی تمام قسمت های مربوط به استخر به عهده این دستگاه است.

علاوه بر این پمپ هایی نیز تحت عنوان پمپ های تصفیه کننده در استخر ها بکار گرفته می شود که از آن ها برای تصفیه آب های جاری استخر ها استفاده نی شود. این پمپ ها مواد معلقی که در داخل آب استخر وجود دارند را تصفیه می کنند و آب تصفیه شده را دوباره به منبع تغذیه می فرستند.

تصفیه کننده های آب راکد و ذرات معلق و ته نشین شده

یکی از مهم ترین تجهیزاتی که باید هنگام ساخت استخر ها از آن ها استفاده کرد پکیج های تصفیه کننده هستند. این دستگاه ها به شکلی طراحی شده اند که می توانند ذرات معلق و ته نشین شده در آب استخر را تصفیه کنند. علاوه بر این، این دستگاه ها قابلیت به جریان انداختن آب های راکد شده را دارند. استفاده از این دستگاه ها باعث می شود که آب استخر ها حالت لحن گرفتگی به خود نگیرد و در عین حال ذرات و موادی که در آب استخر وجود دارد را نیز تصفیه کنند. برای اینکه این دستگاه ها به شکل بهتری بتوانند آب استخر را تصفیه کنند، از انواع مختلف فیلتر ها می توان استفاده کرد. این فیلتر ها به گونه ای هستند که اجازه خروج موادی به غیر از آب را نمی دهند. این مساله سبب می شود که آب استخر کاملا تصفیه شود و حالت تمیز تری را به خود بگیرد. با توجه به کارکردی که فیلتر ها می توانند داشته باشند مدل های مختلفی برای آن ها در نظر گرفته شده است. به شکلی که از هر مدل می توان در قسمت ویژه ای از استخر ها استفاده کرد و یا اینکه با توجه به نوع کارکرد استخر نوع فیلتر ها نیز متفاوت باشد.

مواد شیمیایی تمیز کننده استخر

با توجه به اینکه روزانه ممکن است افراد متفاوتی وارد آب استخر شوند و همچنین با توجه به مستعد بودن شرایط استخر برای رشد قارچ و باکتری باید به نظافت این محیط توجه ویژه ای داشت. به همین دلیل برای ضدعفونی آب استخر و جلوگیری از رشد قارچ و باکتری می توان از ترکیبات شیمیایی مناسبی استفاده کرد. این ترکیبات از رشد عوامل بیماری زا در آب استخر جلوگیری می کنند. ترکیبات شیمیایی که برای ضدعفونی استخر ها می توان استفاده کرد ، با توجه به هدفی که هنگام استفاده از آن در نظر گرفته می شود متفاوت هستند.


کیت تست کلر و قرص کلر مخصوص تست آب استخر

تجهیزات تمیز کننده آب استخر

تجهیزات مختلفی نیز برای تمیز کردن آب استخر و همچنین جمع آوری موادی که در استخر ته نشین شده است، متفاوت است. از جمله این تجهیزات می توان به انواع مختلف جارو ها اشاره کرد. این مدل از جارو ها به شکلی طراحی شده اند که می توان آن را کاملا به ته استخر فرستاد و سپس موادی که در ته نشین شده اند را جمع آوری کرد.

یکی دیگر از مهم ترین تجهیزاتی که هنگام ساخت و مجهز کردن استخر ها باید به آن ها توجه داشت و از ان ها استفاده کرد رطوبت گیر ها هستند. با توجه به اینکه در استخر ها همواره رطوبت زیادی وجود دارد و تمامی مصالح و مواد ساختمانی به صورت همیشگی با رطوبت برخورد دارند، ممکن است که در گذر زمان دچار فرسودگی شوند و باعث خراب شدن محیط استخر شود. اما با به کار بردن رطوبت گیر ها می توان میزان رطوبت داخل محیط استخر را کاهش داد و این فرسودگی را کاهش داد و یا اینکه از فرسوده شدن مصالح ساختمانی جلوگیری کرد.

گرمکن ها

یکی دیگر از تجهیزاتی که می توان در هنگام ساخت استخر ها از آن استفاده کرد، گرمکن ها هستند. به شکلی که این دستگاه ها را نی توان برای متعادل کردن آب استخر و یا گرم کردن محیط داخل استخر و یا سرویس های مربوط به استخر استفاده کرد.

پله های مخصوص استخر

یکی دیگر از تجهیزاتی که به طور عمده در اکثر استخر ها مورد استفاده قرار می گیرد، پله های مخصوص استخر هستند. این پله ها به شکلی طراحی شده اند که از آن ها می توان برای پایین رفتن و یا بالا آمدن از آب استخر استفاده کرد. این پله ها معمولا به شکلی طراحی می شوند که دچار زنگ زدگی و فرسودگی در داخل آب نشوند و دوام بالایی داشته باشند. علاوه بر این پله های استخر معمولا با ارتفاع های متفاوتی طراحی می شوند که قابلیت استفاده در حوض های استخر با ارتفاع های متفاوت را داشته باشند.

علاوه بر مواردی که اشاره کردیم؛ تجهیزات جانبی دیگری نیز وجود دارند که می توان از آن ها در استخر ها استفاده کرد. استفاده از این تجهیزات بر اساس سلیقه افراد و همچنین کاربردی که استخر ها می توانند داشته باشند متفاوت است.


کلر مایع استخر

اهمیت ساخت استخر

با توجه به تاثیری که شنا می تواند بر سلامتی و همچنین نشاط افراد داشته باشد، ساخت استخر ها از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است. به شکلی این مکان با توجه به کاربرد و هدفی که برای آن در نظر گرفته شده است، در مدل های مختلفی طراحی و ساخته شده است. از استخر ها می توان به عنوان مجموعه های تفریحی استفاده کرد، به شکلی که افراد ممکن است که هر چند وقت یکبار جهت گذراندن وقت و کسب نشاط به استخر ها مراجعه می کنند. گاهی اوقات نیز ممکن است که افراد جهت حفظ سلامتی خود به استخر ها مراجعه کنند و مدت زمانی را جهت حفظ سلامتی خود در استخر ها بگذراند. شنا با توجه به محبوبیتی که در میان مردم دارد در مسابقه های ورزشی از جمله المپیک نیز جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. به همین دلیل افراد در مسابقه ها و همچنین هنگام تمرین های ورزشی خود نیز به استخر ها مراجعه می کنند.
طراحی استخر

استخر ها از زمان های گذشته تا به امروز طراحی های متفاوتی داشته است. با توجه به اینکه در زمان های گذشته امکانات کمتر بود استخر ها حالتی ساده تر و ابتدایی تر داشتند. اما با گذشت زمان و ساخت وسایل پیشرفته، استخر ها حالت پیشرفته تری نیز به خود گرفتند و ساختار مدرن تری را به خود گرفتند. علاوه بر این در هنگام ساخت استخر ها سعی شده است که از مصالح و تجهیزاتی استفاده شود که به استخر ها حالتی پیشرفته تر بدهد.


ارسال فوری تجهیزات استخر در کرج

نکاتی که هنگام طراحی و ساخت استخر باید به آن توجه داشت

زمانی که افراد تصمیم به ساخت استخر می گیرند باید توجه داشته باشند که برخی نکات را رعایت کنند. از جمله این نکات می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

با توجه به مطالبی وه اشاره کردیم هنگام ساخت استخر ها باید از تجهیزات متفاوت و مدرنی استفاده کرد. این تجهیزات بر اساس کاربردی که استخر ها دارند می توانند با همدیگر متفاوت باشند، اما در عین حال باید به این مساله توجه داشت که برخی تجهیزات در تمامی استخر ها مشترک هستند و وجود آن در تمامی استخر ها لازم و ضروری است. در ادامه مطالب سعی داریم که انواع مختلف تجهیزاتی را که می توان در هنگام ساخت استخر ها مورد استفاده قرار می گیرد را به شما معرفی کنیم؛


محصولات پاکسازی آب استخر

سایت لوازم استخر واتربازار

یکی از سایت های اینترنتی که لوازم و تجهیزات استخر را به فروش می رسانند و خدمات مربوط به نصب آن را نیز ارائه می دهند. در این سایت انواع لوازم و تجهیزات مربوط به استخر قرار داده شده است که افراد مختلف می توانند به این سایت مراجعه کنند، و برای خرید و نصب تجهیزات و لوازم استخر اقدام کنند. از جمله مهم ترین ویژگی های سایت واتربازار این است که تنوع تجهیزات در این سایت بسیار بالا است و همچنین کیفیت محصولاتی که در این سایت ارائه می شود بسیار بالا است. علاوه بر این تجهیزات استخر در سایت واتربازار با قیمت مناسبی به فروش می رسند و امکان درخواست برای نصب تجهیزات نیز در این سایت وجود دارد. با خرید اینترنتی تجهیزات استخر دیگر نیازی به مراجعه حضوری مشتریان نیست و این امکان برای آن ها فراهم می شود که محصولات مد نظر خود را انتخاب کنند و آن ها را به راحتی دریافت کنند. در سایت واتربازار این امکان ایجاد شده است که محصولات را در کوتاه ترین زمان و به شکلی سریع برای مشتریان ارسال کنند که رضایت آن ها را به دنبال داشته باشد.


قیمت لوازم استخر واتربازار

با توجه به مطالبی که اشاره کردیم؛ از زمان های گذشته تا به امروز شنا و استخر ها جایگاه ویژه ای در جامعه داشته است. به شکلی که از آن برای کارکرد های متفاوتی می توان استفاده کرد. از جمله کاربرد هایی که استخر ها می توانند داشته باشند، می توان به سرگرمی، ورزش و درمان اشاره کرد. با توجه به هدف و کاربردی که هنگام ساخت استخر ها در نظر گرفته می شود می توان از تجهیزات و لوازم متفاوتی استفاده کرد. این تجهیزات بر اساس مدل ها و کاربرد هایی که دارند می توان از آن ها در استخر ها استفاده کرد. این تجهیزات را می توان به شکل های متفاوتی خریداری کرد.

به این صورت که می توان به صورت حضوری به نمایندگی ها و مراکز فروش تجهیزات استخر مراجعه کرد و محصولات مورد نظر را خریداری کرد. گاهی اوقات نیز می توان با مراجعه به فروشگاه ها و سایت های اینترنتی خرید لوازم و تجهیزات اینترنتی را انجام داد. از جمله سایت هایی که می توان خرید و نصب لوازم و تجهیزات استخر را به آن ها سپرد، سایت واتربازار است. این سایت همواره تلاش می کند که لوازم و تجهیزات استخر را در بالاترین کیفیت و با قیمتی مناسب در اختیار مخاطبان خود قرار بدهند و رضایت آن ها را جلب کنند. اگر قصد خرید تجهیزات استخر را دارید می توانید به سایت واتربازار مراجعه کنید و سفارشات خود را ثبت کنید.


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ