قیمت استخر بادی

( )

استخر بادی یکی از انواع استخرهایی است که برای کودکان و بزرگسالان مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که از نام این نوع استخرها مشخص است، این استخرها با کمک فشار هوا باد می شوند و به راحتی در مکان های مختلف قابل استفاده می باشند. تنوع بسیار بالای استخرهای بادی در بازار ایجاب می کند که افراد به فروشگاه ها و مراکز خرید معتبر برای خرید انواع مدل استخر بادی مراجعه کنند.

در حال حاضر، تنوع بسیار زیادی در جنس، ابعاد، شکل و طرح استخرهای بادی وجود دارد. بدیهی است که افراد باید بر اساس نوع کارایی مورد نیاز خودشان، بهترین استخر بادی را تهیه کنند و در منزل و یا هر جایی که تمایل دارند، مورد استفاده قرار دهند. در صورتی که قصد خرید انواع مدل استخرهای بادی را دارید، باید به یکی از بهترین مرکز خرید این استخرها مراجعه کنید.


استخر بادی

استخر بادی چیست؟

همه ما تا به حال استخرهای بادی که برای کودکان مورد استفاده قرار می گرفتند را دیده ایم. استخرهای بادی هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان قابل مصرف می باشند و فقط اندازه این استخرها با هم متفاوت است. با توجه به اینکه فضای منازل برای قرار دادن حوض و استخر جهت بازی کودکان، بسیار کوچک شده است؛ می توان اقدام به خرید انواع استخر بادی برای کودکان نمود.

استخر بادی مانند وسایل بادی دیگری که در کشور ایران وجود دارند، با کمک باد سرپا می شوند و در منازل، حیاط، باغ، مهد کودک ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند. استخرهای بادی فقط برای آب مورد استفاده قرار نمی گیرند. گاهی می توان به جای آب، از توپ های رنگی در استخرهای بادی استفاده نمود.

این استخرها معمولا دارای بدنه مقاوم و از جنس پلاستیک محکم هستند. به همین خاطر، می بایست در هنگام خرید آن ها به یک سری نکات توجه داشت. کیفیت استخر، مقاومت بدنه استخر، سایز استخر و ... از جمله نکاتی هستند که باید در هنگام خرید به آن ها توجه کرد.


خرید استخر بادی واتربازار
🥇 کیفیت استخر بادی کیفیت استخر بادی با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت استخر بادی کمترین نرخ قیمت انواع استخر بادی
⏳ زمان ارسال سفارش در کمترین زمان ارسال فوری استخر بادی در تهران و کرج و کردان انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 9 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با واتربازار و دریافت لیست قیمت

قیمت استخر بادی بزرگسال ارزان

خرید استخر بادی به چه افرادی توصیه می شود؟

 شاید تا به حال افراد زیادی را دیده باشید که برای کودکان خودشان اقدام به خرید استخرهای بادی کرده اند. ولی شما هنوز به فکر خرید استخر بادی نبوده اید. به طور کلی، این نوع استخر می تواند برای مکان های مختلفی و منازل و باغ ها و ... مورد استفاده قرار گیرد. به همین خاطر اگر از ما سوال کنید که خرید استخر بادی به چه کسانی توصیه می شود، به شما می گوییم همه!

اما به هر حال گاهی به دلیل شرایط، برخی از والدین علاقه مند به خرید استخرهای بادی برای کودکان خودشان می شوند. حتی گاهی نیز افراد بزرگسال علاقه مند به استفاده از استخرهای بادی می باشند. بنابراین، خرید استخرهای بادی به افراد زیر توصیه می شود.


قیمت استخر بادی با عمق زیاد

قبل از خرید، انواع استخر بادی را بشناسیم

خرید استخر بادی کار آسانی نیست. زیرا تنوع بسیار زیادی برای استخرهای بادی موجود در بازار وجود دارند و همین موضوع خرید استخر بادی را کمی سخت تر کرده است. با توجه به اینکه استخرهای بادی برای کارایی های مختلفی به تولید می رسند و افراد زیادی اقدام به خرید این استخرها می کنند، تنوع زیادی برای استخرهای بادی تعریف شده اند که در ادامه می خواهیم به آن ها اشاره کنیم.

استخرهای بادی از لحاظ جنس، عمق و اندازه، کارایی و ... دارای تنوع زیادی می باشند. از این رو لازم است که افراد قبل از خرید با این انواع استخرهای بادی آشنایی داشته باشند.


برای خرید بهترین مدل استخر بادی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای خرید بهترین استخر بادی باید به مواردی مثل جنس، قیمت، طراحی و رنگ، آبکاری، ارتفاع، مقاومت و دوام بالا توجه کرد.

مراحل ثبت سفارش و خرید استخر بادی چگونه است؟

معمولا پس از نهایی شدن ثبت سفارش و انتخاب مدل و خرید استخر بادی از طرف مشتری حداقل زمان ممکن سفارشات انجام و ارسال می گردد.


خرید استخر بادی

انواع استخرهای بادی از لحاظ جنس

یکی از مهم ترین موضوعاتی که باید به آن توجه داشته باشید، جنس استخرهای بادی است. در گذشته، کیفیت پلاستیک های به کار رفته در استخرهای بادی متنوع بود. ولی امروزه، اکثر استخرهای بادی با پلاستیک pvc و به صورت چند لایه به تولید می رسند.

حتما قبل از خرید استخرهای بادی با فرد فروشنده صحبت کنید و کارایی مورد نظر خود را به وی بگویید. دقت داشته باشید که بهترین جنس استخر بادی را خریداری کنید، زیرا این استخرها به شدت در معرض پاره شدن قرار دارند و نباید آسیب ببینند.


استخر بادی از کجا بخرم

انواع استخرهای بادی از لحاظ عمق و اندازه

یکی دیگر از دسته بندی های استخرهای بادی، عمق و اندازه استخرهای بادی است. به طور کلی، با توجه به اینکه استخرهای بادی برای هر سنی مناسب می باشند، نیاز است که بر اساس سن و قد افراد استخرهای بادی خریداری شوند.

قبل از خرید استخر بادی به نوع نیاز خود توجه داشته باشید. زیرا اندازه استخر هر چقدر بزرگ تر باشد، مدت زمانی که طول می کشد تا استخر پر شود، طولانی تر خواهد شد. به همین خاطر، هیچ گاه به دنبال خرید استخرهای بسیار بزرگ نباشید، مگر اینکه واقعا به این استخرها نیاز داشته باشید.

در حال حاضر، عمق استخرهای موجود در بازار از 90 سانتی متر تا 6 متر متغیر هستند. البته رایج ترین استخرهای موجود در بازار، دارای عمق کم می باشند. زیرا بیشتر استخرهای بادی برای بازی کردن مورد استفاده قرار می گیرند.

همچنین، اندازه و طول و عرض استخر بادی نیز باید مورد توجه قرار گیرد. در حال حاضر، هیچ محدودیتی برای خرید استخرهای بادی بزرگ، متوسط و کوچک وجود ندارد. شما می توانید بر اساس نیاز خود، سایز استخر بادی را انتخاب کنید.


استخر بادی بزرگ

انواع استخرهای بادی بر اساس سن

یکی از دسته بندی های دیگری که برای استخرهای بادی وجود دارند، سن است. بر اساس اینکه قرار است استخر بادی را برای چه سنی خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید، باید به نوع استخر بادی توجه داشته باشید. در نظر داشته باشید که استخرهای بادی برای تمامی سنین مورد استفاده قرار می گیرند.

استخرهای بادی کودکان، رایج ترین انواع استخرهای موجود در بازار محسوب می شوند. زیرا اکثر والدین برای آشنایی کودکان با شنا کردن و فراهم کردن امکان آب بازی برای کودکان خود، اقدام به خرید استخر بادی برای کودکان می کنند.

استخرهای بادی کودکانه، دارای طرح ها و شکل و اندازه های مختلفی هستند. بسته به اینکه سلیقه والدین چه باشد، می توان یکی از طرح های این استخرها را خریداری نمود. لازم به توضیح است که استخرهای بادی که برای کودکان مورد استفاده قرار می گیرند، باید دارای ایمنی بالایی باشند.

استخرهای بادی که برای نوجوانان مورد استفاده قرار می گیرند، کمی بزرگ تر از استخرهای بادی کودکانه هستند. عمق استخرهای بادی که برای نوجوانان وجود دارند، بسته به قد فرد و سن فرد متفاوت است. اما به هر حال می توان بر اساس نیاز فرد نوجوان، یکی از انواع استخرهای بادی را خریداری نمود.

یکی از انواع استخرهای بادی موجود در بازار، استخرهای خانوادگی می باشند. این استخرها که به استخرهای مناسب برای بزرگسالان هم معروف هستند، سایز بزرگی دارند و می توانند برای تمامی اعضای خانواده مورد استفاده قرار گیرند. عمق استخرها بادی بزرگسالان بیشتر از استخرهای بادی کودکان است.

اما باز هم تنوع بسیار زیادی برای عمق استخر بزرگسالان وجود دارد و لازم است که افراد بر اساس نیاز خودشان، اقدام به خرید بهترین عمق استخر کنند.


استخر بادی بچه گانه

انواع استخرهای بادی از لحاظ طرح و شکل

قبل از خرید استخر بادی باید به طرح و شکل استخر بادی توجه شود. به طور کلی، تنوع بسیار زیادی برای استخرهای بادی وجود دارد و هر کدام از این طرح ها، مناسب یک سن و یک جنسیت می باشند. در حال حاضر، استخرهای بادی که دارای طرح های شاد کودکانه و رنگ های روشن هستند، بیشتر مورد طرفدار والدین می باشند.

برخی از استخرهای بادی کودکانه، دارای سرسره نیز می باشند. این نوع استخر برای کودکان بالای 1 سال که قادر به راه رفتن می باشند، بهترین و خاص ترین گزینه محسوب می شوند. سرسره های کوچکی که در میان آب قرار داده می شوند، بسیار برای کودکان جذاب هستند.


استخر بادی پیش ساخته

استخرهای بادی از چه جنسی به تولید می رسند؟

همانطور که اشاره کردیم، جنس استخر بادی پلاستیک های مقاوم و PVC است. این نوع جنسی که برای تولید استخر بادی مورد استفاده قرار می گیرد، کاملا ضد آب بوده و در برابر حرارت و پارگی و ضربه مقاومت بسیار بالایی دارد.

چند لایه بودن استخر بادی، یکی از مزیت های این نوع استخرها است. به طور کلی، هر چقدر جنس پلاستیک به کار رفته در استخر بادی مقاوم تر و بهتر باشد، طول عمر استخر نیز افزایش پیدا می کند.

نکات مهم برای مراقبت از استخرهای بادی؛ پس از خرید استخر بادی چه کاری انجام دهیم؟

یک سری نکات وجود دارند که باید قبل از خرید استخر بادی به آن ها توجه داشته باشید. همچنین، نکات دیگری نیز وجود دارند که باید برای مراقبت از استخرهای بادی به آن ها توجه داشته باشید تا طول عمر استخر بادی را افزایش دهید. در ادامه به نکات مهم برای مراقبت از استخرهای بادی اشاره می کنیم.


استخر بادی پلاستیکی

قیمت خرید انواع استخر بادی

همانطور که اشاره کردیم، استخر بادی در تنوع بسیار بالایی به تولید می رسد. بسته به اینکه نوع و طرح استخر بادی چه باشد، قیمت خرید استخر بادی نیز متفاوت است. استخرهای بادی معمولی و ساده که دارای طرح ها و اشکال خاص نمی باشند، پایین تر از قیمت استخر بادی طرح دار است.

همچنین، هر چقدر عمق و اندازه استخر بادی بزرگ تر و بیشتر شود، قیمت نهایی استخر بادی نیز افزایش پیدا می کند. بنابراین، به طور دقیق نمی توان قیمت مشخصی را برای انواع استخرهای بادی ذکر کرد.


استخر بادی کرج تهران کردان

مرکز خرید استخر بادی با کیفیت

در حال حاضر، فروشگاه های مختلفی وجود دارند که امکان خرید انواع استخر بادی را فراهم کرده اند. ولی باید از یک مرکز خرید معتبر در زمینه فروش استخرهای بادی، اقدام به خرید این استخرها نمود. یک مرکز خرید استخرهای بادی باید بتواند تنوع بسیار بالایی از استخرهای بادی را به افراد ارائه کند.

به همین خاطر، تنوع و کیفیت اجناس مرکز خرید استخر بادی بسیار حائز اهمیت می باشد. در نظر داشته باشید که قبل از خرید استخر بادی از این فروشگاه ها، به نکات ذکر شده در رابطه با انواع استخرهای بادی توجه داشته باشید.

استخرهای بادی باید دارای کیفیت بسیار بالایی باشند تا دچار خرابی و پارگی نشوند. پس از خرید استخر بادی نیز لازم است که به نکات ذکر شده در رابطه با نحوه نگهداری از استخرهای بادی توجه داشته باشید تا در نهایت بتوانید سال ها استخرهای بادی را مورد استفاده قرار دهید.


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی واتربازار

سلام 🌸 برای مشاوره و دریافت لیست قیمت در خدمت شما هستیم.

از صحبت با شما خوشحال خواهیم شد.

09108530045 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ